Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

liamuna super kepurytė thumbup.gif , nes berniukam sunkiau kažką įdomaus sugalvot
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 03 02, 10:54)
KAIP GRAZUU wub.gif  wub.gif  o saliko galai kaip daryti? tie spalvoti kur? g.gif  blush2.gif


aciuks.gif galai paprastai: 2 st. su uzm, 2 a, 2st.., kita eile i tarpus neriau stulpelius, o virs stulpeliu grandinele 2a. Su kiekviena eile vis praleisdavau tuos krastinius stulpelius pradedant nerti iskarto i tarpus, todel smalejo galas. (nu nemoku as padoriai aiskinti blush2.gif , bet gal suprasi) 4u.gif (ai, dar-viena eile baltais siulais, kita melynais)

QUOTE(Cika @ 2011 03 02, 11:57)
liamuna super kepurytė  thumbup.gif , nes berniukam sunkiau kažką įdomaus sugalvot


aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2011 03 01, 22:31)
net nezinau, ka ir patarti, siaip siunu visada tuo paciu siulu kaip ir neriau, kazkaip normaliai gaunasi, tik reiketu apskaiciuoti sonu akis, kad lygiai susieitu.  4u.gif  (patogiau buna pazymeti kur yra kamputis, ir tada siuti)

na kampuciai ir taip gerai matos, nes jie pakile bent pas mane smile.gif
ir man atrodo kad jusu siuliukas yra zu mano gan storesnis gal delto g.gif
o kiek jusu akyciu yra vienoj krastinej g.gif pas mane tai 10 blush2.gif

QUOTE(liamuna @ 2011 03 01, 23:17)
aciuks.gif
buvo cia kazkada imesta shemute  blush2.gif (jei reikes bandysiu rasti ir ikelti), neriau 5kampius ir 6kampius,  ir tada jungiau, paskui apneriau nes truko ilgio.  4u.gif

pas mane visi penkiakampiai gal delto neiseina man ji g.gif
nors padariau kamuoliuka maza, bus kaip zaisliukas tai kas ne taip tada kad kepure neiseina g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 03 02, 14:35)
ir man atrodo kad jusu siuliukas yra zu mano gan storesnis gal delto  g.gif
o kiek jusu akyciu yra vienoj krastinej  g.gif  pas mane tai 10  blush2.gif
pas mane visi penkiakampiai gal delto neiseina man ji  g.gif
nors padariau kamuoliuka maza, bus kaip zaisliukas tai kas ne taip tada kad kepure neiseina  g.gif



akyciu skaicius priklauso nuo kepures didzio. bet jei gerai prisimenu irgi ar tai 8, ar tai 10 akyciu buvo.
Turetu but 6kampiai ir 5 kampiai, + kad krastas butu lygus 4kampiai (cia gauniasi kaip pusinis 6kampis). Jus gal turit fotbolo kamuoli, realus pvz, paimkit ji, apziurekit mirksiukas.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2011 03 02, 16:42)
akyciu skaicius priklauso nuo kepures didzio. bet jei gerai prisimenu irgi ar tai 8, ar tai 10 akyciu buvo.
Turetu but 6kampiai ir 5 kampiai, + kad krastas butu lygus 4kampiai (cia gauniasi kaip pusinis 6kampis). Jus gal turit fotbolo kamuoli, realus pvz, paimkit ji, apziurekit 

o kaip tada tuos sesiakampius nerti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingauk: 02 kovo 2011 - 16:24
Zuikio kepurytes
user posted image
user posted image

ir kepuryte nykstukui
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 03 02, 16:22)
o kaip tada tuos sesiakampius nerti  blush2.gif


http://www.supermama...?...57752&st=24

Cia viena mamyte idejusi schema
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 03 02, 18:00)
Zuikio kepurytes
user posted image
user posted image

ir kepuryte nykstukui
user posted image


Gal galima butu nykstuko kepurytes schemute? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 03 02, 16:22)
o kaip tada tuos sesiakampius nerti  blush2.gif


pvz: jei 5kampio pirma eilute 15 a, tai 6kampio-18 a. cia tam kad gautusi ligus krastai, t.y. vienodas krastiniu akiu skaicius. 4u.gif
QUOTE(IngridaGal @ 2011 03 02, 17:00)
Zuikio kepurytes

ir kepuryte nykstukui



wub.gif
QUOTE(Norvide @ 2011 03 02, 17:53)


man siuo rastu siek tiek kiauroka kepuryte gaunasi blush2.gif , ir tas rastas vidury kaip gelyte. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(веро
@ 2011 03 02, 21:08)
Gal galima butu nykstuko kepurytes schemute?  4u.gif


Tai, kad nera cia jokios schemutes.. Megzta ratu viena gera viena isvirkscia tiek cm kiek reikia iki virsugalvio, tada dviejuose sonuose suimtos 2 akys kartu (vienam rate 4 kartus) ir taip kartojama kas antroje eileje tol kol lieka norimas kepures galo storis (priklausomai nuo siulu storio as pasilieku 12-16akiu) ir mezgama tokio ilgio, kokio norisi, tada vel sonuose suimamos 2 akys kartu, kol lieka 4 akys ir kepure baigta. Tikiuos, aiskiai aprasiau.. blush2.gif
Atsakyti
Nu radau dar vieną kepurės - kamuolio nėrimo būdą
http://jurgosmamanij...o-kamuolys.html
Atsakyti
[quote=IngridaGal,2011 03 02, 22:08]
<!--QuoteBegin-веро
+2011 03 02, 21:08--><div class='quotetop'>QUOTE(веро
@ 2011 03 02, 21:08)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->Gal galima butu nykstuko kepurytes schemute?  4u.gif
[/quote]

Tai, kad nera cia jokios schemutes.. Megzta ratu viena gera viena isvirkscia tiek cm kiek reikia iki virsugalvio, tada dviejuose sonuose suimtos 2 akys kartu (vienam rate 4 kartus) ir taip kartojama kas antroje eileje tol kol lieka norimas kepures galo storis (priklausomai nuo siulu storio as pasilieku 12-16akiu) ir mezgama tokio ilgio, kokio norisi, tada vel sonuose suimamos 2 akys kartu, kol lieka 4 akys ir kepure baigta. Tikiuos, aiskiai aprasiau.. blush2.gif
[/quote]

Lyg ir aiskiai smile.gif Aciu ! Bandysim. O kaip toki bumbula padaryti? 4u.gif
Atsakyti