Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

QUOTE(Kristalle @ 2010 12 04, 11:57)
Sveikutės 4u.gif 
Man prireikė metų, kol įpratau nevalgyt po 18 val, su įvairiais nuopoliais bet save įveikiau ir dabar po 18 val nė kąsnio, pati nebenoriu, nes jei užvalgau skrandis streikuoja, matyt įprato tokiu laiku nieko nebevirškint, tad ilsisi ir pyksta jei jam darbo duodu  biggrin.gif tad stiprybės kantrybės ir pamatysi kaip pavyks  4u.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif



nu bandysiu nuo sian tikrai susiimt,sian turi mmm pareit tai bus lengviau vis.dar pradejau gert chroma,ziuresim ar pades ax.gif

tiesa sian as jau savaite kaip su JM biggrin.gif
Atsakyti
O man užėjo Kalėdiška nuotaika biggrin.gif

http://www.youtube.c...feature=channel

4u.gif
Atsakyti
o as ziuriu dar nesibaige akcija,kai norfoj perki uz 40lt gauni nemokamus bilietus i filma bigsmile.gif ,turiu du cekius,gal su MB nueisim,butu faina ax.gif

bet musu tempai nemazi thumbup.gif ,jau vel greitai temukes nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 04, 12:08)
Ogo, ačiū Saulyte, už gausius apdovanojimus, vakar teko pavakarot pas uosšvius, kalnas spurgų ant stalo stovėjo, didelis kalnas ohmy.gif naminių, gausisi pacukruotos pudra ir kvepiančios... nesuvalgiau nei kasnelio, nors ir siūlė siūlė visi biggrin.gif tongue.gif


Neatsisakyčiau NIEKADA lotuliukas.gif net iš miego pakelta pasivaišinčiau doh.gif taip mėgstu spurgas ax.gif

O aš šiandien kažkokiam relaxe, jaučiuos atsipalaidavus, kepu vištieną su bulvėmis orkaitėje, kyla mielinė tešla Samantos bandelėms..... o vakare galvoju puošim namučius kalėdine atributika wub.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2010 12 04, 14:48)
Neatsisakyčiau NIEKADA  lotuliukas.gif  net iš miego pakelta pasivaišinčiau  doh.gif  taip mėgstu spurgas  ax.gif

O aš šiandien kažkokiam relaxe, jaučiuos atsipalaidavus, kepu vištieną su bulvėmis orkaitėje, kyla mielinė tešla Samantos bandelėms..... o vakare galvoju puošim namučius kalėdine atributika  wub.gif


Kokia tu šaunuolė... ir mielinė tešla, ir vištiena... thumbup.gif
o dėl spurgų tai tau pritariu visu 100 procentu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 04, 12:57)
o rytoj vaziuosim pas anyta i kaima,tai jau teks dukti su vaiku,senius besmegenius lipdyti ir t.t. biggrin.gif


Irgi savotiska manksta biggrin.gif As siandien vel suvalgiau jogurto su selenom,bet sikart maza indeli ir be slyvu,tai gal nepramus taip kaip vakar doh.gif biggrin.gif

Dar laukiu sporto vakare,bus 9 JM III diena,jau noriu greiciau pabaigti ta programa bicycle.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 12 04, 15:36)
Irgi savotiska manksta  biggrin.gif As siandien vel suvalgiau jogurto su selenom,bet sikart maza indeli ir be slyvu,tai gal nepramus taip kaip vakar doh.gif  biggrin.gif

Dar laukiu sporto vakare,bus 9 JM III diena,jau noriu greiciau pabaigti ta programa  bicycle.gif



Man irgi jau atsibodo ta programa lotuliukas.gif nors sportuoju tai dar tik 1lygi ir tik 4dieną biggrin.gif o po tos programos pasimatė kokių pokyčių? g.gif


Šiandien gerai laikiausi kol nesužinojau,kad vakare atvyks svečių biggrin.gif kepu dabar orkaiteje sausainius, kepu vištieną wub.gif skaniai pavalgysiu biggrin.gif
kodėl visada kai jau nusprendžiu "išsikrauti" kas nors sudrugdo, atsibodo jau ir ne pirmą kartą šitaip.. lotuliukas.gif
Ryte jau pasportavau pagal tą JM, bet vakare vėl jaučiu sportuosiu jeigu po sočios vakarienės nesijusiu per daug apsunkus. smile.gif ryte dar su sūnum suvoliojom senį besmegenį tai irgi sušilau neblogai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kapish: 04 gruodžio 2010 - 15:44
QUOTE(Kapish @ 2010 12 04, 15:43)
Man irgi jau atsibodo ta programa  lotuliukas.gif  nors sportuoju tai dar tik 1lygi ir tik 4dieną  biggrin.gif  o po tos programos pasimatė kokių pokyčių?  g.gif


Taip,po menesio sios programos,mano klubai sumazejo 2 cm ir padailejo pilvukas,sutvirtejo,taigi tobulinames toliau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 12 04, 16:47)
Taip,po menesio sios programos,mano klubai sumazejo 2 cm ir padailejo pilvukas,sutvirtejo,taigi tobulinames toliau  rolleyes.gif



oo, klubai man aktualu. blush2.gif tik gaila,kad negalėsiu pabaigt iki galo šitos programos,nes turėsiu išvažiuot. O įdomu galima po poros savaičių pertraukos tęsti programą ar geriau pradėt iš naujo? g.gif
Atsakyti
Nu va, atidirbau ka tik JM trouble zones thumbup.gif
Jau maniau, kad siandien nepajegsiu sportuoti, bet susiemiau!

Vistik gerai ismankstina sita programa, tik ilgokai, speja atsibosti smile.gif
Atsakyti
labutis 4u.gif as siandien tinginiauju nesportavau skanius pietus padariau seimynai smile.gif tai ryt reikes joga pameginti daryti smile.gif
Atsakyti
labas dar karteli biggrin.gif
mes nesenai grizome tik,oi gera manksta buvo,nebejom i filma ,visa laika ant koju po parduotuves,kazkur 4 valandas pravaiksciojom ,skauda kojas doh.gif ..Mano geriausias pirkinys hanteliukai nauji clap.gif ,po 1,5 kg ir tokie riuuuuzavi wub.gif ,man jau su anais per lengva buvo g.gif
Atsakyti