Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

kaip savaitgalis?
Aš neiškenčiau, išsitraukiau lanką tongue.gif sukau 40min. smile.gif o sakiau ilsėsiuos biggrin.gif
Vakar puskės vyras sako, ką tu darai? kad kiek neatvažiuojam tai tu vis gražesnė ir jaunesnė ohmy.gif wub.gif iš veido labai matosi rolleyes.gif
o šiandie sūnus sako, mama ar tau šita bliuzelė ne per laisva biggrin.gif,,, wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 05 gruodžio 2010 - 19:37
sveikos, tai va iandien nemazai prisivalgiau verysad.gif niu bet kartais galima smile.gif dariau siandien joga niu ir sukus dalykelis, man tai lb sunkiai gavosi.
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 05, 18:59)
Sveikinu  4u.gif  o kas tas no more trouble zones? Kažkokia kita programa?


Aciu 4u.gif Taip,si programa irgi veda Jillian Michaels (patinka man ji rolleyes.gif ),bet trunka 55min,issirinkau sia,nes daromi konkretus pratimai visoms kuno dalims be jokiu strikaliojimu. Darysiu ne kasdien ir kaitaliosiu su 50min stretching (tempimu) rolleyes.gif

QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 05, 19:36)
o šiandie sūnus sako, mama ar tau šita bliuzelė ne per laisva biggrin.gif,,,  wub.gif


Kaip miela wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 05 gruodžio 2010 - 20:20
QUOTE(white kitty @ 2010 12 05, 19:47)
JM 30 Days Shred baigtas!  bis.gif Rytoj jeigu nebusiu pavargusi,nes puse dienos dirbsiu,o veliau vaziuosiu i miesta,tai bandysiu startuoti su No more trouble zones,bet jei nebus jegu,tai pabandysiu 50min tempima,o zones darysiu antradieni  showoff.gif

Sveikinimai 4u.gif as ir jau laukiu kada pabaigsiu, nors man ji patinka, tik 2lygis nelabai. siandien pradejau jau 3lygi, oi kaip gera buvo, po jo dar papildomai padariau nemazai pratimuku. norejosi ir dar, bet pasidare gaila laiko blush2.gif

QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 05, 20:36)
kaip savaitgalis?
Aš neiškenčiau, išsitraukiau lanką tongue.gif sukau 40min. smile.gif o sakiau ilsėsiuos biggrin.gif
Vakar puskės vyras sako, ką tu darai? kad kiek neatvažiuojam tai tu vis gražesnė ir jaunesnė ohmy.gif  wub.gif  iš veido labai matosi  rolleyes.gif
o šiandie sūnus sako, mama ar tau šita bliuzelė ne per laisva biggrin.gif,,,  wub.gif

As tau net pavydziu is tikro doh.gif manes niekas dar nepagiria, nepasako kad sulieknejau nei trupucio, net MB verysad.gif gal jis nemato jokiu pokyciu? Nors as pati tai matau blush2.gif o taip norisi didesnio palaikymo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute__ @ 2010 12 05, 20:07)
sveikos, tai va iandien nemazai prisivalgiau verysad.gif niu bet kartais galima smile.gif dariau siandien joga niu ir sukus dalykelis, man tai lb sunkiai gavosi.


Manau tokios sporto rusys kaip joga,pilatesas reikalauja pasiruosimo,reiketu pasiskaityti apie ju filosofija,taisyklinga kvepavima ir pradeti nuo lengviausio lygio smile.gif
Papildyta:
QUOTE(doviem @ 2010 12 05, 20:27)
Sveikinimai  4u.gif  as ir jau laukiu kada pabaigsiu, nors man ji patinka, tik 2lygis nelabai. siandien pradejau jau 3lygi, oi kaip gera buvo, po jo dar papildomai padariau nemazai pratimuku. norejosi ir dar, bet pasidare gaila laiko  blush2.gif
As tau net pavydziu is tikro  doh.gif  manes niekas dar nepagiria, nepasako kad sulieknejau nei trupucio, net MB  verysad.gif  gal jis nemato jokiu pokyciu? Nors as pati tai matau blush2.gif o taip norisi didesnio palaikymo  verysad.gif


Aciu 4u.gif Nenusimink,cia yra gera palaikymo komanda group.gif O vien diena tavo pasikeitimus tikrai pastebes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 05, 18:36)
o šiandie sūnus sako, mama ar tau šita bliuzelė ne per laisva

Kaip smagu wub.gif Man tokie pasakymai pati didžiausia motyvacija nesustoti.

