Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

Gal kuri pasufleruotu, kaip megzti siu kepuryciu rastukus? 4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
kepuriukas mažam berniukui, tik dičkis demonstruoja
user posted image
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2011 03 09, 09:09)
kepuriukas mažam berniukui, tik dičkis demonstruoja
user posted image

super ir as tokios noriu, kaip ausis mezget
Atsakyti
carnitaster - super kepuriukas, labai ausytės gražios, kaip jas mezgi?
Atsakyti
Gal kas nors galit išskaityti kaip šitoje kepurėje http://ny-image3.ets...l.223026295.jpg megzti tas gėlytes? Na, kur atnarinėje dalyje. Toliau tai viskas aišku, bet pats grožis ir nesuprantamas... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kurgiNe @ 2011 03 09, 12:17)
Gal kas nors galit išskaityti kaip šitoje kepurėje http://ny-image3.ets...l.223026295.jpg megzti tas gėlytes? Na, kur atnarinėje dalyje. Toliau tai viskas aišku, bet pats grožis ir nesuprantamas...  blush2.gif

labai gražus raštelis, bet man atrodo kad 4a. sumezgi, o sekančią eilę mezgant iš tos sumegztos akies išmezgi vėl 4 akis. g.gif reiktų pabandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2011 03 09, 12:21)
labai gražus raštelis, bet man atrodo kad 4a. sumezgi, o sekančią eilę mezgant iš tos sumegztos akies išmezgi vėl 4 akis. g.gif reiktų pabandyti g.gif

man atrodo jei ismezginet tas 4 a, tai tuoj pacioj eilej, nes kitaip susitrauks mezginys.
bandyciau musyciu principu, 5a is 5 a ismezgant. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2011 03 09, 12:48)
man atrodo jei ismezginet tas 4 a, tai tuoj pacioj eilej, nes kitaip susitrauks mezginys.
bandyciau musyciu principu, 5a is 5 a ismezgant.  4u.gif


O gal pabandyti taip: toj pačioj eilės iš vienos akies išmegzti keturias naujas, o sekančią vieną akį išmegzti iš kitų keturių?
Atsakyti
QUOTE(kurgiNe @ 2011 03 09, 14:16)
O gal pabandyti taip: toj pačioj eilės iš vienos akies išmegzti keturias naujas, o sekančią vieną akį išmegzti iš kitų keturių?

Bus nebegrazu.Kaip sake liamuna,sumezgant 5akis is ju ismezgam 5naujas.
Atsakyti
son, kristinalm, ačiū, kad įvertinot, o ausytes mezgiau laaabai paprastai. Užsidėjau kiek reikia akyčių, porą eilučių pamezgiau lygiai, o po to jau suiminėjau akis šonuose, kaip pirštinei , štai ir viskas smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mezgejeles, atrodo viska moku nerti, bet istrigau ir prasau patarimo blush2.gif blush2.gif doh.gif
Gal turite schema su zodiniu aprasymu vasarines skarytes nerimo.
Schema radau, bet nedaeina man iki galo, gal kuri galetumet paaiskinti, kad netersti temos, gal i a.z. galetumet atsiusti, as paskui i schemu skyreli perkelsiu - ir kitoms mamoms bus naudinga 4u.gif

Is anksto labai didelis aciu 4u.gif Gal Natuliona paaiskintu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2011 03 10, 09:41)
Sveikos, mezgejeles, atrodo viska moku nerti, bet istrigau ir prasau patarimo blush2.gif  blush2.gif  doh.gif
Gal turite schema su zodiniu aprasymu vasarines skarytes nerimo.
Schema radau, bet nedaeina man iki galo, gal kuri galetumet paaiskinti, kad netersti temos, gal i a.z. galetumet atsiusti, as paskui i schemu skyreli perkelsiu - ir kitoms mamoms bus naudinga 4u.gif

Is anksto labai didelis aciu 4u.gif Gal Natuliona paaiskintu blush2.gif


o kuri vieta neaiski? g.gif kur istrigot?
Atsakyti