Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

QUOTE(kristinalm @ 2011 01 14, 12:57)
Pavasarinė kepuraitė4u.gif


kokia grazi wub.gif rastukas grazus wub.gif as ji viena karta bandziau daugaiu nenoriu biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 14 sausio 2011 - 13:11
QUOTE(natuliona @ 2011 01 14, 14:11)
kokia grazi  wub.gif rastukas grazus  wub.gif as ji viena karta bandziau daugaiu nenoriu  biggrin.gif  blush2.gif

Šis raštas ir man patiko, iš pradžių maišėsi, bet po to ėjosi gan greitai.
Atsakyti
kristinalm,labai grazi kepuryte wub.gif

Dar viena ausinuke-zieminuke smile.gif Is tiesu kepure suaugusiai moteriai,bet mano galva labai per didele,todel demonstruoja dukryte.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 12 06, 18:33)
Komplektukas dukrytei mano mylimais norvegiskais motyvais smile.gif

user posted image

user posted image

Labai grazu 4u.gif sakykit kokio čia siūlo reikėtų?
Papildyta:
QUOTE(rasa32 @ 2011 01 09, 21:12)
Atnesu ir as savo kurineli i kapisonu-saliku ''seima'' biggrin.gif

user posted image

Fantastika thumbup.gif
Atsakyti
kristinalm šauniai atrodo thumbup.gif aš porą kepurių nerus tuo raštu - neriasi smagiai, bet siūlų suvalgo kone dvigubai doh.gif bet užtat kaip gražu wub.gif

rasa32, niu tamstos mezginiai fantastiški wub.gif wub.gif kaip tik norėjau įdėti pilkės aprašymą čia , bet kad rusiškas doh.gif rusiškai nei bum bum, o mezgimo schema nieko man nesako - nemoku skaityt virbalinių raštų, tik nėrimo unsure.gif

na ir įdedu, gal kam pravers cool.gif
user posted image

Вязаная шапка.

Для вязания шапки вам понадобится: 2 клубка ниток натурального цвета Phildar, "Pure Laine mérinos" (камвольная шерсть - 100 %):. Спицы № 3.5. Дополнительная спица.

Платочная вязка: вяжите все петли лицевыми. Лицевая гладь: * 1 ряд лицевых, 1 ряд изнаночных * Изнаночная гладь: * 1 ряд изнаночных, 1 ряд лицевых*

Вязание кос: свяжите 6 первых петель, повторите схемы ромба 6 рядов.* Для вязания ромба и листика следуйте схеме.

Плотность вязания: Квадрат 10 см лицевой глади, спицы № 3.5 - 23 петли и 32 ряда.

Для каждого уха: наберите 16 петель на спицы № 3.5. Свяжите 3 петли, используя платочную вязку, 2 петли изнаночной глади, 6 петель косы, 2 петли изнаночной глади, 3 петли платочной вязкой, 5-ое скрещение косы, соответствующее скрещению (1 ) схемы, которое начинает ромб. Оставьте в ожидании после 18 ряда ромба и свяжите 2-ое такое же ухо, наберите 26 петель (затылка), продолжите вязку петель 1-ого уха, наберите 50 петель (переда), свяжите петли 2-ого уха, потом продолжите 26 петель (затылка). Свяжите таким образом: * 2 петли изнаночной глади джерси. 6 петель косы * 3 раза, 2 петли изнаночной глади, продолжите ромб на петли уха, сменяя платочную вязку лицевой гладью,* 2 петли изнаночной, 6 петель косы * 6 раз, 2 петли изнаночной глади, продолжите ромб на петли уха, заменяя платочную вязку лицевой гладью. * 2 петли изнаночной глади, 6 петель косы * 3 раза. 2 петли изнаночной глади. Продолжите лицевые над косами затылка и переда после 4-ого скрещения, продолжите косы над каждым ромбом до окончания вязки. Сделайте верх, размещая 4 убавления на каждой части затылка, 7 на переде в 13-ом., 21-ом, 27-ом, 31-ом, 35-ом, 37-ом, 39-ом,41-ом, 43-ем и 45-ом рядах после кос. Проденьте нить в оставшиеся петли. Стяните и оставьте работу. Сшейте шапку тонким швом. Выполните 2 полосы 30 см в длину. Пришейте по одной полоске внизу каждого уха.






Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2011 01 15, 11:38)
Labai grazu 4u.gif sakykit kokio čia siūlo reikėtų?

Kokio tik norit smile.gif Tinka vilna,pusvilne.As mezgiau is &&& vilneles ir vernito vilnos ,sumezgiau likucius.
QUOTE(fishke @ 2011 01 15, 17:41)
rasa32, niu tamstos mezginiai fantastiški  wub.gif  wub.gif kaip tik norėjau įdėti pilkės aprašymą čia , bet kad rusiškas  doh.gif rusiškai nei bum bum, o mezgimo schema nieko man nesako - nemoku skaityt virbalinių raštų, tik nėrimo  unsure.gif

na ir įdedu, gal kam pravers  cool.gif



Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As mezgiau turedama tik ta piesta schema.Tas mazasis rombiukas megzasi to didelio rombo vidury,t.y. didelej schemoj paliktas vienos akies ''takelis''per viduri.

Priekiui ir nugarai as dejau kur kas maziau akiu,nei parasyta schemoj,bet cia jau keikviena mezgeja turi nutaikyt pagal savo siulus ir mezgimo laisvuma smile.gif
Atsakyti
Nu ka,as ir vel cia bigsmile.gif biggrin.gif

Nauja kepure,man ji labai miela wub.gif Buciau jaunesne-nesiociau tokia.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 01 16, 22:53)
Nu ka,as ir vel cia bigsmile.gif  biggrin.gif

Nauja kepure,man ji labai miela wub.gif Buciau jaunesne-nesiociau tokia.



labaaai faina thumbup.gif cia kulno principu megzta, jei gerai suprantu, bet tos kasos kaip daromos? iskarto mezgant pinat, ar numezgat juostas ir tada supinti reikia? (gal niekad ir nesirysiu tokiu daryt, bet bais smalsu blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2011 01 17, 00:07)
labaaai faina  thumbup.gif  cia kulno principu megzta, jei gerai suprantu, bet tos kasos kaip daromos? iskarto mezgant pinat, ar numezgat juostas ir tada supinti reikia? (gal niekad ir nesirysiu tokiu daryt, bet bais smalsu  blush2.gif  )

Ne,ne kulno.Susiuti sonai.Bet kiek privargau,kol atitaikiau salmiuko forma doh.gif O kasos supintos is atskiru juostu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 01 16, 23:09)
Ne,ne kulno.Susiuti sonai.Bet kiek privargau,kol atitaikiau salmiuko forma doh.gif O kasos supintos is atskiru juostu smile.gif

4u.gif uz kantrybe mezgant juostas kasoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, as labai noriu nusinerti "sudribusia" kepure... ax.gif
Esu nerusi, kazkada labai labai seniai, bet gal uzteks kantrybes kazka padoraus padaryti smile.gif
Gal kuri esate kazka panasaus dariusi, ar maciusi schema kaip tai padaryti, nes as visa neta bandau ismaisyti ir niekaip nerandu verysad.gif
Atsakyti
Rasa32, nuostabios kepurės, papuošiai temą thumbup.gif
Atsakyti