Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

QUOTE(ellinga @ 2010 11 29, 23:33)

Norejau pasakyti dideli ACIU merginai kuri uzrode http://rutracker.org  thumbup.gif tokiu geriu radau smile.gif man kabai patinka kalanetika tai labai gera programele radau  thumbup.gif nei viena trenere taip aiskiai nera papasakojusi  thumbup.gif tikrai naudinga

O apie kokia trenerę čia kalba eina?

QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 30, 09:02)

o man svarstykles rodo viska gerai, MB paprotino visada pries sveriantis uzsideti 10 kg cukraus ir pasitikrinti thumbup.gif myyyyyyliu ji, kad toks protingas wub.gif

o vakaras nuo ryto dabar man skiriasi 1kg, nu ziuresim kaip bus toliau.


Tokia žmogaus fiziologija, ir ūgis rytinis nuo vakarinio skiriasi, per dieną žmogus pažemėja vidutiniškai 1-3cm. o būna kad ir 5 ar net daugiau, priklauso nuo amžiaus, nuo darbo ir pan. O kad svoris nedidėtū tai matyt reiktu nevalgyti ir negerti visą dieną lotuliukas.gif

QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 30, 11:12)
Labas iš ryto  4u.gif
aš darau tuos presui pratimus,mane tai damuša po treniruotės, nes tikrai sąžiningai padarau ir tempą, ir pakartojimų skaičių, tai kai pradžiai, tai manau gerai smile.gif

Ką daryti, aš nesijaučiu, kad vakar 50min. sportavau ohmy.gif dariau tą zone, kaip manot, ar veiksminga ta treniruotė?
Papildyta:
o svarbiausia ar galima ją kasdien daryt? nes šiaip man patiko, tokia rami ri neskubanti mankštelė smile.gif


drinks_cheers.gif be šuolių, be uždusimo thumbup.gif o naudos manau yra, bent jau raumenų ištvermė tai tikrai didėja, ir kalorijos dega cool.gif

Atsakyti
o as galvoju ryte pasportuosiu jau ipusejau 2 lygio treniruote ....ir atejo tetis i svecius,tai dabar nei seio nei taip doh.gif ,dar sokoladu prinese doh.gif ,oi negerai biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 30, 11:30)
o as galvoju ryte pasportuosiu jau ipusejau 2 lygio treniruote ....ir  atejo tetis i svecius,tai dabar nei seio nei taip doh.gif ,dar sokoladu prinese doh.gif ,oi negerai biggrin.gif


Po šokoladų gausi ne tik II baigti bet ir III lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif



jetus kokia nakti turejau,tai ir priesui nelinkeciau doh.gif miega gal buvo 2val tik doh.gif


na ka sian bandysim toliau daryt ir reikes paziuret ta pilvui treniruote,aisku jau nelabai as turbut tenka sutvarkysiu,bet reikia pabandyt biggrin.gif


o mano svarstykles sugedo verysad.gif as kiekviena ryta sveriuosi,o sian uzlipau ir skaiciukai pradejo vaiksciot piryn atgal doh.gif tai taip nuo 81 iki 90kaitaliojosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2010 11 30, 10:37)
Po šokoladų gausi ne tik II baigti bet ir III  lotuliukas.gif

topsecret.gif dar nevalgiau,neketinu valgyti biggrin.gif ,gal pavyks g.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2010 11 30, 10:27)
drinks_cheers.gif  be šuolių, be uždusimo  thumbup.gif  o naudos manau yra, bent jau raumenų ištvermė tai tikrai didėja, ir kalorijos dega  cool.gif


Svarbiausia, gi kad kalorijos dega lotuliukas.gif
Man ryt JM III lygio paskutine diena, imziuos zonines.
Oi negaliu, prisijuokem su vaikais iki nukritimo, gi visi trys darem JM Fit & Fab lotuliukas.gif
Aisku, tik pirmus kelis judesiukus iveikem, bet emociju kiek buvo! Mano vyresnelis is pradziu rauke nosi, fui, cia gi mergom! Bet po to vienas kompe paziurejo, ir jau gi kazkaip nuomone pakeite lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

QUOTE(irmusiux @ 2010 11 30, 10:27)
O apie kokia trenerę čia kalba eina?

