Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

Labas rytas biggrin.gif

Siandien matavausi viska sau rasytis, nes as sau ismatavimus rasausi po to kai pabaigiu pilnai lygi (vakar baigiau JM II lygi thumbup.gif ) ir daug daugiau vietu matuojuosi. Tikrai likau patenkinta rezultatais. Pasiziurejau veidrodyje i save ir tikrai galiu pasakyt kad as daug grazesne dabar. Pilvukas kazkur prapuoles (-6cm), liemuo isryskejes (-5cm), aisku klubu (-3cm) ar uzpakaliuko (-2cm) apimciu tikrai nepastebiu plika akimi, bet oda grazesne, gal celiulitas nyksta po truputi g.gif cia pokycius is viso surasiau nuo pirminiu duomenu mirksiukas.gif
Siandien as labai laiminga yahoo.gif
QUOTE(Kapish @ 2010 12 04, 22:58)
reiks pasidaryti kur nusipirkt, nes dabar sportuoju be jų  schmoll.gif
o kaip manai, jeigu aš išvyksiu nepabaigus JM programos iki galo grįžus galėsiu ją tęsti ar geriau būtų per naują pradėti?  g.gif

Tu hanteliuku pilna hyper maximose ir ten jie kainuoja apie 8lt mirksiukas.gif na gal ir mazesnese butu, reikia paziureti, taip pat maciau rimi dideleje parduotuveje hanteliukus irgi apie 8lt. O senuai tai kaip ir sporto prekiu parduotuves uzsikele kainas neaisku uz ka. Po 35lt jei gerai pamenu hanteliuku pora g.gif
Papildyta:
QUOTE(acura_maniake @ 2010 12 05, 13:05)
Sveikos 4u.gif
atrodo baigesi mano JM doh.gif susirgau doh.gif skauda visa kunanet padus,o kaklo isvis pasukt negaliu nes taip gerkle skauda doh.gif

Jei jau taip tai ir nesportuok geriau. issigydyk pilnumoj o tada vel i trasa friends.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 12 05, 12:11)
Labas rytas  biggrin.gif

Siandien matavausi viska sau rasytis, nes as sau ismatavimus rasausi po to kai pabaigiu pilnai lygi (vakar baigiau JM II lygi thumbup.gif ) ir daug daugiau vietu matuojuosi. Tikrai likau patenkinta rezultatais. Pasiziurejau veidrodyje i save ir tikrai galiu pasakyt kad as daug grazesne dabar. Pilvukas kazkur prapuoles (-6cm), liemuo isryskejes (-5cm), aisku klubu (-3cm) ar uzpakaliuko (-2cm) apimciu tikrai nepastebiu plika akimi, bet oda grazesne, gal celiulitas nyksta po truputi g.gif cia pokycius is viso surasiau nuo pirminiu duomenu  mirksiukas.gif
Siandien as labai laiminga  yahoo.gif

Tu hanteliuku pilna hyper maximose ir ten jie kainuoja apie 8lt mirksiukas.gif na gal ir mazesnese butu, reikia paziureti, taip pat maciau rimi dideleje parduotuveje hanteliukus irgi apie 8lt. O senuai tai kaip ir sporto prekiu parduotuves uzsikele kainas neaisku uz ka. Po 35lt jei gerai pamenu hanteliuku pora  g.gif
Papildyta:

Jei jau taip tai ir nesportuok geriau. issigydyk pilnumoj o tada vel i trasa  friends.gif


Šiandien varysiu į prismą, tai gal ten rasiu kokius hanteriukus wub.gif Sveikinu, geri pasiekimai.. Tikiuos ir aš ko nors sulauksiu po 2lygio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 04, 16:50)
oo, klubai man aktualu.  blush2.gif  tik gaila,kad negalėsiu pabaigt iki galo šitos programos,nes turėsiu išvažiuot. O įdomu galima po poros savaičių pertraukos tęsti programą ar geriau pradėt iš naujo? g.gif

Ziurint kuriame lygyje sustosi,jeigu pirmame,as pradeciau is naujo,o antra ir trecia pradeciau nuo pirmos dienos mirksiukas.gif

QUOTE(samanta* @ 2010 12 04, 20:52)
labas dar karteli biggrin.gif
mes nesenai grizome tik,oi gera manksta buvo,nebejom i filma ,visa laika ant koju po parduotuves,kazkur 4 valandas pravaiksciojom ,skauda kojas doh.gif ..Mano geriausias  pirkinys hanteliukai nauji clap.gif ,po 1,5 kg ir tokie riuuuuzavi wub.gif ,man jau su anais per lengva buvo g.gif


As irgi turiu riuuuzavus po 1kg,o 1,5kg violetinius flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 05 gruodžio 2010 - 13:31
QUOTE(acura_maniake @ 2010 12 05, 11:05)
Sveikatos 4u.gif

O aš vakar ne tik nepasportavau, bet ir vakare apsiėdžiau. Į trasą ėjo alus su užkandžiais doh.gif Reikia susiimti šiandien, taip nesinori, jog mano visos įdėtos pastangos nueitų veltui unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kritike7 @ 2010 12 05, 12:00)
sveikutes.

