Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

QUOTE(white kitty @ 2010 12 05, 22:36)
Busi tada jau "prisikacialinusi" neblogai turetu jam kliuti  lotuliukas.gif

tai jau tikrai. Pati tiesiai sviesiai paklausiau dabar ar jam matosi kas nors ar dar ne, tai pasake kad jam nesimato cray.gif gun_rifle.gif ginasi tuo kad myli mane neva tokia kokia esu ir niekada nekreipe, nekreipia ir nekreips demesio i mano figuros "privalumus" verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviem: 05 gruodžio 2010 - 21:53
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 05, 21:47)
tai tikraia ne tragiškai, nes pagal svorį kaip ir norma dar smile.gif po biškiuką pasieksi ką nori smile.gif tik nestresuok dėl to, kg pirmyn, kg atgal
aš prisidaviau penktadieni su 78,7 o jau šeštadienį svarstyklės parodė 79,4 ohmy.gif išsigandau, bet šiandien  jau 78,9kg, aš manau, kad svoris spyriojasi, šokinėja, turi nusistovėt, stabilizuotis, tad nėra ko norėt, jog viskas greit ir taip kaip norim smile.gif Tikiuosi nebelips jis atgal smile.gif reik tik pralaukt tą laiką ir viskas bus gerai smile.gif



O aš tai svėriau 58kg. visada, tik pradėjau sportuo ir "žiūrėt ką valgau" dasidėjo +2kg. bet nežinau ištikro, gal tos mano svarstyklės blogai rodo, nes visose namų vietose jos rodo vis skirtingus skaičius... g.gif tikiuos pasieksiu kadanors taip norimą savo tikslą, atrodo jeigu būčiau lieknutė viskas būtų kitaip... Laukiu ,nesulaukiu pirmų rezultatų
Atsakyti
man uzejo valgymo priepolis, nes turi atkeliauti mm, oi nzn kaip reikes susitvardyti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 12 05, 21:52)
tai jau tikrai. Pati tiesiai sviesiai paklausiau dabar ar jam matosi kas nors ar dar ne, tai pasake kad jam nesimato  cray.gif  gun_rifle.gif ginasi tuo kad myli mane neva tokia kokia esu ir niekada nekreipe, nekreipia ir nekreips demesio i mano figuros "privalumus"  verysad.gif



nepergyvenk, nieko nesupranta tie vyrai lotuliukas.gif svarbiausia,kad tavo MB myli tave tokia,kokia esi. O aš va prisiauginau pora kg, kol nemačiau saviškio ,tikiuos jis to nepamatys unsure.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(aurute__ @ 2010 12 05, 22:04)
man uzejo valgymo priepolis, nes turi atkeliauti mm, oi nzn kaip reikes susitvardyti schmoll.gif



man tas pats drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 05, 23:04)
O aš tai svėriau 58kg. visada, tik pradėjau sportuo ir "žiūrėt ką valgau" dasidėjo +2kg. bet nežinau ištikro, gal tos mano svarstyklės blogai rodo, nes visose namų vietose jos rodo vis skirtingus skaičius...  g.gif  tikiuos pasieksiu kadanors taip norimą savo tikslą, atrodo jeigu būčiau lieknutė viskas būtų kitaip... Laukiu ,nesulaukiu pirmų rezultatų

as tau patarciau ziuret ne i kg, o i cm, nes jie daug daugiau pasako ir parodo zmogaus figura nei tie kilogramai. Juk buna zmones atrodo visiskai vienodai is figuros, o svoriu skirtumas kokiais 5kg, taip kad nepergyvenk del kilogramu, be to raumenukai sveria daugiau nei lasinukai, nors uzima maziau vietos mirksiukas.gif

QUOTE(Kapish @ 2010 12 05, 23:06)
nepergyvenk, nieko nesupranta tie vyrai  lotuliukas.gif  svarbiausia,kad tavo MB myli tave tokia,kokia esi. O aš va prisiauginau pora kg, kol nemačiau saviškio ,tikiuos jis to nepamatys  unsure.gif  biggrin.gif
Papildyta:
man tas pats drinks_cheers.gif

Kad myli tai zinau, jis cia man ir priaugino tuos 10 kg, nes pradzioj dar buvau lieknesne sveriau kazkur 66-67kg, o su juo padraugavus, po kiek laiko per pora menesiu priaugau 10 kg beveik ir sveriau 76-77kg. Na dabar bandau mesti ta papildoma svoriuka kuri uzsiauginau beveik pries metus.

