Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

QUOTE(Lace @ 2011 03 16, 09:46)
Tik netingėk paieškoti  mirksiukas.gif
Kepurytė šalmas

Netingiu bigsmile.gif , mačiau šį variantą, tik man jis pasirodė ne pilnai išsamus. Vyliausi sulaukti truputi išsamesnio, kur bus eilučių skaičius minimas bei kiek reikia užsidėti akių (čia rašo uždedamas reikiamas kiekis, o man nieko nesako).
Man taip lengviau megzti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnesyte: 16 kovo 2011 - 08:06
QUOTE(Agnesyte @ 2011 03 16, 08:04)
Netingiu  bigsmile.gif , mačiau šį variantą, tik man jis pasirodė ne pilnai išsamus. Vyliausi sulaukti truputi išsamesnio, kur bus eilučių skaičius minimas bei kiek reikia užsidėti akių (čia rašo uždedamas reikiamas kiekis, o man nieko nesako).
Man taip lengviau megzti  ax.gif


akiu kiekis priklauso nuo siulu storio, virbalu, ar tankiai mezgi, ar bus kokios pynes ar ligiuoju megzi, ir t.t. niekas neduos tikslaus "receptuko" kas kiek ur uz kiek.( nes net nepasakei nei kokio amziaus vaikas, nei kokie siulai) 4u.gif numezk pavyzdyka, apskaiciuok akis mazdaug, ir zinosi kiek tau reikes. ( konkreciai tik galima pasakyti stai ka: ausyte sudaro 1/5 kepurytes, todel patogiausia butu jei akiu skaicius dalintusi is 5: gaunasi taip 1/5 dalis-nugara, 1/5-ausyte, 2/5 priekiui, 1/5 kitai ausytei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liamuna: 16 kovo 2011 - 09:26
Ne pilnai išsamus Misty šalmo aprašymas blink.gif blink.gif blink.gif Dar to negirdėjus. Juk kiekviena mezga skirtingai, skirtingas tamprumas, skirtingas siūlas, skirtingas virbalas.
Nusimezgat pavyzduką ir tada skaičiuojat kiek reikės akių blink.gif

Ružava kepurytė su spalvotom gėlytėm kurios? Natulionos? Gal schemutę gėlyčių galima wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 16 kovo 2011 - 09:27
Nieko ypatingo, bet parodau blush2.gif . Kepurytė ankstyvam pavasariui mažam berniukui. Siūliukai - merino vilnelė.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2011 03 16, 09:26)

Ružava kepurytė su spalvotom gėlytėm kurios? Natulionos? Gal schemutę gėlyčių galima  wub.gif

nera schemutes rolleyes.gif nebent nupiesti smile.gif nes aiskinti tai nemoku biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankes!!! na po ilgo laiko uzsukus kiek cia grozybiu isvydau!!!! thumbup.gif mamos tikrai nuostabiai plusat 4u.gif

Kas gali padeti? ar yra kokia lentele pagal vaiko amziu kokia yra vaiko galvos apimtis?????


aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raflezija @ 2011 03 16, 09:52)

Kas gali padeti? ar yra kokia lentele pagal vaiko amziu kokia yra vaiko galvos apimtis?????


aciu uz info  4u.gif

yra tokia lentele, bet as manau vis tik geriausia matuoti individualiai smile.gif
pvz mano 4,5m dukrytes galvyte tik 48 cm smile.gif o kitu metinuku jau buna 50cm smile.gif tai cia labai individualiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 16 kovo 2011 - 09:57
Laba dienele
skaitau sia tema ir zaviuosi jusu kepurytem, tokios grazios, nuneriau ir as nemazai, bet nemoku nufotografuoti doh.gif verysad.gif
turiu daug schemuciu idomiu kepuriu, bet jie visi yra djvu formate, gal zinote kaip paversti i paveiksliukus, ideciau cia mirksiukas.gif
dar toks klausimelis, nuneriau mazajai kepuryte pavasariui bet niekaip nesugalvoju kaip raistelius nunerti, gal galite pagelbeti?
Atsakyti
QUOTE(Raflezija @ 2011 03 16, 10:52)
Sveikos auksarankes!!! na po ilgo laiko uzsukus kiek cia grozybiu isvydau!!!! thumbup.gif  mamos tikrai nuostabiai plusat  4u.gif

Kas gali padeti? ar yra kokia lentele pagal vaiko amziu kokia yra vaiko galvos apimtis?????


aciu uz info  4u.gif


Orientacijai gali naudoti šitą mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2011 03 16, 11:25)
akiu kiekis priklauso nuo siulu storio, virbalu, ar tankiai mezgi, ar bus kokios pynes ar ligiuoju megzi, ir t.t. niekas neduos tikslaus "receptuko" kas kiek ur uz kiek.( nes net nepasakei nei kokio amziaus vaikas, nei kokie siulai)  4u.gif  numezk pavyzdyka, apskaiciuok akis mazdaug, ir zinosi kiek tau reikes. ( konkreciai tik galima pasakyti stai ka: ausyte sudaro 1/5 kepurytes, todel patogiausia butu jei akiu skaicius dalintusi is 5: gaunasi taip 1/5 dalis-nugara, 1/5-ausyte, 2/5 priekiui, 1/5 kitai ausytei.

Maniškiui tik 10 mėn. Čia jau konkrečiau 4u.gif Kai jau žinai bent vienos ausytės skaičių ir gali kitur pasiskaičiuoti. Liamuna visada žino ko reikia klausiančiajam mirksiukas.gif Ačiukas 4u.gif
QUOTE(Vaidullka @ 2011 03 16, 11:26)
Ne pilnai išsamus Misty šalmo aprašymas  blink.gif  blink.gif  blink.gif Dar to negirdėjus. Juk kiekviena mezga skirtingai, skirtingas tamprumas, skirtingas siūlas, skirtingas virbalas.

Būtent kiekviena mezga skirtingai, todėl man čia trūksta inf. ir prašau pagalbos. Be reikalo nerašau jei nereikia.
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 03 16, 08:57)
yra tokia lentele, bet as manau vis tik geriausia matuoti individualiai  smile.gif
pvz mano 4,5m dukrytes galvyte tik 48 cm  smile.gif o kitu metinuku jau buna 50cm smile.gif tai cia labai individualiai  smile.gif

mano bernužėlis 6-7mėn buvo 48cm doh.gif tikiuos, jau nebeaugs taip sparčiai ir dabar kelis metus nešiosim tas pačias biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Coccinela: 16 kovo 2011 - 11:21
QUOTE(Coccinela @ 2011 03 16, 11:19)
mano bernužėlis 6-7mėn buvo 48cm  doh.gif tikiuos, jau nebeaugs taip sparčiai ir dabar kelis metus nešiosim tas pačias  biggrin.gif

tai ka ir sakau biggrin.gif labai individualu cia wink.gif
Atsakyti