Del hanteliuku tai as irgi neturiu bet ne problema paemi 2 maiselius cukraus ar siaip kokiu kruopu po 1kg ir varai  thumbup.gif  biggrin.gif
kai 1kg bus per maza tai tada galvoju jau nusipirkt hanteliukus,bet kolkas tikrai pakanka smile.gif


Labas 4u.gif

Arba į plastikinius buteliukus įsipilt vandens tiek kiek svorio reikia rolleyes.gif

doviem - geri rezultatai thumbup.gif kadanors ir aš tokiais skaičiukais pasigirsiu tongue.gif

Kad ir kaip tingisi einu apsuksiu su dviratuku keletą šimtų ratų kambaryje, dar pakankinsiu pilvuką lotuliukas.gif nes pietums virsiu cepelinus essen.gif

O aš vakar pasipuošiau eglutę wub.gif va dabar jau jaučiu kad šventės artėja biggrin.gif reikės ir man pasidovanoti sau ružavus hanteliukus, gal labiau norėsis juos kilnoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 05, 12:58)
Šiandien varysiu į prismą, tai gal ten rasiu kokius hanteriukus  wub.gif  Sveikinu, geri pasiekimai.. Tikiuos ir aš ko nors sulauksiu po 2lygio  thumbup.gif

prismoj yra labai fainu, bet kainos tai siaubingos sad.gif

Aš šiandie nesportuosiu tongue.gif, išeiginė biggrin.gif jei ištversiu, nes vakar ir sakiau išeiginė, bet vakare pasportavau iš dūšios smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 05, 17:30)
Aš šiandie nesportuosiu tongue.gif, išeiginė biggrin.gif jei ištversiu, nes vakar ir sakiau išeiginė, bet vakare pasportavau iš dūšios smile.gif blush2.gif

as siandien bandysiu irgi pasisportuoti, bet veliau nes ka tik apsivalgiau doh.gif
Atsakyti
o aš šiandie nevalgau tongue.gif, na beveik, nes supykau ant savo pilvo ir gauna jis šiandien tik pasukas ir pietums buvo pasukų didelis puodelis ir riekelė duonos smile.gif reikėjo valgyt gal juodą, bet neatsilaikiau - namai kvepėjo kai duonkepė supypsėjo, kad baigtas kepimas smile.gif tai valgiau naminę, pusiau ruginių, pusiau kvietinių miltų ir negausiu aš jau šiandie nieko , tik du puodelius pasukų biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 05, 16:30)
prismoj yra labai fainu, bet kainos tai siaubingos sad.gif

Aš šiandie nesportuosiu tongue.gif, išeiginė biggrin.gif jei ištversiu, nes vakar ir sakiau išeiginė, bet vakare pasportavau iš dūšios smile.gif blush2.gif



buvau šiandien prismoj, žiūrėjau hanteriuku, tai tikrai kainos labai didelės g.gif

pasidariau šiandien mažo kaloringumo dieną, ryte košė paskui belvita pusrytainis ir bananas smile.gif nežinau gal dar eisiu košės pasidaryt labai noriu kažko thumbup.gif
Atsakyti
JM 30 Days Shred baigtas! bis.gif Rytoj jeigu nebusiu pavargusi,nes puse dienos dirbsiu,o veliau vaziuosiu i miesta,tai bandysiu startuoti su No more trouble zones,bet jei nebus jegu,tai pabandysiu 50min tempima,o zones darysiu antradieni showoff.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 12 05, 18:47)
JM 30 Days Shred baigtas!  bis.gif Rytoj jeigu nebusiu pavargusi,nes puse dienos dirbsiu,o veliau vaziuosiu i miesta,tai bandysiu startuoti su No more trouble zones,bet jei nebus jegu,tai pabandysiu 50min tempima,o zones darysiu antradieni  showoff.gif



Sveikinu 4u.gif o kas tas no more trouble zones? Kažkokia kita programa?
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 12 05, 17:47)
JM 30 Days Shred baigtas!
Sveikinimai, šaunuolė ploja.gif

QUOTE(Kapish @ 2010 12 05, 17:59)
o kas tas no more trouble zones? Kažkokia kita programa?
Tai kita tos pačios trenerės programa, tik ilgesnė 4u.gif

Einu sportuoti cool.gif
Atsakyti