Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

Aciu visoms 4u.gif
QUOTE(tute28 @ 2010 12 07, 19:28)
Gal išduok paslaptį, kaip padaryt, kad netrauktų siūlo arba kad per laisva nebūtų? Man ir labai gražu motyvai, bet man arba traukia arba jei darau laisviau, tai skylė gaunasi. Niekaip neišeina gražiai  verysad.gif

Mano pagrindine taisykle,kad laisvas siulas isvirksciojoj pusej nekabotu daugiau kaip per 5akis.Jei tarpas ilgesnis,as apsuku laisva siula su kitu(tuo ,kuriuo reiks megzti),taip jis prisispaudzia.Mezgant pristines ar megztuko rankoves laisva siula palieku ne ilgesni kaip per 3akis(kad pirstas neilistu).Visa tai padeda reguliuoti siulu laisvuma-traukima.Be to,reikia treniruotis,kad ''atkalti'' ranka biggrin.gif
Atsakyti
Kepurytė mažutei mergytei iš merino vilnos smile.gif
user posted image

Ir beretė, aišku, ne vaikiška smile.gif
user posted image


Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 12 06, 17:33)
Komplektukas dukrytei mano mylimais norvegiskais motyvais smile.gif


labai wub.gif man patinka tokie rastai wub.gif gaila nemoku tokiu biggrin.gif

QUOTE(sauadsa @ 2010 12 07, 22:34)
Kepurytė mažutei mergytei iš merino vilnos smile.gif


faina sita wub.gif
bumbula gal tik didesni padaryciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Rasa32 - nu labai labai labai wub.gif wub.gif wub.gif
Suadsa - dailu, kruopštu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2010 12 08, 09:27)
labai  wub.gif man patinka tokie rastai  wub.gif gaila nemoku tokiu  biggrin.gif

Viska moki,neissisukinek mirksiukas.gif

sauadsa,puikiai padirbejai thumbup.gif labai liuks ir kepure,ir berete wub.gif kokie cia merino?
Atsakyti
Sauadsa, labai grazios kepures 4u.gif Vaikiskos kepuraites krastelis apnertas vaseliu? ax.gif
Papildyta:
Rasa32, norvegiskus rastus ir as tiesiog dievinu! Komplektukas superinis! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 12 08, 10:24)
Viska moki,neissisukinek mirksiukas.gif


su virbalais as nedraugauju biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū visoms 4u.gif

Natuliona, sutinku dėl bumbulo, mažokas šiek tiek ,bet jau nebeperdarinėjau blush2.gif . Užsakovei tiko, tai man tuo labiau blush2.gif
Rasa32, kepurytė iš Mitu vilnelės mirksiukas.gif . O beretė iš Alize kašmyro vilnos smile.gif
Aurelia, taip, kraštelį apnėriau vąšeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(son @ 2010 12 02, 11:39)
mano darbelis sūnui
user posted image


Papildyta:
QUOTE(son @ 2010 12 02, 11:39)
mano darbelis sūnui
user posted image

Graži kepurytė ir šalikėlis. Gal galėtumėt įdėti rašto schemą ar aprašymą. Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2010 12 07, 23:34)
Kepurytė mažutei mergytei iš merino vilnos smile.gif
Ir beretė, aišku, ne vaikiška  smile.gif

Taip dailiai numegzta lyg masina wink.gif
Atsakyti
Laba diena mergaites,gal turit kepures su ananasais kepures shema,nu va tokia panasia user posted image
neriu viena bet jauciu ardysiu,ne prie sirdies ji man,nelimpa doh.gif aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
Kepuryte - salmukas dukrytei katytei biggrin.gif
user posted image
Atsakyti