Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Dovish @ 2010 12 03, 12:26)
Turbūt internetu pirkai? 4u.gif

Taip, ir pigiau grybo gavau, dabar galvoju mamai dažyiems plaukams užsakyti, gal dar spės ant Kalėdų ateiti g.gif Beje, prisiminiau, kad vasarą draugui buvau atsiuntusi Giovanni plaukų ar tai žele ar kažkokią pastą, tai jam labai patiko smile.gif gal vėl pradžiuginti reikės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 12 03, 12:33)
O neobio būna nedidelių pakuočių? Nes kiek mačiau parduoda tik pilnas pakuotes po kelis pakelius. Man pabandymui perdaug, bijau, kad vėl netiks ax.gif

Mažų pakuočių nesu mačiusi, kaip ir rašei Neobio kaukės dėžutėje supakuotos į kelis pakiukus. Vat Dr.Hauschka turi sausai odai kaukę, jos turėtų būti mažų pakuočių pabandymui, nes bent jau rejuvenating tai tikrai yra 4u.gif

QUOTE(Flos @ 2010 12 03, 12:36)
Taip, ir pigiau grybo gavau

Supratau, dėkui 4u.gif
Atsakyti
Mergaites,o kaip kvapas jums giovanni duso zeliu,sviestu?Ar sviestai gerai drekina?
Papildyta:
QUOTE(Flos @ 2010 12 03, 13:36)
Taip, ir pigiau grybo gavau, dabar galvoju mamai dažyiems plaukams užsakyti, gal dar spės ant Kalėdų ateiti  g.gif  Beje, prisiminiau, kad vasarą draugui buvau atsiuntusi Giovanni plaukų ar tai žele ar kažkokią pastą, tai jam labai patiko smile.gif gal vėl pradžiuginti reikės smile.gif

Is ten siuntimas 26 $ gaunasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingaul: 03 gruodžio 2010 - 12:58
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 03, 00:38)
visi tie moliai tinka, kuriuos surasei...


QUOTE(Honey @ 2010 12 03, 00:21)
O kokio efekto nori?


QUOTE(Dovish @ 2010 12 03, 12:26)
Daugumą miltelių galima vienus naudoti. Man labai patiko žalios arbatos milteliai (kvapas grynai arbatos), o moliūgų milteliai sumaišyti su vandeniu vištienos kvapą turi biggrin.gif Riebiai dar rekomenduočiai dumblių mitelius mirksiukas.gif


Labai ačiū už ats. Jaučiu teks pasiimti pradžiai įvairių miltelių pabandymui ir atsirinkti.
Užmačiau kad yra dar tokie Baltojo gluosnio žievės milteliai (Salix alba), mane jie labiausiai traukia ( ieškau priemonių veido spalvos lyginimui nuo randelių). Gal yra kas turėję juos?

Beje, pasidalinsiu įspūdžiais. Kurį laiką naudoju KN mišinį riebiai odai, kolkas labai patinka smile.gif Nesunkiai susigeria, kvapas neįntensyvus. Dar turiu puiklapių aliejų, bet naudoju neilgai, apie poveiki dar anksti. Kvapas tai net labai ne koks, ir susigeria sunkiau, tad tepu tik vakare (nors naudoju jį mišinyje). Paskutiniu metu oda buvo tapus net labai probleminė, tai bandau gydyt , isbandžiau ir veido valymą aliejais, bet velgi kažko akivaizdaus dar nėra. Tikiuos kad su laiku kažką pastebėsiu geresnio smile.gif
Atsakyti
Kaip naudoti cinko oksido miltelius? ar tepti suslapinus ausu krapstuka,na,imerkti i miltukus ir tada taskuotis veida,ten kur matau reikala? smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif

norejau pasiteirauti,gal kuri zinot kaip apsigaminti sampuna namu salygomis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 12 03, 11:26)

Kaip tik Amazonia kaukes tyrinėjau, sakai nevertos dėmesio? Kokie tavo plaukai? 4u.gif



na taip teigti nedrisciau, nes juk, kaip zinia, nat. priemones vienoms tinka, kitoms visiskai netinka ir nepatinka. Man nelabai patiko kvapas, nors nepasakyciau, kd labai bjaurus ir intensyvus. O ir poveikio nemaciau, na gal kazkiek padrekino, geriau nei visai nedeti jokio kondicionieriaus, bet antra karta nepirkciau.

