Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

QUOTE(liamuna @ 2010 12 17, 16:08)
tam yra atskira tema  mirksiukas.gif cia

Ten nertos snaigelės. O man reikia snaigių rašto, kaip mamytės išmezga visokius briedžiukus, gėlytes ir pan, kepurėje wink.gif
Va kaip toje mėlynoje kepurėje tik man reikia mažų, kad ant vaikiškos kepurytės galėčiau išmegzti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ·..•SunShine•..·: 17 gruodžio 2010 - 16:07
QUOTE(·..•SunShine•..· @ 2010 12 17, 16:04)
Ten nertos snaigelės. O man reikia snaigių rašto, kaip mamytės išmezga visokius briedžiukus, gėlytes ir pan, kepurėje wink.gif
Va kaip toje mėlynoje kepurėje tik man reikia mažų, kad ant vaikiškos kepurytės galėčiau išmegzti


Tam taip pat yra temutė Ornamentai
Atsakyti
hm... kažkur mačiau drambliukų schemutes, bet neberandu... gal galite padėti.. tiksliai nepamenu ar šioje temoje, ar kitoje.... gal kas turi išsisaugoję... AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(·..•SunShine•..· @ 2010 12 17, 16:04)
Ten nertos snaigelės. O man reikia snaigių rašto, kaip mamytės išmezga visokius briedžiukus, gėlytes ir pan, kepurėje wink.gif
Va kaip toje mėlynoje kepurėje tik man reikia mažų, kad ant vaikiškos kepurytės galėčiau išmegzti



netaip supratau blush2.gif gal tada cia ka atrasi 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(simisimi84 @ 2010 12 17, 17:40)
hm... kažkur mačiau drambliukų schemutes, bet neberandu... gal galite padėti.. tiksliai nepamenu ar šioje temoje, ar kitoje.... gal kas turi išsisaugoję... AČIŪ  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Drambliukas cia yra
Atsakyti
Sveikos,
Jūs puikiai darbuojatės, todėl norėčiau pasiteirauti kiek maždaug akių reikėtų 59 cm galvai storais siūlais? Bandysiu pirmą kepuraitę daryti.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lika* @ 2010 12 19, 14:28)
Sveikos,
Jūs puikiai darbuojatės, todėl norėčiau pasiteirauti kiek maždaug akių reikėtų 59 cm galvai storais siūlais? Bandysiu pirmą kepuraitę daryti.. blush2.gif


Tai juk nuo siūlų storio, mezgimo tamprumo priklauso. Vieniem tie patys siūlai gali būti stori, kitiems visai ploni. Reikia pavyzduką pasimegzti, tada lengvai apsiskaičiuoti. Aš savo mezgiau 5 Nr. virbalais, 58 cm galvai ir dėjau 74 akis.
Atsakyti
rodomės, nelabai matosi pynė ir žirniukai blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(nelita @ 2010 12 29, 20:44)
rodomės, nelabai matosi pynė ir žirniukai  blush2.gif 



viskas matosi thumbup.gif , ypac savininkes sypsena wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2010 12 17, 18:31)
netaip supratau  blush2.gif  gal tada cia ka atrasi  4u.gif


Jau nuoroda tai superinė... net akys apraibo wink.gif
Atsakyti
labos, atbėgu paklausti unsure.gif suvargau su šita kepure ir musiek galva pervargo kad suprasčiau doh.gif
user posted image
cituoju Shura
QUOTE
o po to reikia atitinkamai pridejineti po 2 akis, taip pat keiciant siulu palvas, t.y. grizti atgal kol gausis va va toks user posted image

neišeina ta vieta kai reikia pridėt tas nukeltas akis doh.gif foto nebesimato , o iš parašymo nedašunta blush2.gif kurioj mezginio pusėje pridėt akis ( gerojoje, tai būtų pradedant megzti ar blogojoje - baigiant eilę?) ir jas pridėti išmezgant ar tiesiog užkelti ant virbalo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 30 gruodžio 2010 - 14:06
Sveikos, rankdarbiu megejos!

Dalinuosi paskutiniu savo darbu: brolienei dovanu numezgiau salika-mova. Stai, paziurekite:
user posted image
user posted image

http://lh4.ggpht.com...Ek/s640/057.JPG

Mezgama itin paprastai:
mezgiau apvaliais virbalais (man su jais patogiau, nes galima visad pasimatuoti ar tinkamas jau ilgis), bet mezgiau ne apvaliai, o paprastai-kilimeliu, kad nereiktu akiu atsukineti.
Mezginio plotis: 64 cm. bet galima daryti ir platesni. Ypac, jei norite, kad mezginys uzeitu ant peciu wink.gif
Numezgiau stulpeliais (1 gera akis, 1 bloga akis) krasteli. Mazdaug 4cm.
Tuomet patikusiais pyniu rastais mezgiau pagrindine dali. Gavosi apie 50 cm ilgis.
Numezgiau 8cm krasteli stulpeliu ir perlenkus prisiuvau, kad gautusi krastelis imauti raisteliui.
Susiuvau sonini krasta, paliekant tarpeli raisteliui iverti.
Raisteli mezgiau kaip virvute (geros akys ismezgamos - blogos praleidziamos)
Iveriau i susiuta mova ir ... viskas wink.gif
Mezginiui naudojau vilnos su kasmyru misinio siulus. Gavosi labai minkstas ir malonus odai darbelis. Sunaudojau 200g siulu.
Jei patiko, atsiusiu pyniu schemutes. Rasykit AZ wink.gif

Sekmes ir graziu svenciu!!!
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2010 12 30, 12:48)
Jau nuoroda tai superinė... net akys apraibo wink.gif


smagu , kad nors kiek padejau biggrin.gif
Atsakyti