Cia apie sporto klubo treneres ar apie atsiustos programos?
Sporto klube viskas labai faina ir vienos treneres treniruotes man ypatingai patinka, bet ji tesiog fiziskai nespetu visoms taip gerai parodyti kur koki raumeni tempti

QUOTE(drakosha @ 2010 11 30, 10:54)
Mano vyresnelis is pradziu rauke nosi, fui, cia gi mergom! Bet po to vienas kompe paziurejo, ir jau gi kazkaip nuomone pakeite  lotuliukas.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2010 11 30, 10:37)
Po šokoladų gausi ne tik II baigti bet ir III  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(acura_maniake @ 2010 11 30, 10:42)
Laba ryta 4u.gif
jetus kokia nakti turejau,tai ir priesui nelinkeciau doh.gif miega gal buvo 2val tik doh.gif
na ka sian bandysim toliau daryt ir reikes paziuret ta pilvui treniruote,aisku jau nelabai as turbut tenka sutvarkysiu,bet reikia pabandyt biggrin.gif
o mano svarstykles sugedo verysad.gif as kiekviena ryta sveriuosi,o sian uzlipau ir skaiciukai pradejo vaiksciot piryn atgal doh.gif tai taip nuo 81 iki 90kaitaliojosi doh.gif


gal elementus reik pakeist? tongue.gif
QUOTE(samanta* @ 2010 11 30, 10:42)
topsecret.gif dar nevalgiau,neketinu valgyti biggrin.gif ,gal pavyks g.gif

pas mane namie smaližių pilna, man lengviau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 30, 11:10)
pas mane namie smaližių pilna, man lengviau smile.gif

tau gerai biggrin.gif ,nors grizes MB viska suvalgys biggrin.gif ,bet dar kol jis gris dirol.gif
Atsakyti
Labas rytas, nu ka siandien kai mazike uzmigs meginsiu sportuoti ta JM trouble zone smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, as vakar pilatesa pasirinkau, kazkaip stengiuosi rinktis ta sporta, kurio nori organizmas ta diena, labai gerai po to jauciausi thumbup.gif Tik va iskrovos dar sia savaite neturejau, tai gal ryt reikes pasidaryti.
Atsakyti
QUOTE(drakosha @ 2010 11 30, 11:54)
Svarbiausia, gi kad kalorijos dega  lotuliukas.gif
Man ryt JM III lygio paskutine diena, imziuos zonines.
Oi negaliu, prisijuokem su vaikais iki nukritimo, gi visi trys darem JM Fit & Fab  lotuliukas.gif
Aisku, tik pirmus kelis judesiukus iveikem, bet emociju kiek buvo! Mano vyresnelis is pradziu rauke nosi, fui, cia gi mergom! Bet po to vienas kompe paziurejo, ir jau gi kazkaip nuomone pakeite  lotuliukas.gif


Smagu su palaikymo komanda wub.gif maniškė kartais t.p. padeda, pakrinta šalia ir kojas kilnoja, arba vis kiša man manžetes, neva su jomis reikia. Vakar vakare išvis sujuokino, pasiėmė manžete pakėlė virš galvos ir pūsdama orą tūpčiojo lotuliukas.gif aš taip dariau penktadienį kad ją prajuokinčiau, o ji vakar prisiminė kaip reikia doh.gif

QUOTE(ellinga @ 2010 11 30, 12:01)
Laba diena 4u.gif
Cia apie sporto klubo treneres ar apie atsiustos programos?
Sporto klube viskas labai faina ir vienos treneres treniruotes man ypatingai patinka, bet ji tesiog fiziskai nespetu visoms taip gerai parodyti kur koki raumeni tempti
thumbup.gif

Kur atsisiuntei iš rutracker.org ten labai daug trenerių, sunku atsirinkti kas geresnis g.gif kuris tau patiko?

Galvoju ir aš šiandien išbandyti zones, nors labai norisi vakarykštę mankštą pakartoti ax.gif
Atsakyti