Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(micefee @ 2010 12 02, 20:02)
Ką daryti? Išdygo ant kaktos 3 "ragai" ir jau visą savaitę nepraeina... doh.gif


Arbatmedžio ea, spėju, jau bandei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2010 12 02, 20:06)
Arbatmedžio ea, spėju, jau bandei?  g.gif


Nea, pasibaigė, negavau dar aroma-zone siuntinuko... Dar nėra taip buvę, kad tiek ilgai nepraeitų. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 12 02, 16:12)
O kuo tepi veido odą dabar? Nes man jau kaip ir norėtųsi riebesnio kremo, bet labai bijau tept, nes vėl išbers.
Papildyta:

Kokia kaukė ir kaip poveikis?  mirksiukas.gif

dar nebandziau, ryt plausiu galva, tai parasysiu. o kauke tai vienintele ten tebuvo, su dumbliais kazkokiais, toks baltos spalvos indelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 12 02, 19:02)
Ką daryti? Išdygo ant kaktos 3 "ragai" ir jau visą savaitę nepraeina... doh.gif


ką turi??

QUOTE(8 p.m. @ 2010 12 02, 19:12)
Ne, viskas gražiai į dėžutę supakuota, putplasčiu apibarstyta.


ten ne putplastis, o kukurūzai biggrin.gif
Atsakyti
Buva vyrui uzsakius Weleda 'skin food' kremo, o sau pasiemiau tos pacios firmos naujaji granatu ranku krema - tai prie maniskio kremu buvo dar prideta po miniuka granatu ranku kremo ir jau spejau isbandyt (nes siuntinys isskaidytas i kelis, tai didziojo ranku kremo negavau kolkas) thumbup.gif Tikejausi pacio kremo tirstesnio, nes skystokas yra, kvapas kiek keistas (man tikrai ne granatais kvepia - lyg cinamono kazkiek jauciu) - na nera kvapas nemalonus, o siaip greitai susigere, odyte minksta, padrekinta liko thumbup.gif Ziuresiu kaip toliau naudosis, bet kolkas patinka.
user posted image
Atsakyti
Jau kelis kartus ploviau galvą su Giovanni Root 66 šampūnu ir balzamu. Paskirtis papurinti plaukus ir padaryti juos nuostabius smile.gif taigi esu sužavėta, nes:
Visų pirma apibūdinsiu savo plaukus - atsiauginta natūrali spalva, plaukai sunkūs, iki pečių, plaunu galvą kiekvieną dieną, ir vargstu, kad jie įgautų purumo (fiksavimo priemonės, fenas arba limpanys suktukai). Ir visada pirkdavau šampūnus suteikiančius apimties (reklamos auka biggrin.gif ) Taigi šis kartas ne išimtis.
Kvapas labai skanus, toks vaisinis, šampūno reikia nedaug ir neblogai putoja. Balzamas skystokas, bet jaučiasi, kad kažką tepi, tikrai malonesnis nei FIN normaliems ir sausiems plaukams. Na ir rezultatas išdžiovinus - specialiai labai nedaug tepiau fiksavimui, kad nesukietinti plaukų - po išplovimo plaukai labai lengvi, minksti, žvilgantys (nors niekad nesiskundžiau žvilgesio trūkumu). Galvą, ką retai darau, ploviau vakare, tada trumpai palaikiau an lipnių suktukų ir ėjau miegot. Ryte plaukai buvo purūs, lyg tik ką pakedenti, visą dieną žiūrėjau į savo atspindį veidrodžiuose, nes atrodo, kad mano natūrali spalva parudėjo biggrin.gif Į vakarą dar neriebi galva, o tas žvilgesys... jau nešioju galvos apdangalus, tai pastebėjau, kad labai elektrinas, bet nežinau ar čia nuo to šampūno ar dabar visad taip bus..
na, nežinau ar kam bus įdomu, ką čia prirašiau..
user posted image
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 12 02, 20:02)
Ką daryti? Išdygo ant kaktos 3 "ragai" ir jau visą savaitę nepraeina... doh.gif

