Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

QUOTE(pupainga @ 2011 01 20, 13:32)
Man lyg aišku, bet siūlas nepasilieka kitoj pusėj? Jei ne, tada nesupratau doh.gif

Taip.lieka.Jis tarsi ir susuka juostele i desrele,jo praktiskai ir nebelieka,na kokie 3mm.Priklauso,kiek standziai patrauksit siula.Pabandykit ir bus aisku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 01 20, 12:06)
ka turi omenyje? blush2.gif  g.gif

http://www.supermama...howtopic=345770

O šiaip tokią "žarnelę" galima megzti ir taip:

""Žarnelė" mezgama sekančiu būdu - pirma akis nukeliama, antra išmezgama geraja akim, trečia perkeliama ant dešinio virbalo neišmezgus (siūlas eina tos akies priekyje), ketvirta vėl išmezgama geraja akim, penkta perkeliama, šešta išmezgama blogaja akim. Apsukus viskas kartojama analogiškai." (Misty, "Kepurytė - šalmas"). 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 20 sausio 2011 - 13:07
Taip,sita buda as bandziau,bet....kai radau vienoj knygoj mano aprasytaji,tai labai apsidziaugiau,kad nieko nereikia nukelineti ir t.t,mezgu gerom akim ir niekuo nesirupinu tongue.gif
Atsakyti
Va šitokią nėrimo lėlytę turiu galvoje 4u.gif
Atsakyti
Kadangi žiema nesiruošia trauktis, tai teko apsiginkluoti...

user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai mielas komplektukas wub.gif Man saliko krastelis labai patiko,paprastas,bet priduoda zaismingumo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2011 01 20, 18:41)
Va šitokią nėrimo lėlytę turiu galvoje  4u.gif

aha, vakar jau susiradau...pirma syki maciau blush2.gif mirksiukas.gif idomus diaktelis thumbup.gif
Atsakyti
Skrybelaitė pavasariui 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinalm: 23 sausio 2011 - 12:28
QUOTE(Romap @ 2011 01 21, 10:49)
Kadangi žiema nesiruošia  trauktis, tai teko apsiginkluoti...

user posted image
user posted image

Sveikos, merginos,
jei ne paslaptis, kiek akių kepuraitei uždėta ir kokio Nr. virbalais megzta? Labai simpatiškas komplektukas !
Atsakyti
Simpatukas komplektukas, Romap.
Atsakyti
Mielos mamos, nors dar kai kurios čia žiemai kepurikėmis ginkluojasi, aš jau vasaros laukiu, labai jūsų meldžiu, įmeskite man kas nors plačiabrylę didelę skrybėlę su schema, taip nusinerti noriu ir prie jūros puikuotis, kad net nagus niežti... unsure.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
gal kas vertima turi šios kepuryte, gerai pavasariui suneliams buru bigsmile.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo son: 23 sausio 2011 - 15:54