Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

kita kart jei busi taip susirupinus parasyk i az.ar tu taip bandai kazka pasiekt cia rasydama?
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2010 11 29, 22:41)
kita kart jei busi taip susirupinus parasyk i az.ar tu taip bandai kazka pasiekt  cia rasydama?

Jokiu budu 4u.gif as gi taves spec neieskojau pamaciau ir uzklausiau 4u.gif nieko blogo negalvodama. Bet nesiaiskinkim, si tema ne apie tai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 29, 20:53)
As jau laukiu is SB komentaru apie pokycius, bet dar kol kas nemato, na gal po kokio menesiuko jau pagirs? galetu gi pasakyt kad pilvukas pamazejo, kad aktyvesne tapau ir t.t.

Aš irgi laukiu, bet jis vien žinodamas, kad ten kažką sportuoju, iškart pagyrė, kad va, pilvas jau lyg mažesnis, nors niekas ten nepasikeitė per pora dienų doh.gif biggrin.gif Bet kad aktyvesnė tapau, ir kad nuotaika geresnė tomis dienomis, kai sportuoju, tai tikrai pastebėjo 4u.gif

Šiandien likau nepasportavusi per tuos mėnesinių skausmus. Rytoj atsigriebsiu.
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2010 11 29, 23:27)
klausykit,o tie pratimai pilvui kur 8min ar tikrai veikia?nes pas mane pilvas tai tragiskas blush2.gif

as tu pratimu nedariau, bet manau kad padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2010 11 29, 23:44)
Jokiu budu  4u.gif as gi taves spec neieskojau pamaciau ir uzklausiau  4u.gif nieko blogo negalvodama. Bet nesiaiskinkim, si tema ne apie tai  4u.gif


ir as buvau kitoje temoje, ir gavau slaptazodzius, bet ten merginos susigyvenusios, parasai komentara, 0 reakcijos, atrodo su savimi pasikalbi ir tiek, ir as parasiau kad isbrauktu is lenteles, ir atejau cia, cia visai kitas reikalas ir bendravimas, nemanau kad blogai yra ieskoti kazko geresnio kol randi savo duseles biggrin.gif juk tu meti svori o ne kiti uz tave, turi ziuret kas geriau, o temos turi apsidrausti, dalinti slaptazodzius po menesio o ne is kart.

acura nereikia pykti, zmogus tik paklause 4u.gif

o man svarstykles rodo viska gerai, MB paprotino visada pries sveriantis uzsideti 10 kg cukraus ir pasitikrinti thumbup.gif myyyyyyliu ji, kad toks protingas wub.gif

o vakaras nuo ryto dabar man skiriasi 1kg, nu ziuresim kaip bus toliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 30 lapkričio 2010 - 08:03
labas rytas 4u.gif
QUOTE(patranka @ 2010 11 29, 19:40)
...51-52 buvo 5 metai toks svoris..labai gerai jaučiausi...tik va pasikeitus gyvenimo sąlygom,priaugau iki 60kg...dabar jau krenta,bet stangrumo nebeliko..tai tuo pačiu greičiau numesčiau,sustangrinčiau ir "įsivažiuočiau" į senas vėžes...nes į salę eiti dabar negaliu,neturiu galimybės.... ax.gif

mano ugis 167cm ir kai as sverdavau 50-52 kg,neatrodydavau dziusna,nes krutine pas mane yra nemaza,ir klubai normalus,tai neatrodydavo blogai,todel as manau kad kiekviena pagal savo figura,o ne tik pagal svorio ir ugio santyki renkasi kiek sverti mirksiukas.gif

o man ranka praejo skaudeti clap.gif ,jau galvojau kad snd soportuoti negalesiu,bet GALESIU nail.gif ,kazkokio tepalo mama dave,per nakti palaikiau ir praejo,gal nestiprus koks patempimas buvo...Bet siandien nezinau ka su suoliukais daryti reikes,nes po vakarykstes metabolism treniruotes,tai blauzdos (pagaliau) biggrin.gif ,kaip medines,skauda man jas ir slaunis skauda .Ten kojom daugiau darbo,pilvui beveik isvis nieko nebuvo g.gif ,tik soninei buvo pratimuku smile.gif ,jauciu snd rinksiuosi JM 2 lygi ir tae-bo ,nes per tae bo daug demesio pilvo presui skiriama smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 30 lapkričio 2010 - 08:51
..labas iš ryto 4u.gif ...na parsisiunčiau tą Mj 30dienų probramą...nuvedu mažiuką į mokyklą ir tada gryžus varysiu...kaip suprantu sportuoti 1 val. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2010 11 30, 09:00)
..labas iš ryto 4u.gif ...na parsisiunčiau  tą Mj 30dienų probramą...nuvedu mažiuką į mokyklą ir tada gryžus varysiu...kaip suprantu sportuoti 1 val. ax.gif

toj programoj yra 3 lygiai,1lygis trunka 30 min,tai tiek ir sportuok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 30, 08:01)
toj programoj yra 3 lygiai,1lygis trunka 30 min,tai tiek ir sportuok mirksiukas.gif


....dėkui 4u.gif ...po sporto pranešiu kaip sekėsi...gero ryto 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2010 11 30, 09:15)
....dėkui 4u.gif ...po sporto pranešiu kaip sekėsi...gero ryto 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ir 10 dienu turi sportuoti 1 lygiu,tik po to pereini prie 2 ,o dar po 10 dienu prie 3 lygio mirksiukas.gif ,ir dar jei kruvis per mazas ziuri i juodaode mergaite,jei per sunku ziuri i blondine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 30, 08:18)
Ir 10 dienu turi sportuoti 1 lygiu,tik po to pereini prie 2 ,o dar po 10 dienu prie 3 lygio  mirksiukas.gif ,ir dar jei kruvis per mazas ziuri i juodaode mergaite,jei per sunku ziuri i blondine smile.gif


..ohohooo....kokios gudrybės.... 4u.gif už patarimus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo patranka: 30 lapkričio 2010 - 09:26
QUOTE(acura_maniake @ 2010 11 29, 22:27)
klausykit,o tie pratimai pilvui kur 8min ar tikrai veikia?nes pas mane pilvas tai tragiskas blush2.gif

Labas iš ryto 4u.gif
aš darau tuos presui pratimus,mane tai damuša po treniruotės, nes tikrai sąžiningai padarau ir tempą, ir pakartojimų skaičių, tai kai pradžiai, tai manau gerai smile.gif

Ką daryti, aš nesijaučiu, kad vakar 50min. sportavau ohmy.gif dariau tą zone, kaip manot, ar veiksminga ta treniruotė?
Papildyta:
o svarbiausia ar galima ją kasdien daryt? nes šiaip man patiko, tokia rami ri neskubanti mankštelė smile.gif
Atsakyti