Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

as ir pries dietas, man viena trenere dave gera patarima, kuriuo ir db vadovaujuos, turiu uzrasu knygute kurioje kas ryta ir kas vakara rasau savo svori, zymiuos ka valgau ir taip matau kokio produkto suvalgius jauciuosi sunkiau, ar ne per daug suvalgiau, bet reikia zymetis kiekviena kasni. nes dietos yra tik laikinas dalykas.
Atsakyti
Eikit sportuoti,o ne plepekit cia,nes nespeju skaityt lotuliukas.gif

As jeigu reiketu rinktis tarp sporto ir dietu,beabejo rinkciausi sporta,mane varo i depresija tos dietos ir iskrovos dienos doh.gif Aisku tai nereiskia,kad kemsu bet ka,stengiuosi priziureti maista,paskutiniu metu pradejau valgyti daug zuvies,mazai mesos thumbup.gif bet ir neatsisakau saldumynu,tik riboju ju kieki,jauciuosi labai gerai ir sazine del nieko negrauzia angel.gif
Papildyta:
As dar be sporto,siandien darbe,tai teks laukti iki 21.30,kaip nemegstu sportuoti po darbo,bet tik kelios dieneles beliko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 29, 17:32)
oho kokios mintys pas tave saulegraza unsure.gif
jei visdelto nuspresi dietintis bent 2 kart per savaite itrauk ,kokia mankstele


Viską žinau, ir dietos visą gyvenimą nesilaikysiu, nelabai to ir noriu, bet man svoris su vaikais grįžo, matyt organizmas toks , nes su trečiu ir valgiau mažai palyginus ir nekilo iš pradžių svoris, bet gale per mėnesį visvien tas pats buvo su dviem pirmais, tai ir nurašau organizmui ir genams tongue.gif
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 29, 17:38)
gal per didelius kruvius saulegraza uzsidedi, sportuok puse valandos ir uzteks kol praeis nuotaikos. as negaliu dietu, man is kart stoga kelia schmoll.gif


Saulyt,, aš tik JM darau ir dar 8min abs - viskas daugiau nieko, tinginė aš esu, galėčiau daugiau ką nors pasistengt...
Tikriausia visa aplinka , kuri sako tu ir tokia graži, nesitikėk , kad laiba būsi, mane užknisa, negi neturi žmonės ką veikt, tik rūpintis, kas kiek ko valgo ir kodėl lieknėja ar storėja... verysad.gif
Atsakyti
Saulėgrąža nono.gif pasiduoti NEVALIA !!!!!!! Mums visoms nelengva, kam kelią, kam nugarą, kam dar ką skauda, reikia tik pasirinkti tinkamus pratimus kad neapkrauti skaudamu sąnarius ir viskas bus ok. Visoms būna juodų dienų, bet juk jos praeina, ir mes žygiuojam toliau savo tikslo link. Laikykis 4u.gif nepalik mūsų cray.gif

o visus pavyduolius linkinčius tau nesulieknėti pasiūsk ant trijų ar net daugiau raidžių gun_bandana.gif iš pavydo taip kalba, patys tingi tai kad ir kiti nesportuotų norėtų. Mane tai užknisa juodai kai sako man jog pagražėjau, moteriškesnė atrodau...Briedas kažkoks mad.gif džiaugiasi kad nebėra tos plonos mergaitės, kad ir ji sustorėjo. Dar kai laukiausi viena bendradarbė vis juokėsi, neva kaip jai smagu kad po gimdymo būsiu kaip ir ji stora doh.gif viskas iš pavydo, įsiklausyk savęs, ko ištikrūjų tu nori, ir kas geriau tau kad jaustumeis laiminga, o visus patarimus į šiukšlinę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmusiux: 29 lapkričio 2010 - 18:25
QUOTE(white kitty @ 2010 11 29, 17:54)
Eikit sportuoti,o ne plepekit cia,nes nespeju skaityt  lotuliukas.gif

As jeigu reiketu rinktis tarp sporto ir dietu,beabejo rinkciausi sporta,mane varo i depresija tos dietos ir iskrovos dienos  doh.gif Aisku tai nereiskia,kad kemsu bet ka,stengiuosi priziureti maista,paskutiniu metu pradejau valgyti daug zuvies,mazai mesos  thumbup.gif  bet ir neatsisakau saldumynu,tik riboju ju kieki,jauciuosi labai gerai ir sazine del nieko negrauzia angel.gif
Papildyta:
As dar be sporto,siandien darbe,tai teks laukti iki 21.30,kaip nemegstu sportuoti po darbo,bet tik kelios dieneles beliko  rolleyes.gif

Aš ir dar be sporto - tavęs laukiu tongue.gif 4u.gif kartu varysim smile.gif
Žuvį aš ir mėgstu, norėčiau ją valgyt dažniau nei kartą per savaitę, bet vyras tą dieną labai nepatenkintas būna, o dėl jo papildomą patiekalą ruošt, neturiu nei noro, nei pinigų, nei laiko smile.gif bet jau audžiu mintį, kad tas dienai kai bus žuvis, jis valgys ką nori jei nepatinka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(irmusiux @ 2010 11 29, 18:18)
Saulėgrąža  nono.gif  pasiduoti NEVALIA !!!!!!!  Mums visoms nelengva, kam kelią, kam nugarą, kam dar ką skauda, reikia tik pasirinkti tinkamus pratimus kad neapkrauti skaudamu sąnarius ir viskas bus ok. Visoms būna juodų dienų, bet juk jos praeina, ir mes žygiuojam toliau savo tikslo link. Laikykis  4u.gif  nepalik mūsų  cray.gif

wub.gif sugraudinai , ačiū už palaikymą visoms :*
Atsakyti
man atrodo as ranka pastempiau per siandienine treniruote doh.gif
Atsakyti
kažkoks traumų laikas sad.gif
Atsakyti
bet rimtai,vos galiu pakelti blink.gif doh.gif
isitepsiu su lioton gal pades verysad.gif
Atsakyti
lioton man nepadeda, aš turiu kažkokį tai ajurvedinį tepaliuką. labai maža bonkytė, bet toks stiprus ir skalsus ohmy.gif greit skausmą numalšina, na ką einu fitness4.gif nes be sporto man jau "lomkės", vaikai į maniežą, mama į sportinius batelius biggrin.gif
Atsakyti
...ateinu rolleyes.gif
Ūgis 165 cm
Svoris (norimas) 51 kg
Svoris (dabartinis) 57 kg
Liemuo 75 cm
Klubai 86 cm
Šlaunys 50 cm

...man reikia numesti 6 kg ir noriu sustangrinti kūną,įpatingai rankas ir šlaunis ax.gif

...merginos patarkite nuo ko pradėti,galima nuo sunkesnių,ištvermės turiu rolleyes.gif ...pradėčiau nuo ryt ryto ax.gif ...dėkui,kad piėmėt 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2010 11 29, 19:51)
...ateinu rolleyes.gif
Ūgis 165 cm
Svoris (norimas) 51 kg
Svoris (dabartinis) 57 kg
Liemuo 75 cm
Klubai 86 cm
Šlaunys 50 cm

...man reikia numesti 6 kg ir noriu sustangrinti kūną,įpatingai rankas ir šlaunis ax.gif

...merginos patarkite nuo ko pradėti,galima nuo sunkesnių,ištvermės turiu  rolleyes.gif ...pradėčiau nuo ryt ryto ax.gif ...dėkui,kad piėmėt 4u.gif  4u.gif  4u.gif


irasau i lentele drinks_cheers.gif
Atsakyti
saulyte, pakeisk tuo paciu mano siekiama svori i 66 tongue.gif aciu
Atsakyti