Man siandien irgi mm prasidejo. Vakar su MB prisikepem popkornu ir valgem daug daug filmus ziuredami, o diena dar gimtadieny buvom tai ir pica valgem ir torta. Bet kazkaip ziuriu nepakenke mano matavimams tas apsivalgymas schmoll.gif nes siandien matavausi jau del saves pabaigus 2lygi ir sulaukiau teigiamu rezultatu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 12 05, 22:15)
as tau patarciau ziuret ne i kg, o i cm, nes jie daug daugiau pasako ir parodo zmogaus figura nei tie kilogramai. Juk buna zmones atrodo visiskai vienodai is figuros, o svoriu skirtumas kokiais 5kg, taip kad nepergyvenk del kilogramu, be to raumenukai sveria daugiau nei lasinukai, nors uzima maziau vietos mirksiukas.gif
Kad myli tai zinau, jis cia man ir priaugino tuos 10 kg, nes pradzioj dar buvau lieknesne sveriau kazkur 66-67kg, o su juo padraugavus, po kiek laiko per pora menesiu priaugau 10 kg beveik ir sveriau 76-77kg. Na dabar bandau mesti ta papildoma svoriuka kuri uzsiauginau beveik pries metus.

Man siandien irgi mm prasidejo. Vakar su MB prisikepem popkornu ir valgem daug daug filmus ziuredami, o diena dar gimtadieny buvom tai ir pica valgem ir torta. Bet kazkaip ziuriu nepakenke mano matavimams tas apsivalgymas schmoll.gif  nes siandien matavausi jau del saves pabaigus 2lygi ir sulaukiau teigiamu rezultatu blush2.gif



Sveikinu dar kartą su pagražėjusiom formom wub.gif reiks ir man išsimatuot kai baigsiu 1 lygį, tik neįsivaizduoju kaip aš 2 pradėsiu,nes 1 tai vos vos iškenčiu doh.gif gal turi būt tokia sunki pradžia...
Mane tai MB visada pripratęs matyt tokia apvalutę, norėčiau jam siurprizą padaryt ir pagražint savo formas, bet nemanau,kad pavyks nes liko vos 10 dienelių...
jis man yra sakęs, kad nesikūdinčiau, nes dabar esu pats tas, nieko jis nesupranta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kapish: 05 gruodžio 2010 - 22:25
QUOTE(Kapish @ 2010 12 05, 23:24)
Sveikinu dar kartą su pagražėjusiom formom wub.gif  reiks ir man išsimatuot kai baigsiu 1 lygį, tik neįsivaizduoju kaip aš 2 pradėsiu,nes 1 tai vos vos iškenčiu  doh.gif  gal turi būt tokia sunki pradžia...
Mane tai MB visada pripratęs matyt tokia apvalutę, norėčiau jam siurprizą padaryt ir pagražint savo formas, bet nemanau,kad pavyks nes liko vos 10 dienelių...
jis man yra sakęs, kad nesikūdinčiau, nes dabar esu pats tas, nieko jis nesupranta  biggrin.gif

