Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 03 04, 19:23)
O kodėl taip slaptai? g.gif

biggrin.gif todel kad ji ir i AZ to paties paklause biggrin.gif tai ten ir atsakiau biggrin.gif
Atsakyti
Na stai mano "is akies" nerta kepuraite, pirma karta neriau kepuryte, dabar bandysiu kitokia biggrin.gif
user posted image
cia jau isplauta ir paruosta nesiojimui ax.gif
user posted image

dabar noreciau pameginti tokia blush2.gif o tuos apatinius rombukus - kvadratukus reikia perlenkti ir susiuti? kaip juos padarote pusinius? g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridyte: 05 kovo 2011 - 14:11
QUOTE(ingridyte @ 2011 03 05, 14:10)


dabar noreciau pameginti tokia  blush2.gif  o tuos apatinius rombukus - kvadratukus reikia perlenkti ir susiuti? kaip juos padarote pusinius?  g.gif

user posted image



apatiniai kvadratukai tai yra pusiniai, tai yra nerti reikia trikampukus, o ne kvadratukus 4u.gif

Puikus visu darbeliai wub.gif
"budionovka" thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2011 03 05, 15:59)
apatiniai kvadratukai tai yra pusiniai, tai yra nerti reikia trikampukus, o ne kvadratukus  4u.gif

aciu 4u.gif tada as nemoku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridyte @ 2011 03 05, 15:11)
aciu 4u.gif  tada as nemoku  biggrin.gif



va schemute, nieko sudetingo cia nera 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2011 03 05, 16:24)
va schemute, nieko sudetingo cia nera  4u.gif

user posted image

aciu 4u.gif zinau, kad nesudetinga, bet pradedancioji esu... neriau tik mokykloj serveteles, nors gerai sekesi ir megau nerti kazkaip isprofesionaleti nepavyko blush2.gif Kartais ziuriu i paprasta schemute, visi simboliai man aiskus, o kaip padaryti vistiek nezinau, gal vaizduotes trukumas biggrin.gif
Atsakyti
mano nauja smile.gif
isbandziau nauja metoda nerti gelytes thumbup.gif (dar nebuvau macius , o gal as atsilikus ir cia man tik naujiena blush2.gif )

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 03 07, 09:35)
mano nauja  smile.gif
isbandziau nauja metoda nerti gelytes  thumbup.gif (dar nebuvau macius , o gal as atsilikus ir cia man tik naujiena  blush2.gif )



graziai gavosi thumbup.gif (man jos (gelytes) jau senai isbandytos)
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2011 03 07, 10:52)
(man jos (gelytes) jau senai isbandytos)

matai biggrin.gif o as tik dabar atradau biggrin.gif bet super kad nereikia kirpti siulu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 07 kovo 2011 - 11:16
QUOTE(natuliona @ 2011 03 07, 10:35)
mano nauja  smile.gif
isbandziau nauja metoda nerti gelytes  thumbup.gif (dar nebuvau macius , o gal as atsilikus ir cia man tik naujiena  blush2.gif )

grazi smile.gif 4u.gif bet papasakok kaip tu ten jas nerei bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 03 07, 09:35)
mano nauja  smile.gif
isbandziau nauja metoda nerti gelytes  thumbup.gif (dar nebuvau macius , o gal as atsilikus ir cia man tik naujiena  blush2.gif )

o kaip tu anksciau jas nerdavai? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tikriausiai atskirai nerdavo o po to prisiudavo,bet dabar rado buda kad gelytes galima isnert iskarto neriant kepure ax.gif
Atsakyti