Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

QUOTE(aurute__ @ 2010 11 29, 18:43)
as ir pries dietas, man viena trenere dave gera patarima, kuriuo ir db vadovaujuos, turiu uzrasu knygute kurioje kas ryta ir kas vakara rasau savo svori, zymiuos ka valgau ir taip matau kokio produkto suvalgius jauciuosi sunkiau, ar ne per daug suvalgiau, bet reikia zymetis kiekviena kasni. nes dietos yra tik laikinas dalykas.


zymejima istverciau gal kokia savaite. idomu apie sverimasi, kad ryte tai suprantu o vakare? kaip tu tai darydavai? po vakarienes, einant miegoti? ir kaip rodydavo g.gif koks skirtumas budavo ryte ir vakare
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 29, 19:03)
zymejima istverciau gal kokia savaite. idomu apie sverimasi, kad ryte tai suprantu o vakare? kaip tu tai darydavai? po vakarienes, einant miegoti? ir kaip rodydavo g.gif koks skirtumas budavo ryte ir vakare

o svarbiausia, ką tas skirtumas parodo? smile.gif ar tai, kiek mes suryjam per dieną biggrin.gif
Atsakyti
Saulegraza sportuoji ar manes lauki? lens.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 29 lapkričio 2010 - 19:19
Manau tas žymėjimas parodo nuo kokių produktų labiausiai apsunkstama, bet irgi tarkim valgant daugiau vaisiu organizme dujos gali kauptis arba šiaip skysčiai, tai irgi nelabai tikslu vieno ar kito produkto atveju g.gif

Saulėgrąža, pavyduolių labai daug ir aš iš savo patirties ką galiu pasakyt, kad nuo tokių žmonių reikia atstumą palaikyt, tada ramu smile.gif kažkaip aš save dabar pradėjau nuteikinėt, kad ne dėl jų lieknėju, todėl niekas man įtakos daryt negali, nes tai darau tik dėl savęs pačios, man nereikia kad kiti manim bjaurėtųsi ar grožėtųsi, visiems nebūsiu tobula, svarbu kad pati gerai jaučiuosi mirksiukas.gif tad varyk lauk visas blogas mintis 4u.gif
pasportuodamos ar derindamos maistą nors ir po truputį, bet judame savo grožio link bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalle: 29 lapkričio 2010 - 19:22
QUOTE(patranka @ 2010 11 29, 18:51)
...ateinu rolleyes.gif
Ūgis 165 cm
Svoris (norimas) 51 kg
Svoris (dabartinis) 57 kg
Liemuo 75 cm
Klubai 86 cm
Šlaunys 50 cm

...man reikia numesti 6 kg ir noriu sustangrinti kūną,įpatingai rankas ir šlaunis ax.gif

...merginos patarkite nuo ko pradėti,galima nuo sunkesnių,ištvermės turiu  rolleyes.gif ...pradėčiau nuo ryt ryto ax.gif ...dėkui,kad piėmėt 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Oho net iki 51 nori numesti unsure.gif Mano ugis toks pat,per paskutinius metus svoris stabilus 55 kg,bet kazkaip nieko mesti nesinori,nes jau atrodyciau sau per liekna,neliktu mano moterisku formu,ypac krutines gaila butu,pradejau sportuoti tik noredama sustangrinti ir padailinti kuna ax.gif

Beje merginos prisipazinsiu,kad pries kokius 4 metus sveriau beveik 60kg doh.gif Bet matyt ''isaugau'' is to svorio,nes laikui begant jis kazkaip tirpo,nors nieko ypatingo nedariau,nebent naktinis darbas itakojo unsure.gif ir daug kas paskui sake,kad pasikeciau isgrazejau,pasiekiau 55 kg ir nuo to laiko sis svoris laikosi ir mane tenkina,tik noretusi tvirtesniu raumenuku ko dabar ir siekiu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 29 lapkričio 2010 - 19:31
labas vakaras 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ellinga: 29 lapkričio 2010 - 19:43
Kažkoks traumų metas doh.gif Gydomės doctor.gif sportuojam atsargiai fitness4.gif
Atsakyti
...51-52 buvo 5 metai toks svoris..labai gerai jaučiausi...tik va pasikeitus gyvenimo sąlygom,priaugau iki 60kg...dabar jau krenta,bet stangrumo nebeliko..tai tuo pačiu greičiau numesčiau,sustangrinčiau ir "įsivažiuočiau" į senas vėžes...nes į salę eiti dabar negaliu,neturiu galimybės.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2010 11 29, 19:34)
Kažkoks traumų metas  doh.gif  Gydomės doctor.gif  sportuojam atsargiai  fitness4.gif


Tai jau tikrai,man irgi pries kokia savaite pradejo skaudeti desine koja toje vietoje kur buvau pries metus issinarinusi doh.gif Tai dabar vengiu sokinejimo sleep.gif
Atsakyti

....tik va nesusivokiu nuo kurios čia programos pradėt...patarkit,nes nuo ryt norisi pradėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2010 11 29, 19:42)
....tik va nesusivokiu nuo kurios čia programos pradėt...patarkit,nes nuo ryt norisi pradėti ax.gif


Jeigu gali iskart pradeti nuo normalaus kruvio siulyciau Jillian Michaels No more trouble zones mirksiukas.gif Gal merginos ka nors kita pasiulys,as tiesiog kolkas tik su dviem programom susipazinusi. Paskaityk irmusiux postus ji trumpai aprasiusi kitas Jillian Michaels programas gal ka issirinksi 4u.gif
Atsakyti
Saulėgrąža nu taip ir tai parodo, bet zymejimo esme, ta kad siaip vakare yra musu tikrasis svoris, tai kai jis mazdaug jau arteja prie rytinio vadinasi sportas, maisto ribojimas jau duoda kazkokiu rezultatu smile.gif bent man taip aiskino ir as pastebejau kad taip ir yra smile.gif
Atsakyti