Aciu blush2.gif Kazkiek imanoma pasitobulint ir per 10 dienu. zinok kur pagal ta JM programa tai as ir paskutine diena nevisus pratimus iki galo iskenciu schmoll.gif bet darau kiek iseina ir tiek. o paskui papildomai padarau gal save. truputi kojom, pilvukui ir rankom ir tempimo pratimu padarau nemazai, nes pasiziurejau kad visai nelanksti pasidarius, o dabar jau zemes pirstais pasiekiu pasilenkus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 12 05, 22:28)
Aciu  blush2.gif Kazkiek imanoma pasitobulint ir per 10 dienu. zinok kur pagal ta JM programa tai as ir paskutine diena nevisus pratimus iki galo iskenciu  schmoll.gif bet darau kiek iseina ir tiek. o paskui papildomai padarau gal save. truputi kojom, pilvukui ir rankom ir tempimo pratimu padarau nemazai, nes pasiziurejau kad visai nelanksti pasidarius, o dabar jau zemes pirstais pasiekiu pasilenkus  thumbup.gif



O ką gero duoda tie tempimo pratimai niekaip nesuprantu? g.gif

. Pabandžiau vakar špagatą padaryt, ir pavyko lotuliukas.gif vaikysteje atsimenu darydavau, tai dar nepamiršus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kapish: 05 gruodžio 2010 - 22:57
labas rytas 4u.gif
papusryciaujam mirksiukas.gif user posted imageuser posted image
o as tai visai be nuotaikos verysad.gif ,nesenai persirgau mmm,o vakar vel atkeliavo man jos,ir tokios gausios kad vos paeinu doh.gif ,pas ginekologe nenoriu eiti,nes zinau ji man vel lieps KT gerti,o as ju nebenoriu schmoll.gif ,jauciu su sportu man siandien nieko nesigaus verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
QUOTE(Kapish @ 2010 12 05, 22:24)
jis man yra sakęs, kad nesikūdinčiau, nes dabar esu pats tas, nieko jis nesupranta  biggrin.gif

bigsmile.gif
tai kokios bėdos, žinok labai maža dalis vyrų mėgsta kūdas labai moteris, maniškis ir sako, jei neliks tavo užpakaliuko, kai nusiliekninsi, tai žinok, teks atsiaugint svorį biggrin.gif ir iš pažįstamų žinau, kad vienetams tik gražu, kai moteris yra vizualiai kūda, vyrams formos patinka tongue.gif tad nesigraužk taip mirksiukas.gif
QUOTE(samanta* @ 2010 12 06, 08:36)
labas rytas  4u.gif
papusryciaujam mirksiukas.gif [img] o as tai visai be nuotaikos verysad.gif ,nesenai persirgau mmm,o vakar vel atkeliavo man jos,ir tokios gausios kad vos paeinu doh.gif ,pas ginekologe nenoriu eiti,nes zinau ji man vel lieps KT gerti,o as ju nebenoriu schmoll.gif ,jauciu su sportu man siandien nieko nesigaus verysad.gif  verysad.gif

ačiū už pusryčius smile.gif o dėl sveikatėlės tai gal verta nueit pasikonsultuot, ir pasakyt , kad nenori KT, negi nepasiūlys kokių alternatyvų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 05, 19:36)
kaip savaitgalis?
Aš neiškenčiau, išsitraukiau lanką tongue.gif sukau 40min. smile.gif o sakiau ilsėsiuos biggrin.gif
Vakar puskės vyras sako, ką tu darai? kad kiek neatvažiuojam tai tu vis gražesnė ir jaunesnė ohmy.gif  wub.gif  iš veido labai matosi  rolleyes.gif
o šiandie sūnus sako, mama ar tau šita bliuzelė ne per laisva biggrin.gif,,,  wub.gif


saunuole 4u.gif


as tuoj eisiu i lauka su vaiku,o tada ziuresim kada cia pasportuot,siandien pradedu 2 lygi su JM,bet manau kad pirmo puse dar pasidarysiu ir pilvukui butinai ka nors.
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 06, 09:54)
ačiū už pusryčius smile.gif o dėl sveikatėlės tai gal verta nueit pasikonsultuot, ir pasakyt , kad nenori KT, negi nepasiūlys kokių alternatyvų smile.gif

nepasiulis arba dar mirena siule,o jos dar maziau nei KT noriu,sake kitaip ciklo nesusireguliuosi g.gif
Atsakyti