jei arbatmedzio neturi, tai tada levandu EA patepk, vis geriau nei nieko, o ir uzdegima mazins vistiek
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 12 02, 20:02)
Ką daryti? Išdygo ant kaktos 3 "ragai" ir jau visą savaitę nepraeina... doh.gif

imti pjukla ir nupjauti:)
zaliojo molio neturi? pasidaryk siek tiek kosytes ir riebiai ant ragu uztepk, taip ir buk iki ryt ryto. Man padeda.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 02, 21:27)
zaliojo molio neturi? pasidaryk siek tiek kosytes ir riebiai ant ragu uztepk, taip ir buk iki ryt ryto. Man padeda.

o kaip padaryt, kad jis nenubyrėtų? nes man molis tiesiog sudžiūna ir nubyrėtų, jei ne drėkinčiau mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 12 02, 22:31)
o kaip padaryt, kad jis nenubyrėtų? nes man molis tiesiog sudžiūna ir nubyrėtų, jei ne drėkinčiau mastau.gif

naguciu nekisk prie spuogo aplipinto moliu:) as zinau, kad nagai patys taip ir kabina ta uzdziuvusi moli, bet neliesk:) tiesa pasakius, kazkiek ir man aptrupa, bet kur pats spuogo arsumas, tai molis labai gerai prisitraukia. Jei ant skruosto, tai zinoma,miegant nutrinsi, bet kakta visai gera vieta, nenusitrinsi nakti. Gal per tirsta pasidarai, kad nubyra? reikia gerai atitaikyti tirstuma, tada prisiklijuoja supper:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 02 gruodžio 2010 - 21:38
QUOTE(Nidulia @ 2010 12 02, 11:50)
beprakaituoji nakti nuo liepu arbatos??


blink.gif blink.gif dabar aisku kodel prakaituoju doh.gif
Man keisciausia, kad prakaituoja galva doh.gif ir tada riebaluojasi plaukai. Jau galvojau keist pagalve. Dabar aiskiau kame cia reikalas.


QUOTE(8 p.m. @ 2010 12 02, 18:19)
Ateinu rašyti pagyrimą Mondebio (užsakiau prekes antradienio rytą, gavau šiandien popiet, randuosi ne LT, bet ir ne Prancūzijoje, tad toks greitis nustebino  biggrin.gif ).


Ir paėmiau Amazonia Preciosa Murumuru kaukę plaukams

Dar įmetė man kelis veidui mėginukus, tik kažkodėl abu anti-age, tai nė nežinau ką manyti hihihi.gif


Jie tikrai operatyviai veikia, labai greitai siuntiniai atkeliauja.
O kukuruzus ir valgyt galima biggrin.gif

As turejau Amazonia preciosa kauke su brazilisku riesutu aliejum nepatiko schmoll.gif smirda ir jokio rezultato, nors atsiliepimai geri apie ji g.gif

Man meginukus irgi duoda tik anti age ir dar kokiu valymo priemoniu doh.gif turbut galvoja, kad as sena ir nusivylus namu seimininke lotuliukas.gif


Atsakyti
Nežinau net nuo ko pradėt... Pirmiausia, visai neseniai atsivėrė akys ir supratau kokia kenksminga gali būti parduotuvėse parduodama kosmetika...
Tad noriu paklausti, nuo ko pradėti gydyti tokia sudirgusią (jautrią, bet kartu ir mišrią -riebią bei praradusią drėgmę odą)... Nuolat atsiranda įvairūs uždegimai, pūlingi „skauduliukai“, o amžius jau ne toks, kai tai turėtų darytis (dabar man beveik 26-eri, o būnant -niolikos to nebuvo...). unsure.gif Kaip natūraliom priemonėm išspręsti mano odos problemas, kokią kosmetologę galėtumėt rekomenduot Kaune (reikėtų kontaktų)?
Iš anksto dėkoju už patarimus. ax.gif
Atsakyti