Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

Idedu nerta nestuko kepuryte 4u.gif

http://img62.imagesh...kepuriukas.jpg/[/IMG]
Atsakyti
QUOTE(веро
@ 2011 03 10, 10:15)
Idedu nerta nestuko kepuryte  4u.gif

http://img62.imagesh...kepuriukas.jpg/[/IMG]


ir nykstukas ir zasliukas thumbup.gif
Atsakyti
[quote=liamuna,2011 03 10, 11:55]
<!--QuoteBegin-веро
+2011 03 10, 10:15--><div class='quotetop'>QUOTE(веро
@ 2011 03 10, 10:15)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->Idedu nerta nestuko kepuryte  4u.gif

http://img62.imagesh...kepuriukas.jpg/[/IMG]
[/quote]

ir nykstukas ir zasliukas thumbup.gif
[/quote]

Aciu smile.gif Bandysiu daryti mazylio fotosesija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2011 03 10, 09:42)
o kuri vieta neaiski?  g.gif  kur istrigot?

Man ta skarute neiseina taisiklingo trikampio blush2.gif As kazkaip ne taip turbut darau, jinai pradeda riestis, negula graziai apie galvyte, isvis nesigauna doh.gif Net geda, graziausias suknutesnumezgu, o cia vat strigau blush2.gif Gal pamatyciau, kaip gyvai daroma, daeitu, nu is schemutes niekaip doh.gif Sakau, net geda prisipazinti viesai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2011 03 10, 11:59)
Man ta skarute neiseina taisiklingo trikampio blush2.gif As kazkaip ne taip turbut darau, jinai pradeda riestis, negula graziai apie galvyte, isvis nesigauna doh.gif Net geda, graziausias suknutesnumezgu, o cia vat strigau blush2.gif Gal pamatyciau, kaip gyvai daroma, daeitu, nu is schemutes niekaip doh.gif Sakau, net geda prisipazinti viesai blush2.gif


tai ikelk pvz kuri bandai iveikti, bandysim aiskintis. 4u.gif Koki rasta pasirinkus g.gif , gal tiesiog negerai sonuose akis pridedi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2011 03 10, 09:41)
Sveikos, mezgejeles, atrodo viska moku nerti, bet istrigau ir prasau patarimo blush2.gif  blush2.gif  doh.gif
Gal turite schema su zodiniu aprasymu vasarines skarytes nerimo.
Schema radau, bet nedaeina man iki galo, gal kuri galetumet paaiskinti, kad netersti temos, gal i a.z. galetumet atsiusti, as paskui i schemu skyreli perkelsiu - ir kitoms mamoms bus naudinga 4u.gif

Is anksto labai didelis aciu 4u.gif Gal Natuliona paaiskintu blush2.gif

oi is manes tokia aiskintoja blush2.gif biggrin.gif
bet manau pagelbesim, kelkit schema mirksiukas.gif dabar nelabai suprantam kurioj vietoj nesigauna smile.gif
Atsakyti
Aciu, einu schemos ir ikelsiu, jeigu dar siandien per vaiku ligas pavyks prisest doh.gif
Atsakyti
Mamytes labai reikia Jusu pagalbos, gal kuri turite siu kepuryciu schemas, prasau atsiuskite i az.Is anksto dekoju.

user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(pati22 @ 2011 03 08, 18:43)
Gal kuri pasufleruotu, kaip megzti siu kepuryciu rastukus?  4u.gif

user posted image
user posted image

Gal antrosios kepures schema turite g.gif
Papildyta:
QUOTE(natuliona @ 2011 02 28, 11:28)
mano pavasarines  smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image

Natuliona gal galite paaiskinti kaip mezgete antraja kepuryte g.gif Kaip platinote?
Atsakyti
QUOTE(Uo-ga @ 2011 03 10, 16:57)


mane t.p. domintu sitos kepurytes, tai gal kas tures shemutes gali cia forume su mumis pasidalinti ax.gif
Atsakyti
Na ir cia dar pasirodau su dukros salmuku zieminiu. Megzta dviguba, be schemuciu, matuojant ant galvos. Margumas kopijuotas is gap kepuriuko. Siuliukai labai mieli, svelnus minksti, pilnos sudeties nepamenu, bet sudetyje lana vilna, kasmyras...
user posted image
user posted image
Atsakyti
Uo-ga
Nors as ne Natuliona,bet atsakysiu-ji jau buvo idejusi beretes schema.pagal ja ir as mezgiau-puikiai gavosi.
http://forum.knitty....opic=12800&st=0
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliausmama: 10 kovo 2011 - 16:35
QUOTE(zaniatja @ 2011 03 10, 16:11)
Na ir cia dar pasirodau su dukros salmuku zieminiu.

thumbup.gif nemoku as virbalais tai cia man is fantastikos srities toks rastas biggrin.gif

QUOTE(Viliausmama @ 2011 03 10, 16:26)
Uo-ga
Nors as ne Natuliona,bet atsakysiu-ji jau buvo idejusi beretes schema.pagal ja ir as mezgiau-puikiai gavosi.

tikrai puikiai gavosi thumbup.gif

Uo-ga idejo jums nuoroda kaip nerti berete mirksiukas.gif
Atsakyti