Aš ką tik po treniruotės, jaučiuosi nuostabiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 12 05, 21:31)
Nenusimink,cia yra gera palaikymo komanda  group.gif O vien diena tavo pasikeitimus tikrai pastebes  mirksiukas.gif

Taip, cia tikrai gera palaikymo komanda, nezadu sustoti schmoll.gif o kai pastebes tuos mano pasikeitimus kokia diena as isdidziai pakelsiu galva ir pasakysiu kad ir pati zinau, jog esu grazi ir liekna lotuliukas.gif o MB jei dar menesi laiko, na iki vasario palauksiu, tai jei du menesius nieko nepasakys apie mano pasikeitimus, tai gaus i kaili bash.gif
Atsakyti
QUOTE(chérie @ 2010 12 05, 19:32)
Sveikinimai, šaunuolė ploja.gif

Tai kita tos pačios trenerės programa, tik ilgesnė 4u.gif

Einu sportuoti cool.gif



o kur ją gaut? unsure.gif

Jūs neįsivaizduojat merginos kaip aš jums pavydžiu,kad jums tirpsta tas svoris ir jau matot pokyčius.. O man viskas taip sunkiai einasi, atrodo visą dieną nedaug valgiau tai būtinai vakarais prisivalgau.. protas "atsijungia" ir daryk ką nori.. Sportuot irgi labai sunkiai sekasi, tik jau džiaugiuosi,kad JM 1 lygi padarau visus prisispaudimus kiek ten reik smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kapish: 05 gruodžio 2010 - 21:07
QUOTE(Kapish @ 2010 12 05, 21:03)
o kur ją gaut?  unsure.gif

Jūs neįsivaizduojat merginos kaip aš jums pavydžiu,kad jums tirpsta tas svoris ir jau matot pokyčius.. O man viskas taip sunkiai einasi, atrodo visą dieną nedaug valgiau tai būtinai vakarais prisivalgau.. protas "atsijungia" ir daryk ką nori.. Sportuot irgi labai sunkiai sekasi, tik jau džiaugiuosi,kad JM 1 lygi padarau visus prisispaudimus kiek ten reik  smile.gif

O gal nėra kam tirpti, kai aš po gimdymo su mažyle gryžau su 95kg, o ūgis mano 066cm, tai nenusotabu, akd ir tuos pasikeitimus žmonės pastebi, kai nuo 95 per 8mėn pasikeičiau į 84kg , ir dabar per paskutinį mėn dar -5kg, tai ir matosi, o kai jūs ir taip lieknos, tai manau, kad tikrai pasimatys po kokio pusmetuko, kad sutvirtėjot, raumenukai ryškesni ir pan smile.gif linijos dailesnės.. thumbup.gif
nežinau kaip šiandie savo dieną pavadint tongue.gif
valgiau 4 stiklinės pasukų, 1riekė duonos, 2dž persikai ir 4 graikiniai riešutai, na plius vanduo ir arbata žalia be cukraus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 12 05, 21:01)
Taip, cia tikrai gera palaikymo komanda, nezadu sustoti  schmoll.gif  o kai pastebes tuos mano pasikeitimus kokia diena as isdidziai pakelsiu galva ir pasakysiu kad ir pati zinau, jog esu grazi ir liekna  lotuliukas.gif o MB jei dar menesi laiko, na iki vasario palauksiu, tai jei du menesius nieko nepasakys apie mano pasikeitimus, tai gaus i kaili  bash.gif


Busi tada jau "prisikacialinusi" neblogai turetu jam kliuti lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 05, 21:25)
nežinau kaip šiandie savo dieną pavadint tongue.gif
valgiau 4 stiklinės pasukų, 1riekė duonos, 2dž persikai ir 4 graikiniai riešutai, na plius vanduo ir arbata žalia be cukraus smile.gif


Sakykim tokia dietine diena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 05, 21:25)
O gal nėra kam tirpti, kai aš po gimdymo su mažyle gryžau su 95kg, o ūgis mano 066cm, tai nenusotabu, akd ir tuos pasikeitimus žmonės pastebi, kai nuo 95 per 8mėn pasikeičiau į 84kg , ir dabar per paskutinį mėn dar -5kg, tai ir matosi, o kai jūs ir taip lieknos, tai manau, kad tikrai pasimatys po kokio pusmetuko, kad sutvirtėjot, raumenukai ryškesni ir pan smile.gif linijos dailesnės..  thumbup.gif
nežinau kaip šiandie savo dieną pavadint tongue.gif
valgiau 4 stiklinės pasukų, 1riekė duonos, 2dž persikai ir 4 graikiniai riešutai, na plius vanduo ir arbata žalia be cukraus smile.gif



O mano ūgis 1.60, iš vis žema... Ir pilvas labai negražiai apdribęs jau nekalbu apie kojas.. Atrodo stengiuos,stengiuos,o kai užeina valgymas tai nesustosiu.. Vos ne kaip pas nestuke.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 05, 21:36)
O mano ūgis 1.60, iš vis žema... Ir pilvas labai negražiai apdribęs jau nekalbu apie kojas.. Atrodo stengiuos,stengiuos,o kai užeina valgymas tai nesustosiu.. Vos ne kaip pas  nestuke.gif  doh.gif

tai tikraia ne tragiškai, nes pagal svorį kaip ir norma dar smile.gif po biškiuką pasieksi ką nori smile.gif tik nestresuok dėl to, kg pirmyn, kg atgal
aš prisidaviau penktadieni su 78,7 o jau šeštadienį svarstyklės parodė 79,4 ohmy.gif išsigandau, bet šiandien jau 78,9kg, aš manau, kad svoris spyriojasi, šokinėja, turi nusistovėt, stabilizuotis, tad nėra ko norėt, jog viskas greit ir taip kaip norim smile.gif Tikiuosi nebelips jis atgal smile.gif reik tik pralaukt tą laiką ir viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti