Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(dievinanti vaikucius @ 2010 12 02, 22:20)
Tad noriu paklausti, nuo ko pradėti gydyti tokia sudirgusią (jautrią, bet kartu ir mišrią -riebią bei praradusią drėgmę odą)... Nuolat atsiranda įvairūs uždegimai, pūlingi „skauduliukai“, o amžius jau ne toks, kai tai turėtų darytis (dabar man beveik 26-eri, o būnant -niolikos to nebuvo...).  unsure.gif  Kaip natūraliom priemonėm išspręsti mano odos problemas, kokią kosmetologę galėtumėt rekomenduot Kaune (reikėtų kontaktų)?
Iš anksto dėkoju už patarimus.  ax.gif

Gal pradžiai bandyt aliejinius valymus? Info pirmoje žinutėje.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 12 02, 19:22)
Nea, pasibaigė, negavau dar aroma-zone siuntinuko... Dar nėra taip buvę, kad tiek ilgai nepraeitų.  verysad.gif
turi molio? rasulo/zalio ar kokio kt.? ir kokiu EA turi? pasidaryk kosele, labai gerai uzdziovina. tfu tfu tfu, bet seniai beturejau "raga" biggrin.gif
(paskutini karta, matyt, kai lily lolo maskuoklius demonstravau merginoms lotuliukas.gif )
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 02, 21:27)
zaliojo molio neturi? pasidaryk siek tiek kosytes ir riebiai ant ragu uztepk, taip ir buk iki ryt ryto. Man padeda.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Saphia @ 2010 12 02, 23:12)
blink.gif  blink.gif  dabar aisku kodel prakaituoju  doh.gif 
Man keisciausia, kad prakaituoja galva  doh.gif  ir tada riebaluojasi plaukai. Jau galvojau keist pagalve.

aha, cia liepu darbas, teks atsiprasyti savo pagalves:)
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 02, 21:36)
naguciu nekisk prie spuogo aplipinto moliu:) as zinau, kad nagai patys taip ir kabina ta uzdziuvusi moli, bet neliesk:)  Gal per tirsta pasidarai, kad nubyra? reikia gerai atitaikyti tirstuma, tada prisiklijuoja supper:)

nekišu, o tai panagės liktų žalios biggrin.gif
grietinės tirštumo košė, darau visam veidui, nors kartais noris tik ant spuogo tept, todėl susidomėjau. Reiks bandyt, nes kiekvieną dieną kaukių nedėsi doh.gif
ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 12 02, 23:52)
nekišu, o tai panagės liktų žalios  biggrin.gif
grietinės tirštumo košė, darau visam veidui, nors kartais noris tik ant spuogo tept, todėl susidomėjau. Reiks bandyt, nes kiekvieną dieną kaukių nedėsi  doh.gif
ačiū  4u.gif

ui ne, ant viso veido negalima kasdien. As tik ant spuogo gera kieki uztepu ir, palaukusi kol uzdzius, einu miegoti su visu siuo geriu ant spuogo:) net giluminius kartais istraukia ir nukenksmina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 02 gruodžio 2010 - 23:02
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 03, 00:00)
ui ne, ant viso veido negalima kasdien. As tik ant spuogo gera kieki uztepu ir, palaukusi kol uzdzius, einu miegoti su visu siuo geriu ant spuogo:) net giluminius kartais istraukia ir nukenksmina


O naudoti tinka šiuos molius?
Žalias montmorilonito molis
Rasulo molis
Žaliasis ilito molis

Kaži, kuris iš jų geriausias? g.gif
Beje, o nebūna ryte taip, kad lieka tas molis prikibęs, ir kai nori jį pašalinti, tada dar ir odą kartu nudraskai? ( Nes man dažnai taip būna su panašiomis priemonėmis unsure.gif )

Beje, gal kas yra bandęs Yangų aliejų? Kažkaip nieko negirdėjau apie jį dar, o aprašymas mane jau vilioja rolleyes.gif

Ai dar, skaičiau čia ankstesnėse temose, kad kaukėms veidui naudojat miltelius (vienus , nemaišytus). Kurie geriausią efektą duoda ( konkrečiai riebiai/ probleminei odai)

Iš anksto dėkoju už atsakymus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(purpurinė @ 2010 12 03, 00:16)
Ai dar, skaičiau čia ankstesnėse temose, kad kaukėms veidui naudojat miltelius (vienus , nemaišytus). Kurie geriausią efektą duoda ( konkrečiai riebiai/ probleminei odai)

O kokio efekto nori? Šiaip daugiausiai teigiamų atsiliepimų sulaukė aviečių milteliai (net man sausiaodei jie nerealiai patinka, tik laikau trumpai).

Aš kaip tik po ožkos pieno mitelių + mango miltelių kaukės, patinka, nes oda jaučiasi šiek tiek pamaitinta, tik tokia lipni, nors ir neblogai nuploviau, rodos.
Tik klausimas turinčioms mango miltelius, ar jums jie sudžiūna? Nes man jau antrą kartą nusipirkus jie sukietėja gabaliukais, nors stengiuosi nepalikt oro maišeliuose ir šiaip laikyt kaip priklauso g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 02 gruodžio 2010 - 23:35
QUOTE(purpurinė @ 2010 12 03, 00:16)
O naudoti tinka šiuos molius?
   Žalias montmorilonito molis
   Rasulo molis
   Žaliasis ilito molis

Kaži, kuris iš jų geriausias? g.gif
Beje, o nebūna ryte taip, kad lieka tas molis prikibęs, ir kai nori jį pašalinti, tada dar ir odą kartu nudraskai? ( Nes man dažnai taip būna su panašiomis priemonėmis  unsure.gif )

Beje, gal kas yra bandęs   Yangų aliejų? Kažkaip nieko negirdėjau apie jį dar, o aprašymas mane jau vilioja rolleyes.gif

Ai dar, skaičiau čia ankstesnėse temose, kad kaukėms veidui naudojat miltelius (vienus , nemaišytus). Kurie geriausią efektą duoda ( konkrečiai riebiai/ probleminei odai)

Iš anksto dėkoju už atsakymus  blush2.gif

visi tie moliai tinka, kuriuos surasei, Taip, ryte buna labai prikibes tas molis, nelupk, nes su visa odelenuplesi. Paimk vatos diskeli ir suslapinusi spausk pire tos vietos kur prilipes molis, mirkyk tol, kol tuo diskeliu ir atmirkysi, nuplausi moli.
Miltelius dedames i molio kauke visokius, kuriaisiu rugstiese tinka musu odos tipui, ir ne po viena milteli-po kelis. Pasiskaityk aprasymus miltuku ir isigyk kurie patiks. As i molio kauke dedu gintaromiltukus, mango mlt, kvieciu proteinu milt., dumbliu milt., roziu milt.,dar kokius nors, ilasinu AHA vaisiu rugsties, glicerino, pantenolio, juru silko, hialurono rugsties kuopele imetu, aliejko ilasinu-va, kokia turtinga mano kauke veidui:)
yang aliejaus net nemaciusi, bet jei nori riebiai odai, tai merginos labai giria lazdyno riesutu alieju:)
As siandien supykau ant visu savo kremu, kuriu riebumo man neuztenka ir pasitepiau veida paprasciausiu savo makalu-tiesiog delne sumakalavau alijosiaus geli ir nakvisu alieju-supper:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 02 gruodžio 2010 - 23:40
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 02, 23:38)
As siandien supykau ant visu savo kremu, kuriu riebumo man neuztenka ir pasitepiau veida paprasciausiu savo makalu-tiesiog delne sumakalavau alijosiaus geli ir nakvisu alieju-supper:)

Aš tai be baimės susimaišiau tokį tikrą, žieminį kremą, dėjau ir sviestmedžio, tai jokie šalčiai nebaisūs biggrin.gif
O tu, brangioji, gal namų nerandi??? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 12 03, 00:21)
OTik klausimas turinčioms mango miltelius, ar jums jie sudžiūna? Nes man jau antrą kartą nusipirkus jie sukietėja gabaliukais, nors stengiuosi nepalikt oro maišeliuose ir šiaip laikyt kaip priklauso g.gif

ir man sukieteja:)

QUOTE(Honey @ 2010 12 03, 00:40)
Kokia tu šaunuolė.. aš tai tinginė, neprisiverčiu pilstyt ir maišyt, tai vienus miltukus sumaišau su vandeniu ir tepu blush2.gif

niu anokia cia saunuole?? pasiimu savo loviu deze ir ziuriu, ko noriu:) tada i ta pati dubeniuka viska ir dedu, ko uzsimanau-ot cia didelis darbas:)
Papildyta:
QUOTE(Etama @ 2010 12 03, 00:47)
Aš tai be baimės susimaišiau tokį tikrą, žieminį kremą, dėjau ir sviestmedžio, tai jokie šalčiai nebaisūs biggrin.gif
O tu, brangioji, gal namų nerandi??? tongue.gif

dar viena barasi lotuliukas.gif pareisiu,pareisiu:) kol kas sau laiko nerandu,kur jau cia namus rasi smile.gif
reikia gi biskiuka naujokems padeti, kaip kazkada ir mane satura, kantriai moke, auklejo:)
Atsakyti
QUOTE(dievinanti vaikucius @ 2010 12 02, 22:20)
Nežinau net nuo ko pradėt... Pirmiausia, visai neseniai atsivėrė akys ir supratau kokia kenksminga gali būti parduotuvėse parduodama kosmetika...
Tad noriu paklausti, nuo ko pradėti gydyti tokia sudirgusią (jautrią, bet kartu ir mišrią -riebią bei praradusią drėgmę odą)... Nuolat atsiranda įvairūs uždegimai, pūlingi „skauduliukai“, o amžius jau ne toks, kai tai turėtų darytis (dabar man beveik 26-eri, o būnant -niolikos to nebuvo...).  unsure.gif  Kaip natūraliom priemonėm išspręsti mano odos problemas, kokią kosmetologę galėtumėt rekomenduot Kaune (reikėtų kontaktų)?
Iš anksto dėkoju už patarimus.  ax.gif


ne tik del kosmetikos kyla spuogeliai, gali buti ir del maisto, gal tavo organizmas netoleruoja kazkokio elemento g.gif Daznai tam tikru maisto produktu netorelavimas yra susijes su odos problemom.

Naturali kosmetika irgi gali kelti alergija, todel reiketu pirma identifikuoti, kas dirgina oda. Jei pvz netoleruoji eteriniu alieju, dalis naturalios kosmetikos netiks.

Naturalios kosmetikos, kaip ir sintetines, gamintoju yra labai daug ir produktu pasiula didele. Merginos, kurios turejo panasiu problemu atsilieps ir pasiulys.

O as siulau pradeti nuo naturaliu priemoniu, tokiu kaip Avizu vonia - dedi gera sauja ar net dvi avizu i marle ir i vonia, avizos isbrinksta isleidzia klijuka, paguli tokioj vonioj ir oda iskart atsigauna. Cia tinginio receptas, kitos mergaites plikintu vandeniu avizas nupila, perkosia, bet as tingiu. Rezultatas tikrai garantuotas. Mamos savo vaikucius, sergancius atopiniu dermatitu, taip prausia.

Veidui bandyk daryti molio kaukes, bet be eteriniu alieju

Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 12 03, 00:21)
Tik klausimas turinčioms mango miltelius, ar jums jie sudžiūna?

Aš mango miltelius turiu nuo pavasario pabaigos ai dar birūs, o aloe ir ananaso milteliai sudrėko..

Aš šiandien irgi pasilepinau veiduką kauke - dariau tokią žalią žalią - spirulinos nepagailėjau, šliaužiančios bruknuolės miltelių, šeivamedžio, balto molio, gintaro miltelių, kv. proteinų, užpyliau rožių vandeniu ir trupučiu aliejaus. Veidukui visai patiko wink.gif
Atsakyti