Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

QUOTE(IRIM @ 2010 12 30, 17:06)
Sveikos, rankdarbiu megejos!

Dalinuosi paskutiniu savo darbu: brolienei dovanu numezgiau salika-mova. Stai, paziurekite:
user posted image
user posted image

http://lh4.ggpht.com...Ek/s640/057.JPG

Mezgama itin paprastai:
mezgiau apvaliais virbalais (man su jais patogiau, nes galima visad pasimatuoti ar tinkamas jau ilgis), bet mezgiau ne apvaliai, o paprastai-kilimeliu, kad nereiktu akiu atsukineti.
Mezginio plotis: 64 cm. bet galima daryti ir platesni. Ypac, jei norite, kad mezginys uzeitu ant peciu wink.gif
Numezgiau stulpeliais (1 gera akis, 1 bloga akis) krasteli. Mazdaug 4cm.
Tuomet patikusiais pyniu rastais mezgiau pagrindine dali. Gavosi apie 50 cm ilgis.
Numezgiau 8cm krasteli stulpeliu ir perlenkus prisiuvau, kad gautusi krastelis imauti raisteliui.
Susiuvau sonini krasta, paliekant tarpeli raisteliui iverti.
Raisteli mezgiau kaip virvute (geros akys ismezgamos - blogos praleidziamos)
Iveriau i susiuta mova ir ... viskas wink.gif
Mezginiui naudojau vilnos su kasmyru misinio siulus. Gavosi labai minkstas ir malonus odai darbelis. Sunaudojau 200g siulu.
Jei patiko, atsiusiu pyniu schemutes. Rasykit AZ wink.gif

Sekmes ir graziu svenciu!!!


super darbelis, gera idėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IRIM @ 2010 12 30, 16:06)
Sveikos, rankdarbiu megejos!

Dalinuosi paskutiniu savo darbu: brolienei dovanu numezgiau salika-mova.


Super thumbup.gif nuostabus darbelis, reiks tikrai išbandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IRIM @ 2010 12 30, 16:06)
Sveikos, rankdarbiu megejos!



Labai sauniai sugalvotas darbelis ir labai dailus, pati tokio uzsimaniau wub.gif
Atsakyti
[quote=fishke,2010 12 30, 15:02]
labos, atbėgu paklausti unsure.gif suvargau su šita kepure ir musiek galva pervargo kad suprasčiau doh.gif


aš šitą kepurę esu mezgusi, viskas gaunasi puikiai, tik aš mezgiau pagal rusišką aprašymą, man atrodo šitoj temoj esu įdėjus, o pagal šį aprašymą, pagal kurį mezgi tu, man irgi nesigavo, nieko aš ten nesupratau, taigi pavartyk temą atgal ir rasi mano rusišką aprašymą, turėtų būti rudenį įkelta. Sėkmės smile.gif

IRIM, puikus darbelis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carnitaster: 31 gruodžio 2010 - 10:06
Mano pirma megzta kepurytė
user posted image
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 12 13, 20:56)
Mano paprastoji
user posted image



Super kepuryte, kaip tik apie tokia svajojau savo dukrytei, siuliukai su virbalais jau paruosti, tik nezinau nuo ko pradet. Gal galit rastelio shema ideti? Kaip virsuj susiaurinot? Kaip supratau is pradziu mezget be jokio krastelio, is karto rasta, bet as kazkaip galvoju, kaip tas akis graziai surinkt, kad nesimatytu, kad damegzta g.gif

dar klausimukas toms, kurios buvo idejusios ant kakliuko ta pasiltinima. Kaip ten sone susegama padaryt? Kilputes kazkaip darot ar kaip?

Tiesa, su Naujais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Madame_butterfly: 01 sausio 2011 - 18:00
O gal galit pagelbeti su situo rasteliu? Buciau labai dekinga.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(IRIM @ 2010 12 30, 17:06)



Super 4u.gif labai patiko ir jaučiu panaudosiu idėją thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Ir mes jau seniai rodėmės 4u.gif

user posted image
ir mažyliui dovanų 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mime: 02 sausio 2011 - 16:56
QUOTE(Madame_butterfly @ 2011 01 01, 18:56)
Super kepuryte, kaip tik apie tokia svajojau savo dukrytei, siuliukai su virbalais jau paruosti, tik nezinau nuo ko pradet. Gal galit rastelio shema ideti? Kaip virsuj susiaurinot? Kaip supratau is pradziu mezget be jokio krastelio, is karto rasta, bet as kazkaip galvoju, kaip tas akis graziai surinkt, kad nesimatytu, kad damegzta  g.gif

Tokios kaip schemos nera.Tiesiog paimkit tokios rombines pynes schema ir pasibandykit,kokios plocio norit,kad butu.Tada jau yra sunkiausia dalis,paisiskaiciuot,kiek pyniu tilps i kepure.Virsuj siaurinau pagal pyniu krastus sumegzdama po 2akis.Nezinau,ar padejau,bet visada visi kepuriu modeliai ''pasigamina'' ne vieno bandymo budu ax.gif
O kaip surinkt graziai akis?irgi bandyti,jei susirenka negraziai,bandyti is naujo mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes, labai graziu kepuryciu radau cia primegztu, saunuoles. bet norejau paprasyti, gal galetu kuri paaiskinti kaip reikia graziai nulaidyti akis mezgant kepure, kai jau reikia siaurint? as kai mezgu man visada gaunasi tokie gumbeliai ties siaurinimo vieta mad.gif kepure galutiniam variante atrodo kaip karuna verysad.gif ... labai prasau padekit.... dabartine kepure mezgu tik gerom akim....
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 01 02, 19:16)
Tokios kaip schemos nera.Tiesiog paimkit tokios rombines pynes schema ir pasibandykit,kokios plocio norit,kad butu.Tada jau yra sunkiausia dalis,paisiskaiciuot,kiek pyniu tilps i kepure.Virsuj siaurinau pagal pyniu krastus sumegzdama po 2akis.Nezinau,ar padejau,bet visada visi kepuriu modeliai ''pasigamina'' ne vieno bandymo budu ax.gif
O kaip surinkt graziai akis?irgi bandyti,jei susirenka negraziai,bandyti is naujo mirksiukas.gif



Aciu, reikes bandyti 4u.gif
Atsakyti
murce
Labai patiko Jusu kepure. Ar turite schema?
Atsakyti