Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Honey @ 2010 12 03, 00:21)
Tik klausimas turinčioms mango miltelius, ar jums jie sudžiūna? Nes man jau antrą kartą nusipirkus jie sukietėja gabaliukais, nors stengiuosi nepalikt oro maišeliuose ir šiaip laikyt kaip priklauso g.gif

Mango miltelių neturiu, bet kiti sukietėja, nors net nebuvai maišelio atidariusi.
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2010 12 03, 00:50)
Aš mango miltelius turiu nuo pavasario pabaigos ai dar birūs, o aloe ir ananaso milteliai sudrėko..
mano mangai irgi birūs, turiu jau seniai drinks_cheers.gif ananasai tai į akmenį sušokę biggrin.gif

Kur geriausia kaina perkate Benecos volume tušą? atsiliepimai apie jį lyg ir neblogi, mesčiau lauk sintetinį ax.gif traukinukų parduotuvėse nemačiau g.gif o iš Lt berods ecoland'e pigiausia dabar, akcija. tai turbūt dar pigiau nebeieškoti? kuri ten dirba, neatsimenu doh.gif prašyčiau tuomet atidėti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 03 gruodžio 2010 - 08:35
QUOTE(Saphia @ 2010 12 02, 23:12)

1. Jie tikrai operatyviai veikia, labai greitai siuntiniai atkeliauja.
O kukuruzus ir valgyt galima  biggrin.gif

2. As turejau Amazonia preciosa kauke su brazilisku riesutu aliejum nepatiko  schmoll.gif  smirda ir jokio rezultato, nors atsiliepimai geri apie ji  g.gif

3. Man meginukus irgi duoda tik anti age ir dar kokiu valymo priemoniu  doh.gif  turbut galvoja, kad as sena ir nusivylus namu seimininke  lotuliukas.gif



1. Ne, visgi Mondebio blogis - atsiuntė šiandien laišką, kad gimtadienio proga pritaikys man 10 % nuolaidą, aaaaaa frusty.gif Dabar gi aišku man knieti tą nuolaidą išnaudoti doh.gif ir kukurūzų paragauti hihihi.gif (dievaž, buvau įsitikinus, kad putplastis, dar pasipiktinau, kaip neekologiškai pakuoja)

2. Na va, o aš būtent tos kaukės ir norėjau tongue.gif , gal ir gerai kad kitą nugriebiau - nes kvepia švelniai, neįkyriai, o plaukai gražūs ir purūs po nakties (ploviau vakar popiet biggrin.gif )

3. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as dabar irgi nusiziurejus Benecos tusa ir juoda piestuka. ar ju sudetis tikrai nera bloga? nes tokia ilga ir bauginanti paskaicius man pasirode ax.gif
ir neapsisprendziu is krem.pudru kuria isigyti - Benecos, Alva ar Madara.
kas susidure ir lb nagrinejo sudeti, gal gali patart kuri naturalesne ir geresne sudetimi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 12 02, 12:58)
nežinia, ar jų dar belikę - gal reiks naujos siuntos palaukti, nes vakar paskutinius iš Panoramos paėmiau  wub.gif

Bet mūsų Satura kokia OP maniakė wub.gif 4u.gif

QUOTE(Katherina @ 2010 12 02, 13:23)
Tiesa, kaip jūs kvėpinate automobilius savo? Ar kuri nors naudoja Kvapų namų aromatizatorių tą mašininį?

Jau kuris laikas turiu KN mašinoS aromatizatorių. Man jis patinka, bet kaip ir kažkuri mergaitė minėjo, jeigu norisi vis šviežio kvapo, reikia papildomai vieną kitą lašelį ea užlašinti. Vasarą buvau ilgoje kelionėje, teko ir paryčiais vairuoti, tai su MB be paliovos kaitinom kavos ir rozmarinų ea, padėjo thumbup.gif

QUOTE(Honey @ 2010 12 02, 15:28)
O tavo oda šiaip sausa? Man šiais metais jau truputį geriau negu pernai, ne tokia super sausa, bet drėkinančią kaukę vis tiek reikės naudoti.

O kokias esi bandžiusi? ax.gif

QUOTE(AZURA @ 2010 12 02, 17:48)
Gal kas bandet sias plauku priemones su taukmedziu?

Žiūrinėjau kažkada ir aš, bet sudėčių pilnų neradau unsure.gif

QUOTE(8 p.m. @ 2010 12 02, 18:19)
Užsisakiau visų norėtą Melvitos serumą plaukų galiukams

Dar nugriebiau Melvitos šampūną

Kokie greiti bigsmile.gif

Kaip tas aliejukas, neriebina? Kokia konsistencija, grynai aliejai? 4u.gif

Gal galėsi atsiliepimą palikti kaip aliejines kaukes išplauna, kaip tik sekantį kartą galvoju Melvita šampūną pirkti ax.gif

QUOTE(Flos @ 2010 12 02, 19:49)
Jau kelis kartus ploviau galvą su Giovanni Root 66 šampūnu ir balzamu.

