Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Babi* @ 2010 12 03, 23:20)
Ateinu pasisakyti savo atsiliepimų apie Lavera mangų šampūną.

O, dėkui už atsiliepimą, aš vis pasižvalgydavau irgi į mangus, bet irgi galvoju, gal bus per daug maitinantis, jei su sviestais. Gal reiks išbandyt pagaliau vietoj apelsinų. Primink prašau, kokie tavo plaukai, jei gerai prisimenu, šaknys linkusios greičiau susiriebaluot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2010 12 03, 23:20)
Jeigu naudoji Weledos rozmarinų vandenį, tai daryk didesnius tarpus tarp naudojimų arba netepk visai, nes man irgi šakės kaip elektrinosi, tai tepu rečiau ir po mažiau, tai lyg ir geriau, nebestovi piestu jau plaukai


Nemanau, kad jis čia kaltas. Mn nei elektrinasi, nei ką...
Atsakyti
Supratau, kad man galvos pleiskanojimas buvo atsiradęs ne dėl FIN šampūno. Naudoju dabar kitus - Madara, Natuderm. Vis tiek tas pats - bet ne pleiskanos, o galvos odos išsausėjimas, kuris po kiek laiko (sakyčiau galvos odai išskyrus truputį riebaliuko) pranyksta. Tas pats ir su antakiais - "papleiskanoja" oda ir praeina. Ryškiai vanduo netinka.
Akivaizdu, reikės kaskart virinti vandenį ir žaisti su dubeniu sad.gif

O kol kas norėčiau padrėkinti galvos odą. Aliejinė kaukė dėta, o ką galėčiau galvos odos drėkinimui naudoti? 4u.gif

Tiesa, išbandžiau Logonos naują rankų kremą:
user posted image

Kvapas kaip vanilės mėgėjai patiko, tik rankos sausokos. Nenoriu nurašyti šito kremo, nes per tokius orus man dažnai rankos sudurniuoja. Dabar ir šilto aliejaus vonelės bei tepimas nakčiai sviestmedžiu negelbėja. Bandysiu naudoti ir vėliau jį, nes patiko kaip susigeria, patiko kvapas.
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2010 12 03, 18:27)
Šiaip taukmedžio sviestas tikrai nėra vienintelis, kuris yra vertas dėmesio, nors pastebėjau, kad tik apie jį ir kokosus paskutiniu metu daugiausiai klausiama.

Taigi ka per TV pareklamuoja ta ir griebia visi biggrin.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 12 03, 22:20)
Ta proga labai noriu padėkoti visoms narėms, kurios taip geraširdiškai dalinasi savo patirtimi, negaili patarimų, žodžiu, labai labai Jums ačiū 4u.gif

Kaip malonu skaityti wub.gif thumbup.gif 4u.gif

QUOTE(sher @ 2010 12 03, 23:27)
merginos gal kuri galit palyginti Annemarie Börlind ir Benecos tusa? kuris labiau patiko, ir kuo? smile.gif

Man tai AB tusas labiau patiko.. Naudojau apie puse metu (tikrai ne maziau) ir visa ta laika blakstienas labai graziai daze - blakstienos neapkrautos, bet isryskintos.. O Benecos naudojau tik 3 menesius, nes kai 'paseno' pradejo negraziai blakstienas dazyti, o apie paakiu ir akiu voku tepliojimus gal nerasysiu, nes pastebejau, kad cia man vienintelei taip stipriai tepliojo.. Tiesa, kai tusas paseno, tada maziau tepliojo.. biggrin.gif Bet kol naujas buvo, tai vos spedavau valyti..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 12 04, 09:37)
O Benecos naudojau tik 3 menesius, nes kai 'paseno' pradejo negraziai blakstienas dazyti, o apie paakiu ir akiu voku tepliojimus gal nerasysiu, nes pastebejau, kad cia man vienintelei taip stipriai tepliojo.. Tiesa, kai tusas paseno, tada maziau tepliojo..  biggrin.gif Bet kol naujas buvo, tai vos spedavau valyti..

