Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

QUOTE(samanta* @ 2010 12 04, 20:52)
labas dar karteli biggrin.gif
mes nesenai grizome tik,oi gera manksta buvo,nebejom i filma ,visa laika ant koju po parduotuves,kazkur 4 valandas pravaiksciojom ,skauda kojas doh.gif ..Mano geriausias  pirkinys hanteliukai nauji clap.gif ,po 1,5 kg ir tokie riuuuuzavi wub.gif ,man jau su anais per lengva buvo g.gif



Oo ir man reikėtų, kiek mokėjai? kur pirkai? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 04, 21:46)
Oo ir man reikėtų, kiek mokėjai? kur pirkai?  tongue.gif

Ermitaze uz vien 7.99 lt
buvau sportline parduotuveje,tai 2 vnt. 40 lt biggrin.gif ,nesamone moketi uz firmos pavadinima tiek biggrin.gif o ten ir spalva baisi buvo
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 04, 21:49)
Ermitaze uz vien 7.99 lt
buvau sportline parduotuveje,tai 2 vnt. 40 lt biggrin.gif ,nesamone moketi uz firmos pavadinima tiek biggrin.gif  o ten ir spalva baisi buvo



reiks pasidaryti kur nusipirkt, nes dabar sportuoju be jų schmoll.gif

o kaip manai, jeigu aš išvyksiu nepabaigus JM programos iki galo grįžus galėsiu ją tęsti ar geriau būtų per naują pradėti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 04, 21:58)
reiks pasidaryti kur nusipirkt, nes dabar sportuoju be jų  schmoll.gif

o kaip manai, jeigu aš išvyksiu nepabaigus JM programos iki galo grįžus galėsiu ją tęsti ar geriau būtų per naują pradėti?  g.gif

kaip teisingai daryti as nzn,bet as tai tesciau toliau biggrin.gif
mes per dvi temas sau pasisnekam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 04, 22:00)
kaip teisingai daryti as nzn,bet as tai tesciau toliau biggrin.gif
mes per dvi temas sau pasisnekam lotuliukas.gif


tai daugiau nieks nešneka ką daryt lotuliukas.gif
tai turbūt tęsiu toliau, bet jau įsivaizduoju kaip bus sunku vėl pradėt sportuot po pertraukos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 04, 22:02)
tai daugiau nieks nešneka ką daryt  lotuliukas.gif
tai turbūt tęsiu toliau, bet jau įsivaizduoju kaip bus sunku vėl pradėt sportuot po pertraukos  g.gif

g.gif gali pradeti pirma dienapo pertraukos pirma lygi,o kita testi toliau,gal taip g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 04, 22:05)
g.gif gali pradeti pirma dienapo pertraukos pirma lygi,o kita testi toliau,gal taip g.gif  bigsmile.gif


nu sugalvosiu, pradžioj reikia hanteriukus nusipirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 04, 22:06)
nu sugalvosiu, pradžioj reikia hanteriukus nusipirkt biggrin.gif

as jau kaip noriu savo naujus isbandyti,laukiu-nesulaukiu biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes.
user posted image


Del hanteliuku tai as irgi neturiu bet ne problema paemi 2 maiselius cukraus ar siaip kokiu kruopu po 1kg ir varai thumbup.gif biggrin.gif
kai 1kg bus per maza tai tada galvoju jau nusipirkt hanteliukus,bet kolkas tikrai pakanka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kritike7 @ 2010 12 05, 11:00)
sveikutes.
user posted image
Del hanteliuku tai as irgi neturiu bet ne problema paemi 2 maiselius cukraus ar siaip kokiu kruopu po 1kg ir varai  thumbup.gif  biggrin.gif
kai 1kg bus per maza tai tada galvoju jau nusipirkt hanteliukus,bet kolkas tikrai pakanka smile.gif



Šiandien planuoju eit pirkt g.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif


atrodo baigesi mano JM doh.gif susirgau doh.gif skauda visa kunanet padus,o kaklo isvis pasukt negaliu nes taip gerkle skauda doh.gif
Atsakyti