Turbūt internetu pirkai? 4u.gif

QUOTE(Saphia @ 2010 12 02, 22:12)
As turejau Amazonia preciosa kauke su brazilisku riesutu aliejum nepatiko  schmoll.gif  smirda ir jokio rezultato, nors atsiliepimai geri apie ji  g.gif

Kaip tik Amazonia kaukes tyrinėjau, sakai nevertos dėmesio? Kokie tavo plaukai? 4u.gif

QUOTE(purpurinė @ 2010 12 02, 23:16)
Ai dar, skaičiau čia ankstesnėse temose, kad kaukėms veidui naudojat miltelius (vienus , nemaišytus). Kurie geriausią efektą duoda ( konkrečiai riebiai/ probleminei odai)

Daugumą miltelių galima vienus naudoti. Man labai patiko žalios arbatos milteliai (kvapas grynai arbatos), o moliūgų milteliai sumaišyti su vandeniu vištienos kvapą turi biggrin.gif Riebiai dar rekomenduočiai dumblių mitelius mirksiukas.gif

QUOTE(Honey @ 2010 12 02, 23:21)
Tik klausimas turinčioms mango miltelius, ar jums jie sudžiūna?

QUOTE(Flos @ 2010 12 03, 00:50)
Aš mango miltelius turiu nuo pavasario pabaigos ai dar birūs, o aloe ir ananaso milteliai sudrėko..

Mango milteliai man irgi puikiai išsilaikė iki pat galo, o agurkų į gabaliukus sušoko, vėlgi čia ne problema, nes prieš dedant į molio kaukes aš juos sutrupinu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 03 gruodžio 2010 - 11:28
QUOTE(Dovish @ 2010 12 03, 12:26)
O kokias esi bandžiusi? ax.gif

Laveros rožių ir Weledos migdolų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 12 03, 11:26)
Bet mūsų Satura kokia OP maniakė wub.gif  4u.gif


žinok juokas juokais, bet kiek buvo bandymų kitų - pinigai kaip į balą doh.gif Nė vienas kitas eksperimentas nepasiteisino. Kvapas OP dėkingas pagerinimams wink.gif Noriu, pasilašinu levandų, šalavijų purinimui. Jei glotniau - kokių apelsinų. Taip ir verčiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 12 03, 12:14)
o kur Vilniuje galima rasti ta parduotuve? smile.gif man irgi tusas prie pabaigos, nebenoriu tu sintetiniu smile.gif

Benecos galima nusipirkti Zalia Zalia (Stepono g. 6) ir Barokoj (Uzupy)

QUOTE(Deissy @ 2010 12 03, 12:21)
as dabar irgi nusiziurejus Benecos tusa ir juoda piestuka. ar ju sudetis tikrai nera bloga?  nes tokia ilga ir bauginanti paskaicius man pasirode ax.gif
ir neapsisprendziu is krem.pudru kuria isigyti - Benecos, Alva ar Madara.
kas susidure ir lb nagrinejo sudeti, gal gali patart kuri naturalesne ir geresne sudetimi?  4u.gif

Madara ne krempudra, o kremas su spalva, bet labai fainas thumbup.gif Tik ziemai, gali buti per lengvas jei viena naudoti..
Atsakyti
[quote=Dovish,2010 12 03, 12:26]
Bet mūsų Satura kokia OP maniakė wub.gif 4u.gif

Aciu, Dovish 4u.gif
Teisybe, Satura buvo Nimfali, OP bus tik po nauju metu doh.gif hihihi.gif
Tai dabar reikia is likusiu rinktis. Sake, kad glotninantis ir drekinantis butu Druide Balance. O kaip is praktikos, merginos?
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 12 03, 11:32)
Laveros rožių ir Weledos migdolų smile.gif

Laveros rožių esu turėjusi, patiko ir man. Weledos dabar turiu Iris, ji irgi drėkinanti, tik lengvesnė. Dar ir Neobio vyšnių kaukę turiu, ji skirta sausai odai, bet maniškei irgi labai patinka (mano turbūt normali) smile.gif Jogurto nebandei? smile.gif

QUOTE(Satura @ 2010 12 03, 11:38)
žinok juokas juokais, bet kiek buvo bandymų kitų - pinigai kaip į balą  doh.gif

Turbut kiekviena turi savo šampūną favoritą drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus, uždėjau nakčiai molio ant "ragų", lyg ir sumažėjo, bet visai atgal nesulindo.

Dabar sėdžiu išsitepusi Laveros savaiminiu įdegio kremuku. nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 03 gruodžio 2010 - 12:27
QUOTE(Dovish @ 2010 12 03, 13:16)
Laveros rožių esu turėjusi, patiko ir man. Weledos dabar turiu Iris, ji irgi drėkinanti, tik lengvesnė. Dar ir Neobio vyšnių kaukę turiu, ji skirta sausai odai, bet maniškei irgi labai patinka (mano turbūt normali) smile.gif Jogurto nebandei? smile.gif

Man nepatiko nei viena iš mėgintų kaukių. Iš pradžių lyg ir nieko, o antrą trečią kartą panaudojus odą ėmė berti. Mėginau ir jogurtą (praeitą žiemą merginos man buvo parekomendavusios), bet veidą raudonais plėmais tik išmėtė nuo jo. Kitąsyk mėginau su bananų, tai rezultatas tas pats ax.gif

O neobio būna nedidelių pakuočių? Nes kiek mačiau parduoda tik pilnas pakuotes po kelis pakelius. Man pabandymui perdaug, bijau, kad vėl netiks ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 03 gruodžio 2010 - 12:35