Aš kaip tik naudoju Benecos smile.gif Patinka - pustant teko prasieiti gatve, tai porą taškiukų tik pasivaliau paskui. Nepatinka - graužimas prausiantis, apsiverkiu biggrin.gif Ir šepetuko forma nelabai, per daug nukirsta, su tokiu buku galiuku nepasiekiu vidinių apatinių blakstienų nudažyt, ji bandau - išsiteplioju iki begalybės.
Atsakyti
QUOTE(Mitsė @ 2010 12 04, 10:42)
Aš kaip tik naudoju Benecos smile.gif Patinka - pustant teko prasieiti gatve, tai porą taškiukų tik pasivaliau paskui. Nepatinka - graužimas prausiantis, apsiverkiu  biggrin.gif Ir šepetuko forma nelabai, per daug nukirsta, su tokiu buku galiuku nepasiekiu vidinių apatinių blakstienų nudažyt, ji bandau - išsiteplioju iki begalybės.

Pamirsau ir as apie sepetelius parasyti doh.gif Aha sepetelis Benecos ir man kliuvo, didelis, storas, sereliu isdestymas retas, tai siek tiek lipina mano blakstienas..
O AB tuso sepetelis keistas, bet kai pripratau prie jo, tai net buvau pagalvojusi, kad geresni seniai ir beturejau g.gif AB tuso sepetelis toks plokscias, o sereliai idomiai isdestyti.. Pirmais kartais buvo man nepatogu dazytis, bet veliau, kai igudau, tai thumbup.gif gerai blakstienas issukuoja..

Dabar Hauschkos tusa naudoju (ne Volume, o ta paprasta).. Esu patenkinta tusu - kiekviena blakstiena graziai nudazo, naturaliai atrodo (nenorejau lelisku blakstienu), netepa paakiu.. Bet gali nepatikti toms, kuriu blakstienos trumpos, retos ir t.t., nes ispudingu tikrai nepadarys..
Atsakyti
QUOTE(Mitsė @ 2010 12 04, 10:42)
Aš kaip tik naudoju Benecos smile.gif Patinka - pustant teko prasieiti gatve, tai porą taškiukų tik pasivaliau paskui. Nepatinka - graužimas prausiantis, apsiverkiu  biggrin.gif Ir šepetuko forma nelabai, per daug nukirsta, su tokiu buku galiuku nepasiekiu vidinių apatinių blakstienų nudažyt, ji bandau - išsiteplioju iki begalybės.


Taip pat naudoju Benecos tusa (is tikruju jau rasiau). Tai pasikartosiu, kad jis man nepatinka. Tikrai grauzia akis valantis, is pradziu grauze tik pasidazius. Kvapas yra ir man jis nelabai. Kazkada labai juokiausi ir istrysko asaros tai issitepiau paakius pakankamai. Pliusas tas, kad paryskina blakstienas neblogai, bet daugiau patepliojus labai sukieteja blakstienos. Kainos ir kokybes santyki, manyciau atitinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigeika: 04 gruodžio 2010 - 11:09
Mergaitės, vakar netyčia atradau, kad jau ir Kaune atsidarė "Juara" (PC "Savas", įėjus pro pagrindinį įėjimą, pasukus į kairę iš karto matosi). Turi Dr.Hauschka (visos priemonės+dekoratyvinės kosmetikos stendas), Argital, Lavera, Omnia Botanica ir dar kitos man nematytos firmos, taip pat kažkiek maisto. Iki šio 7dienio 20 proc. nuolaida visam asortimentui 4u.gif

Dabar dar peržvelgiau jų psl. asortimentą, kai kuri kosmetika tikrai sintetinė, tad nežinomas ir nesertifikuotas priemones siūlyčiau atidžiau patyrinėti smile.gif

QUOTE(purpurinė @ 2010 12 03, 13:51)
Užmačiau kad yra dar tokie Baltojo gluosnio žievės milteliai (Salix alba), mane jie labiausiai traukia

Man rodos jie labiau valantys, gal tada geriau kofeino milteliai? 4u.gif

QUOTE(Saphia @ 2010 12 03, 14:52)
na taip teigti nedrisciau, nes juk, kaip zinia, nat. priemones vienoms tinka, kitoms visiskai netinka ir nepatinka.

Taip, žinau. Žiūrėsiu, gal tada kažką kito bandysiu. O gal kokią kitą kaukę iš Mondebio esi turėjusi? 4u.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 12 03, 21:20)
Ateinu pasisakyti savo atsiliepimų apie Lavera mangų šampūną.

