QUOTE(~mama mia~ @ 2009 07 31, 15:23)
man toks metodas yra visiskai nepriimtinas
pirmiausia gali issivystyt rimtos psichologines problemos
visu antra kaip bebutu tevai uzsieme bet
10-20 min praleist su vaikuciu pries miega, ramiai pagulet manau rastu
toks laiko tarpas menknekis musu gyvenime, o vaikeliui gali labai daug reiksti...
Buvo periodas, kai mažoji ir valandą, ir pusantros nemiegodavo (iš viso miegas yra jai priešas; supras tik tos mamos, kurios turi nemiegaliukus vaikiukus). O ir ant rankų, ir ant kelių, ir pas save lovoj migdydavau (be to pati maitinau, tai tarsi jau ir užtenka kai kuriems vaikiukams, kad nulūžtų). Jau pati beveik miegodavau, o vaikas dar ne. Lopšines dainuodavau po dešimt kartų. Ko tik nedariau.
Tas metodas tinka tikrai ne visiems vaikams. Pvz. saviškei jei būčiau pritaikiusi jį kai jai buvo dešimt mėnesių nieko nepeščiau, bet atėjo laikas, kai migdymas pusantros valandos (pavargus po dienos darbų ir kitos veiklos su vaiku) jau tapo prabanga. O dar pietų miegelis, vėl tas pats. Kiti tokio amžiaus mažiukai dar po dukart parpdavo, o mūsiškę sunku ir vieną kartą užmigdyti (dienos metu).
Taigi, kalbant apie Ferberio (cerberio

) metodą... Mūsų draugai sėkmingai pritaikė šį metodą ir rekomendavo, o jų pupa miegoti eina 8 vakaro.

Pas mus gi ėjimas miegoti 22 val. pamažu tapo ėjimu tik 24 val. ir dar valanda migdymo

Buvo košmaras, nuo minties, kad teks migdyti (kasvakar) taip ilgai, net nesinorėdavao vest vaiko miegoti, galvodavom labiau pavargs, tai greičiau užmigs, bet atvirkščiai, rekia vesti, kai dar nepervargo.
Šį metodą, tik žinoma, jo labai švelnią versiją pritaikėme po to, kai vieną kartą pati užmigo lovelėje. Mažylei tada buvo 1 m. 4 mėn. Kitą dieną palikome lovytėj paverkti, tai verkimas truko gal 5-10 min. (širdis plyšo, atrodė labai ilgai). Paskui po trumpo laiko užmigo. Kodėl leidom paverkti? Jautėm, kad verkimas netampa isterišku, jis rimsta, tyla. Tiesiog reikia pajausti, ar vaikas gali dar rėkti ir tik smarkyn, ar ne. Reikia pažinti ir jausti savo vaiką (kiekvienas juk yra unikalus). Kitą dieną mažoji verkė 2 min. ir paskui "save užmigdė". Trečią diena jau užmigo be ašarų ir iki šiol (jau beveik metai) sėkmingai užmiega (užtenka palikti lovelėje ir išeiti iš kambario). Be to, miegoti eina laiku 21-21.30 val.

Kurį laiką vakare negalėdavom patikėti, kad vaikas miega ir nereikia migdyt, buvo pasaka