Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

QUOTE(natuliona @ 2011 03 10, 18:00)
thumbup.gif nemoku as virbalais tai cia man is fantastikos srities toks rastas  biggrin.gif
tikrai puikiai gavosi  thumbup.gif

Uo-ga idejo jums nuoroda kaip nerti berete  mirksiukas.gif

Aciu Jums Natuliona uz pagalba ir geras idejas 4u.gif
Atsakyti
Na va, bandziau pagal sia schemutehttp://keep4u.ru/ful...3033db0c984/jpg

rusiskai man paaiskinimai - tamsus miskas doh.gif , nusineriau tiesia juostele ir bandymu budu bandziau, gavosi......., nu kaip cia pasakius, labai negrazi, visai ant galvytes negulanti nesamone verysad.gif doh.gif
Atsakyti
Gal kuri galit paaiskinti kaip nusiaurinti kepuryte kad gautusi kaip nykstuko. Mezgu keturiais virbalais, gal kas antro virbalo gale kiekvienoj eilej dvi akis sumegzt i viena?
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2011 03 10, 20:04)
Na va, bandziau pagal sia schemutehttp://keep4u.ru/ful...3033db0c984/jpg

rusiskai man paaiskinimai - tamsus miskas doh.gif , nusineriau tiesia juostele ir bandymu budu bandziau, gavosi......., nu kaip cia pasakius, labai negrazi, visai ant galvytes negulanti nesamone verysad.gif  doh.gif

kokia juostele unsure.gif nereikia cia juosteliu...

neriam 3 a. pynute ir sujungiam, tada jau neriam pirma eile: 3a.; 3 stulpeliai su uzmetimu; 3 a ir vel 3 stulpeliai su uzmetimu ir is karto gaunasi maziukas trikampis

user posted image

tada apverciam ir neriam 2-a eile : 3a ir 2 stulpeliai su uzmetimu; 2a; 3 stulpeliai su uzmetimu; 3a, 3 stulpeliai su uzmetimu; 2a; 3 stulpeliai su uzmetimu
antra eile baigta ir taip gaunasi

user posted image

nu ir taip toliau ax.gif uzbaigi viena eile, apverti neri kita iur taip iki reikiamo dydzio smile.gif

nezinau ar aiskiai as cia blush2.gif nemoku as aiskinti blush2.gif
liamuna bandyk ir tu paaiskinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 10 kovo 2011 - 22:03
QUOTE(natuliona @ 2011 03 10, 19:00)
thumbup.gif nemoku as virbalais tai cia man is fantastikos srities toks rastas  biggrin.gif
tikrai puikiai gavosi  thumbup.gif

Uo-ga idejo jums nuoroda kaip nerti berete  mirksiukas.gif

Aciu uz nuorodas 4u.gif Bet kaip ta rudaja ir ta berete nerti doh.gif

Natuliona, o koks ten rastelis tos melynos kepurytes g.gif ir kaip tas platinimas vyksta doh.gif kada as ismoksiu tas kepures nerti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Uo-ga @ 2011 03 10, 22:09)
Aciu uz nuorodas 4u.gif Bet kaip ta rudaja ir ta berete nerti doh.gif

Natuliona, o koks ten rastelis tos melynos kepurytes g.gif  ir kaip tas platinimas vyksta doh.gif kada as ismoksiu tas kepures nerti doh.gif

del rudos ir tos ruzavos nezinau ax.gif

ta melyna platinau taip, iki reikiamo dydzio
user posted image
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 03 10, 22:01)
kokia juostele  unsure.gif nereikia cia juosteliu...

neriam 3 a. pynute ir sujungiam, tada jau neriam pirma eile: 3a.; 3 stulpeliai su uzmetimu; 3 a ir vel 3 stulpeliai su uzmetimu ir is karto gaunasi maziukas trikampis

user posted image

tada apverciam ir neriam 2-a eile : 3a ir 2 stulpeliai su uzmetimu; 2a; 3 stulpeliai su uzmetimu; 3a, 3 stulpeliai su uzmetimu; 2a; 3 stulpeliai su uzmetimu
antra eile baigta ir taip gaunasi

user posted image

nu ir taip toliau  ax.gif uzbaigi viena eile, apverti neri kita iur taip iki reikiamo dydzio  smile.gif

nezinau ar aiskiai as cia  blush2.gif nemoku as aiskinti  blush2.gif
liamuna bandyk ir tu paaiskinti smile.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif aciu begaliniai,man blondinei sitas dalykas irgi budavo nesuprantamas,nes man butent tokios vaizdines medziagos reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 03 10, 22:01)

nezinau ar aiskiai as cia  blush2.gif nemoku as aiskinti  blush2.gif
liamuna bandyk ir tu paaiskinti smile.gif


manau viska labai gerai ir vaizdziai paaiskinai biggrin.gif as irgi taip supratau, kad reikia nerti nuo viduriuko. Tik butu vienas patarimas: jei neriant prades siek tiek riestis, padidinti akiu skaiciu tarp stulpeliu, vietoj 2 nerti 3a. (na cia del visa ko, nes kiekviena neriam skirtingai biggrin.gif
Atsakyti
Vis dairaus savo 9 men. lelytei kokio grazaus kepuriuko pavasariui, kuo ziemine kepure pakeisti g.gif Gal savo lobynuose turite kokiu idomiu ideju? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(serbentėlė @ 2011 01 31, 13:32)
Kokia žaisminga kepurė !


Pritariu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 03 10, 22:01)
kokia juostele  unsure.gif nereikia cia juosteliu...

neriam 3 a. pynute ir sujungiam, tada jau neriam pirma eile: 3a.; 3 stulpeliai su uzmetimu; 3 a ir vel 3 stulpeliai su uzmetimu ir is karto gaunasi maziukas trikampis

user posted image

tada apverciam ir neriam 2-a eile : 3a ir 2 stulpeliai su uzmetimu; 2a; 3 stulpeliai su uzmetimu; 3a, 3 stulpeliai su uzmetimu; 2a; 3 stulpeliai su uzmetimu
antra eile baigta ir taip gaunasi

user posted image

nu ir taip toliau  ax.gif uzbaigi viena eile, apverti neri kita iur taip iki reikiamo dydzio  smile.gif

nezinau ar aiskiai as cia  blush2.gif nemoku as aiskinti  blush2.gif
liamuna bandyk ir tu paaiskinti smile.gif


Aciu labai labai, nu va, kaip man nedaejo doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cika @ 2011 03 01, 19:36)
Ir aš pasirodysiu pagaliau  ax.gif

user posted image
user posted image


wub.gif nuostabus rinkinukas ploja.gif
Atsakyti