Palauk gal antros nuomones g.gif Mondebio puslapy tik geri atsiliepimai, gal as vienintele, kuriai nepatiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2010 12 02, 20:49)
Jau kelis kartus ploviau galvą su Giovanni Root 66 šampūnu ir balzamu. Paskirtis papurinti plaukus ir padaryti juos nuostabius smile.gif taigi esu sužavėta, nes:
Visų pirma apibūdinsiu savo plaukus - atsiauginta natūrali spalva, plaukai sunkūs, iki pečių, plaunu galvą kiekvieną dieną, ir vargstu, kad jie įgautų purumo (fiksavimo priemonės, fenas arba limpanys suktukai). Ir visada pirkdavau šampūnus suteikiančius apimties (reklamos auka biggrin.gif ) Taigi šis kartas ne išimtis.
Kvapas labai skanus, toks vaisinis, šampūno reikia nedaug ir neblogai putoja. Balzamas skystokas, bet jaučiasi, kad kažką tepi, tikrai malonesnis nei FIN normaliems ir sausiems plaukams. Na ir rezultatas išdžiovinus - specialiai labai nedaug tepiau fiksavimui, kad nesukietinti plaukų - po išplovimo plaukai labai lengvi, minksti, žvilgantys (nors niekad nesiskundžiau žvilgesio trūkumu). Galvą, ką retai darau, ploviau vakare, tada trumpai palaikiau an lipnių suktukų ir ėjau miegot. Ryte plaukai buvo purūs, lyg tik ką pakedenti, visą dieną žiūrėjau į savo atspindį veidrodžiuose, nes atrodo, kad mano natūrali spalva parudėjo biggrin.gif Į vakarą dar neriebi galva, o tas žvilgesys... jau nešioju galvos apdangalus, tai pastebėjau, kad labai elektrinas, bet nežinau ar čia nuo to šampūno ar dabar visad taip bus..
na, nežinau ar kam bus įdomu, ką čia prirašiau..


Gerai pareklamavai čia tą šampūną su balzamu thumbup.gif ir aš susigundžiau ir jau užsisakiau bigsmile.gif kadangi skaičiau ir daugiau gerų atsiliepimų apie jį, tikiuosi ir man tiks ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ingaul @ 2010 12 03, 14:03)
Mergaites,o kaip kvapas jums giovanni duso zeliu,sviestu?Ar sviestai gerai drekina?
Papildyta:

Is ten siuntimas 26 $ gaunasi?


Jei renkiesi siuntimą su International Airmail, juo siųstis galima iki 1,361 kg, tai kainuoja 4 $, o jei dar grįši į praeitą temą ir paskaitysi ~ 38-40 psl., kažkur yra nuolaidos kodas 5$, tai siuntimas nekainuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 12 03, 15:00)
Kaip naudoti cinko oksido miltelius? ar tepti suslapinus ausu krapstuka,na,imerkti i miltukus ir tada taskuotis veida,ten kur matau reikala? smile.gif


Čia kalbi apie tuos iš vaistinės? Nereikia šlapinti... Tiesiog patepti jais problemines vietas geriausiai nakčiai prieš miegą.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 12 03, 16:04)
Čia kalbi apie tuos iš vaistinės? Nereikia šlapinti... Tiesiog patepti jais problemines vietas geriausiai nakčiai prieš miegą.

Pirkau AN juos. O galima ant riebesniu veido zonu patepti? Nes berimu retai pas mane buna.
Atsakyti
Šiandien pirkimo diena man rolleyes.gif , todėl nusprendžiau pagaliau prisiruošti ir nusipirkti Elysambre nagų laką (stiprinantį ir kokį su spalva).
Kur jūs perkate? Kiek pamenu iš ansktesnių temų, buvo minėta tik lovelula.com, - ar esat kuri atradusi kitą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingaul @ 2010 12 03, 16:09)
aciu,einu krautis tada kasika.tuose psl % koduko neradau mirksiukas.gif


Jeigu čia apie iherb kalbat, tai pirmą kartą perkant su kodu ZUK788 $5 nuolaida.

QUOTE(Maserati @ 2010 12 03, 16:14)
Pirkau AN juos. O galima ant riebesniu veido zonu patepti? Nes berimu retai pas mane buna.


Kad jie labiau spuogams... Panašiai kaip ir arbatmedis. Nebent gal jei į kaukę įmaišysi... Nežinau, gal tada reikėtų Monikos tiksliau paklausti. ax.gif
Atsakyti