Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(purpurinė @ 2010 12 03, 14:51)
Beje, pasidalinsiu įspūdžiais. Kurį laiką naudoju KN mišinį riebiai odai, kolkas labai patinka smile.gif Nesunkiai susigeria, kvapas neįntensyvus. Dar turiu puiklapių aliejų, bet naudoju neilgai, apie poveiki dar anksti. Kvapas tai net labai ne koks, ir susigeria sunkiau, tad tepu tik vakare (nors naudoju jį mišinyje). Paskutiniu metu oda buvo tapus net labai probleminė, tai bandau gydyt , isbandžiau ir veido valymą aliejais, bet velgi kažko akivaizdaus dar nėra. Tikiuos kad su laiku kažką pastebėsiu geresnio smile.gif


Visos girian ta KN misini riebiai odai, gal kada reikes isbandyti g.gif
Darant odos valyma aliejumi, is pradziu man atsirado tokiu baisiu spuogu aplink smakra, tad kuri laika pristabdziau valymus ir darydavau 1 karta per savaite arba dar maziau. Kai praejo tie berimai, o tai truko kokius 2 men., valymus darau gerokai dazniau (4-5 kartai per savaite) ir matau teikiama poveiki bigsmile.gif Poros tikrai sumazejo, inkstiru irgi neliko. Tad gal ir jus dabar padarykit siokia tokia pertrauka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagyra606 @ 2010 12 03, 19:20)
Sveikutes merginos, gal galite pasakyti kur galima butu isigyti taukmedzio sviesto?, labai norisi ji isbandyti.

Natūralių aliejų temoj Jums atsakė, kur reikėtų pasižiūrėti.
Šiaip taukmedžio sviestas tikrai nėra vienintelis, kuris yra vertas dėmesio, nors pastebėjau, kad tik apie jį ir kokosus paskutiniu metu daugiausiai klausiama.
Pavartykite, pavyzdžiui, Kvapų namų arba aromanatural.lt puslapius, tikrai daug informacijos apie įvairius aliejus rasite. Pati perku dažniausiai iš aromanatural.lt, bet žadu išbandyti ir Sveikų produktų parduodamus. Kvapų namuose kiek užkeltos kainos, bet užtat jie turi nuostabią parduotuvėlę Čiurlionio gatvėj, į kurią norisi sugrįžti wub.gif ech, seniai buvau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 03 gruodžio 2010 - 17:29
kiek laiko galioja dadygirll muiliukai? nepatikesit radau pas save 2 jos muiliukus, kuriuos siunte pati pirma kart i LT mums, jiems jau gal kokie 2 metai doh.gif tai taupuke as, nezinau ar rizikuot juos naudot ax.gif
Atsakyti
o kas jiems galėjo nutikti? Nebent EA nusikvėpė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 12 03, 18:58)
o kas jiems galėjo nutikti? Nebent EA nusikvėpė  mirksiukas.gif

su levandom kur muiliukas buvo, tai vos vos jauciasi dar kvapas, o kur ozku pieno su kazkuo kur buvo tai jau kvapo nebera
Atsakyti
QUOTE(ingaul @ 2010 12 03, 14:03)
Mergaites,o kaip kvapas jums giovanni duso zeliu,sviestu?Ar sviestai gerai drekina?


Giovanni kvapai man visi skanus ir gana svelnus. Sviestukai puikiai padrekina mano sausa oda, labai malonus. Losjonai faini kai nesalta ir oda mano nebuna tokia sausa - kitaip man norisi daugiau drekinimo (ryte ir vakare, o ne tik karta per diena).

QUOTE(vaidoose @ 2010 12 03, 18:29)
o cia visada galioja jis (na pirma karta perkant, aisku), ar tik dabar tokia akcija atrakcija? smile.gif Nes kol kas nieko labai nereikia is kosmetikos, bet ateity ruosiuos pirkti, tai idomu, ar ir veliau galesiu sita koda panaudot rolleyes.gif  Aciu.