Po tokio atsiliepimo aš irgi noriu suteikti dar vieną šansą šiam šampūnui biggrin.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2010 12 03, 22:20)
Jeigu naudoji Weledos rozmarinų vandenį, tai daryk didesnius tarpus tarp naudojimų arba netepk visai, nes man irgi šakės kaip elektrinosi

Aš rozmarinų vandeniu tik viršugalvį tepu, elektrinimosi tikrai nesukelia. Gal per visus plaukus dar brauki?

QUOTE(Mitsė @ 2010 12 04, 09:24)
Supratau, kad man galvos pleiskanojimas buvo atsiradęs ne dėl FIN šampūno.

Tiesa, išbandžiau Logonos naują rankų kremą:

MB irgi tas pats. Niekaip jo neįkalbėsiu plauti su vandeniu ne iš krano. Visgi dar bandysiu pirkti tokį vaikišką šampūną su sėlenomis gal tiks unsure.gif

Kur pirkai rankų kremą ir kokia kaina? Noriu ir aš vanilės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 04 gruodžio 2010 - 12:45
QUOTE(Mitsė @ 2010 12 04, 10:24)
Supratau, kad man galvos pleiskanojimas buvo atsiradęs ne dėl FIN šampūno. Naudoju dabar kitus - Madara, Natuderm. Vis tiek tas pats - bet ne pleiskanos, o galvos odos išsausėjimas, kuris po kiek laiko (sakyčiau galvos odai išskyrus truputį riebaliuko) pranyksta. Tas pats ir su antakiais - "papleiskanoja" oda ir praeina. Ryškiai vanduo netinka.


Oi... Kiek aš vargau dėl to. ax.gif Bet perėjus prie nat. kosmetikos kažkaip viskas susitvarkė. Galvos odai tikrai ne viskas tinka, net iš natūr. kosmetikos, tai jei pradeda pleiskanoti, imu ir keičiu. Turiu įtarimą, kad Weledos rozm. vanduo man taip pat šiek tiek pleiskanojimą sukelia.

O antakiai patys susitvarkė. Jau pamiršau, ką reiškia sausa oda toj vietoj. Tiesiog darau vakarais aliejinius valymus ir naudoju Dr Hauschka liniją veidui riebiai odai.
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 12 04, 12:40)

Taip, žinau. Žiūrėsiu, gal tada kažką kito bandysiu. O gal kokią kitą kaukę iš Mondebio esi turėjusi? 4u.gif


nieko is nezinomu firmu nesu turejus. Perku Lavera, sante...
Pati ieskau geros kaukes plaukams. Jei rasiu apsiskelbius tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Saphia @ 2010 12 04, 14:42)
nieko is nezinomu firmu nesu turejus. Perku Lavera, sante...
Pati ieskau geros kaukes plaukams. Jei rasiu apsiskelbius  tongue.gif


Na as buvau suzaveta laveros mangu kauke ir nerealiai patiko farfallos. Bet siu dvieju kaukiu poveikis man skirtingas: nuo farfallos plaukai nebudavo slidus, o kaip tik tokie purus ir "sunkus", kas man labai patinka. Tiek kad pabodo (naudojau tikriausiai 9 men, plaukai zemiau menciu), bet ateityje tikrai kartosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2010 12 03, 23:20)
Jeigu naudoji Weledos rozmarinų vandenį, tai daryk didesnius tarpus tarp naudojimų arba netepk visai, nes man irgi šakės kaip elektrinosi, tai tepu rečiau ir po mažiau, tai lyg ir geriau, nebestovi piestu jau plaukai

Nenaudoju, bet dabar susimąsčiau, ar nuo rozmarinų hidrolato ar EA neatsiras elektrinimasis? Gal kas naudoja dabar? ax.gif

QUOTE(Ayaan @ 2010 12 03, 23:50)
O, dėkui už atsiliepimą, aš vis pasižvalgydavau irgi į mangus, bet irgi galvoju, gal bus per daug maitinantis, jei su sviestais. Gal reiks išbandyt pagaliau vietoj apelsinų. Primink prašau, kokie tavo plaukai, jei gerai prisimenu, šaknys linkusios greičiau susiriebaluot?  4u.gif

Smagu, kad padėjo mano atsiliepimas smile.gif Mano plaukai normalūs, tik kaip minėjai, šaknys linkusios greičiau pasiriebaluoti 4u.gif


Papildyta:
Beje, šiandien nusipirkau ir vėliau išbandysiu Natuderm šampūną dažytiems plaukams, rytoj parašysiu pirmus įspūdžius smile.gif
Atsakyti