Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

Padekit surasti nertos skrybelaites "recepta". Kazkada seniai maciau balta su bryliuku, o bryliukus prisegtas gelyte. Gal kuri turite ka nors panasaus. Aciu:)
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 03 15, 14:38)
Nerta kepurytė mažam berniukui smile.gif

grazi wub.gif o kas per rastukas ax.gif neiziuriu lens.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, nuolat pasižiūriu Jūsų grožius, bet pati senai demonstravausi. Štai mano paskutiniosios:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Oj kokie grazus Jusu darbeliai, saunuoles 4u.gif
as tai kadangi nesenai tik pradejau nerti, tai visokiu klausimu kyla.

Natuliona, noreciau paklausti apie ta kepuryte su kirmeliuku (tamsiai melyna) - kokiu rastu Tu ja uzbaigi?
Atsakyti
QUOTE(moniakute @ 2011 03 15, 19:36)
Natuliona, noreciau paklausti apie ta kepuryte su kirmeliuku (tamsiai melyna) - kokiu rastu Tu ja uzbaigi?

va taip uzbaigiu smile.gif kaitaliuoju tuos kabliukus smile.gif man grazu kai tokios pavasarinukes graziai apspaudzia galvyte ir ausytes smile.gif

user posted imageuser posted image

wilmusia ta bitute nereali thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 03 15, 20:45)
va taip uzbaigiu  smile.gif kaitaliuoju tuos kabliukus  smile.gif man grazu kai tokios pavasarinukes graziai apspaudzia galvyte ir ausytes  smile.gif


tai jau tikrai, kad labai graziai, na reikia eiti ir man taip bandyti, gal pavyks wink.gif

Aciu uz pagalba ax.gif 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(wilmusia @ 2011 03 15, 19:25)
Sveikos, nuolat pasižiūriu Jūsų grožius, bet pati senai demonstravausi. Štai mano paskutiniosios:


bite prikolna thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 03 15, 18:45)
va taip uzbaigiu  smile.gif kaitaliuoju tuos kabliukus  smile.gif man grazu kai tokios pavasarinukes graziai apspaudzia galvyte ir ausytes  smile.gif

user posted imageuser posted image

aš rusiškai nesuprantu, tai nesusigaudau iki galo nuorodoj su paaiškinimu verysad.gif
"kaitalioti kabliukus", tai ta prasme reik jų kelis dydžius turėt? ar čia turėta omeny, kad užkabint tai iš vienos, tai iš kitos pusės?
ir kaip tas rantelis per beretę nuo viršaus apačion padaromas, žiūrėjau schemon, bet nesupratau nieko, nedarius dar niekaip šitaip unsure.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Coccinela: 15 kovo 2011 - 20:55
QUOTE(Coccinela @ 2011 03 15, 20:55)
aš rusiškai nesuprantu, tai nesusigaudau iki galo nuorodoj su paaiškinimu verysad.gif
"kaitalioti kabliukus", tai ta prasme reik jų kelis dydžius turėt? ar čia turėta omeny, kad užkabint tai iš vienos, tai iš kitos pusės?
ir kaip tas rantelis per beretę nuo viršaus apačion padaromas, žiūrėjau schemon, bet nesupratau nieko, nedarius dar niekaip šitaip  unsure.gif

4u.gif


taip cia kalbama apie stulpelius: viena kabini is virsaus, kita is apacios, ir t.t. cia skaitosi gumyte. 4u.gif
o rantelis neriamas bendrai neriant kepuryte, viena is stulpeliu neriant is virsaus kiekvienoje eileje tuoje pacioje vietoje. 4u.gif
Atsakyti
supratau, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, labai daug gražių darbelių wub.gif
Reikia pagalbos, noriu numegzti savo mažajam kepurę pavasariui, tik va man sunkiau su schemomis, normaliai suprantu tik lietuviškai doh.gif Gal galit kas pagelbėti, gal kuri turi surišamos kepurės išsamų aprašymą blush2.gif
Kažką panašaus į tokią Free Fotki
Būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnesyte: 16 kovo 2011 - 07:24
QUOTE(kristinalm @ 2011 03 15, 15:20)
Ačiū merginos 4u.gif
Štai viršutinis raštas
user posted image


Ačiū 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Agnesyte @ 2011 03 16, 08:06)
Sveikos, labai daug gražių darbelių  wub.gif
Reikia pagalbos, noriu numegzti savo mažajam kepurę pavasariui, tik va man sunkiau su schemomis, normaliai suprantu tik lietuviškai  doh.gif Gal galit kas pagelbėti, gal kuri turi surišamos kepurės išsamų aprašymą  blush2.gif
Kažką panašaus į tokią Free Fotki
Būčiau dėkinga  4u.gif


Tik netingėk paieškoti mirksiukas.gif

Kepurytė šalmas
Atsakyti