Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

QUOTE(Madame_butterfly @ 2011 01 01, 22:29)
O gal galit pagelbeti su situo rasteliu? Buciau labai dekinga.

user posted image



Esu kazkada toki mezgusi:
5 a geros, 5 nukeliamos, siulas keliamas per geraja puse, vel 5 geros ir vel 5 nukeliamos. 2 eile vien blogos. kai gerojoje puseje akys nukeliamos 3 k (kas penkias akis gaunas 3 siulu gelelezinkeliai) kitoj isvirkscios puses eilej 2 a ismezgamos, trecioji mezgama kartu su tom 3 juostelem - uzsidedi tuos 3 siuliukus is gerosios puses ant kairiojo virbalo ir sumezgi viena akimi su ta 3ia akim, tada vel 2 blogos ir t.t. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 01 03, 21:38)
Esu kazkada toki mezgusi:
5 a geros, 5 nukeliamos, siulas keliamas per geraja puse, vel 5 geros ir vel 5 nukeliamos. 2 eile vien blogos. kai gerojoje puseje akys nukeliamos 3 k (kas penkias akis gaunas 3 siulu gelelezinkeliai) kitoj isvirkscios puses eilej 2 a ismezgamos, trecioji mezgama kartu su tom 3 juostelem - uzsidedi tuos 3 siuliukus is gerosios puses ant kairiojo virbalo ir sumezgi viena akimi su ta 3ia akim, tada vel 2 blogos ir t.t. ax.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 01 02, 17:16)
O kaip surinkt graziai akis?irgi bandyti,jei susirenka negraziai,bandyti is naujo mirksiukas.gif

Madame_butterfly Gali pradėt megzt nuo apacios tas ausis ir pridėt akis kepurei, tada nebus jokių sujungimų smile.gif

Va kaip maniškėj

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 03 sausio 2011 - 23:54
QUOTE(tute28 @ 2011 01 03, 23:52)
Madame_butterfly Gali pradėt megzt nuo apacios tas ausis ir pridėt akis kepurei, tada nebus jokių sujungimų smile.gif



As irgi pagalvojau, kad taip graziau gausis thumbup.gif
Atsakyti
Kokios gražios kepurėlės . Nesušals šią žiemą mūsų vaikučiai. Parodysiu ir aš savo
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(mmuch @ 2011 01 04, 19:18)
Kokios gražios kepurėlės . Nesušals šią žiemą mūsų vaikučiai. Parodysiu ir aš savo

Labai daili, šauni kepurytė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shefrog @ 2011 01 03, 20:45)
murce
Labai patiko Jusu kepure. Ar turite schema?

Mezgiau pagal šią nelabai ryškią schemutę :

user posted image

Atspausdinus šiek tiek ryškiau matosi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murce: 05 sausio 2011 - 15:57
QUOTE(Pookelis @ 2009 10 28, 18:25)
Gal kur matėt šios kepurės aprašymą, ar gal patartumėt kaip išmegzt raštą apie ausis ax.gif
user posted image

Pookelis, įdomu ar pavyko kur nors rasti raštą ir numegzti šitą grožį? g.gif

QUOTE(carnitaster @ 2010 12 31, 11:06)
aš šitą kepurę esu mezgusi, viskas gaunasi puikiai, tik aš mezgiau pagal rusišką aprašymą, man atrodo šitoj temoj esu įdėjus, o pagal šį aprašymą, pagal kurį mezgi tu, man irgi nesigavo, nieko aš ten nesupratau, taigi pavartyk temą atgal ir rasi mano rusišką aprašymą, turėtų būti rudenį įkelta. Sėkmės smile.gif

visgi įveikiau kiepą ir su tuo aprašymu, tiksliau pagal save dariau tą akių sumezgimą cool.gif ačiū die , įtikau saviškiui su kepure , tačiau kol dar mezginys buvo ant virbalų, tai kreivai jis žiūrėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2011 01 05, 17:37)
Pookelis, įdomu ar pavyko kur nors rasti raštą ir numegzti šitą grožį?  g.gif
visgi įveikiau kiepą ir su tuo aprašymu, tiksliau pagal save dariau tą akių sumezgimą  cool.gif ačiū die , įtikau saviškiui su kepure , tačiau kol dar mezginys buvo ant virbalų, tai kreivai jis žiūrėjo  lotuliukas.gif

Pažiūrėk aukščiau kelias žinutes aš mergaitei savo tokią pačią mezgiau pagal rusišką aprašymą, manau pavyko.
mirksiukas.gif
Atsakyti
Aha bigsmile.gif Tiksliai ta pati thumbup.gif Kur tas aprašymas ploja.gif
Atsakyti
Gal ne visai kepure, bet pasirodau ax.gif . Tik nesiojanciu nelabai randas lotuliukas.gif
user posted image
cia truputi is arciau, bet ziauriai nefotogeniskas daiktas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mmuch @ 2011 01 06, 09:13)
Pažiūrėk aukščiau kelias žinutes  aš mergaitei savo tokią pačią mezgiau pagal rusišką aprašymą, manau pavyko.
mirksiukas.gif

oje, tiksliai blush2.gif pravėpau doh.gif bet o kur aprašymą rasti? ax.gif
Atsakyti