Iherb kodukas galioja tik pirmakart perkant, t.y. naujiems klientams. O galioja visada tas kodas - tiksliau gal ne tas pats, bet visada yra glaiojanciu kodu. rodos atsiuncia i email'a prisiregistravus ju puslapyje. Na ir siaip internete susiguglint galima ju koduka.
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2010 12 03, 15:58)
Jei renkiesi siuntimą su International Airmail, juo siųstis galima iki 1,361 kg, tai kainuoja 4 $, o jei dar grįši į praeitą temą ir paskaitysi ~ 38-40 psl., kažkur yra nuolaidos kodas 5$, tai siuntimas nekainuos smile.gif



su kodu DUL865 gausite $5 nuolaidą pirmam užsakymui.. mirksiukas.gif Kodas nevienkartinis.... http://www.iherb.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 03 gruodžio 2010 - 20:50
QUOTE(sher @ 2010 11 30, 08:50)
merginos annemarie borlind tusa tik damodaroje galima isisigyti? gal dar kur yra?smile.gif oi jau radau kad groziosodas dar turi smile.gif

Kokia šio tušo kaina? 4u.gif


QUOTE(hurricane @ 2010 11 30, 11:36)
Maniškiui labai patinka Aubrey Organic vyriškas šampūnas, jo galvos oda taip pat linkusi sausėti ir pleiskanoti 4u.gif


QUOTE(FruitSalad @ 2010 12 01, 12:58)
Gal teko Sante lūpų balzamą su spalva bandyti?
user posted image
Man pats maloniausias iš visų turėtų lūpų balzamų smile.gif


QUOTE(Etama @ 2010 12 03, 08:24)
Kur geriausia kaina perkate Benecos volume tušą? atsiliepimai apie jį lyg ir neblogi, mesčiau lauk sintetinį ax.gif traukinukų parduotuvėse nemačiau g.gif o iš Lt berods ecoland'e pigiausia dabar, akcija. tai turbūt dar pigiau nebeieškoti? kuri ten dirba, neatsimenu doh.gif  prašyčiau tuomet atidėti 4u.gif

Manau Ekolande dabar pigiausia išeina pirkti smile.gif O šiaip Vilniuje dar Žalia žalia ir Barokoj yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Ateinu pasisakyti savo atsiliepimų apie Lavera mangų šampūną. Sunaudojau beveik pusę buteliuko, labai patiko,. Pralenkė ir Lavera apelsinus. Plaukai išbūna 3 dienas, dideliam reikalui esant, manau ir ketvirtą ištemptų. Labai bijojau dėl to, kad plaukai greitai nesukristų ir nesusiriebaluotų, nes šiame šampūne, man rodos, yra sviestų. Bet nieko panašus, gražiai papurę. Nu žodžiu 10 balų thumbup.gif

Atskleiskit paslaptį, ką daryti, kad plaukai nesielektrintų? Kažkokia katastrofa su mano plaukais, ypač jei su kepure būnu doh.gif

Kažkuri mergina minėjo, kad temos narės gaili informacijos. Tik jūs nesupykit, bet kas tada jūsų manymu randasi pirmoje žinutėje? Juk merginoms reikėjo ne vienos dienos surinkti visą informaciją ir dar sudėti ją čia. Kaip sakoma visa informacija sukramtyta, tik praryt bereikia. Kaip taip galima sakyti g.gif Jei šios šaunios narės nesidalintų savo žiniomis, turbūt, būčiau metusi visą ekologiją, nes neužtektų nervų ieškant informacijos. Ta proga labai noriu padėkoti visoms narėms, kurios taip geraširdiškai dalinasi savo patirtimi, negaili patarimų, žodžiu, labai labai Jums ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 12 03, 23:20)
Atskleiskit paslaptį, ką daryti, kad plaukai nesielektrintų? Kažkokia katastrofa su mano plaukais, ypač jei su kepure būnu doh.gif

Jeigu naudoji Weledos rozmarinų vandenį, tai daryk didesnius tarpus tarp naudojimų arba netepk visai, nes man irgi šakės kaip elektrinosi, tai tepu rečiau ir po mažiau, tai lyg ir geriau, nebestovi piestu jau plaukai
Atsakyti
[quote=ernesin,2010 12 03, 22:19]
Kokia šio tušo kaina? 4u.gif

47lt smile.gif
Papildyta:
merginos gal kuri galit palyginti Annemarie Börlind ir Benecos tusa? kuris labiau patiko, ir kuo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2010 12 03, 18:02)
su levandom kur muiliukas buvo, tai vos vos jauciasi dar kvapas, o kur ozku pieno su kazkuo kur buvo tai jau kvapo nebera

Žinok, tie kvapai gali būti kad biški patrynus vandeny, dar prasiskleis... Bent man taip buvo su spalva ir kvapu, tik ne po dviejų, o po vienerių metų...
Atsakyti