Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

Saulėgrąža saunuole tu 4u.gif



o as negaliu,man po 20val vakaro atsijungia protas doh.gif visa diena galiu graziai maitintis,tada 18val pavalgau kaip ir vakariene nu ir sakau viskas nevalgysiu blush2.gif bet va paguldau vaikus biski pries 20val ir vsio,prasideda kursavimas prie saldytuvo,valgau viska is eiles nors ir nenoriu doh.gif ir svarbiausiai as pati zinau,kad tikrai galiu susiimt,kad jei nevalgyciau vakare tai po 1kg per savaite laisvai numesciau doh.gif o vistiek savo darau doh.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif o as ir galbes lentoj esu, kaip faina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 04, 11:24)
Tiesiog , kai pasakiau nesiūlykit, tikraai nevalgysiu tongue.gif išpūtė uosšvis akis, o kodėl nemėgsti spurgų? sakau : ne, aš mėgstu, bet ne 22val vakaro, tokiu laiku mono skrandis jau miega tongue.gif  man rytoj bus labai sunku tongue.gif ir nelindo daugiau



Kad man šitaip paprasta būtų biggrin.gif Ketvirtadienį berots pietavau pas uošvius tai atrodo prisivalgiau iki nugriūvimo, o jie dar vis kiša ir sako " ko čia tiek mažai valgai " nors tikrai nemažai suvalgius buvau. Atrodo,kad per prievarta man tą maistą į burną tuoj sukiš biggrin.gif O tu šaunuolė, saulėgrąža wub.gif
Atsakyti
nieko tokio mergytės, tiesiog labai noriu savo planą įvygdyt,,,
Šiaip man čia yra kolkas darbas, kuris , labai norėčiau, tikiuosi, vėliau peraugs į mano gyvenimo būdą. smile.gif Todėl aš kolkas viską rašausi, svorius ir pan, matavimus. Tai ir tikslai labai aiškiai surašyti ir mano frazės, kodėl aš tai darau, sunku pasidaro atsiveti, paskaitai ir apsiramini tongue.gif Aš esu net savaites susiskaičiavus, susižymėjus, kad lengviau būtų imu mažesnius etapus, pirmasis - iki kalėdų, lygiai 7sav. tikslas šito etapo - 5-7kg. minimumą jau pasiekiau ohmy.gif bet dar liko maximumas smile.gif
kitas etapas iki vasario (dukrytės gimimo diena), nuo kalėdų taip pat lygiai 7 sav. smile.gif -siekis dar 5-7kg (viso jei su pirmu etapu, tai bus -10-14kg. priklausomai , kaip man čia seksis smile.gif
Ir viskas mirksiukas.gif susiplanuoju ir darau, nes taip lengviau man.
Šiandien jau mėnesiukas ir mano rezultatas -5kg, iki kalėsų dar yra truputuką laiko tai gal ir tie 2kg. iki max programos pavyks.... ax.gif tikiuosi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 04 gruodžio 2010 - 12:01
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 04, 12:59)
nieko tokio mergytės, tiesiog labai noriu savo planą įvygdyt,,,
Šiaip man čia yra kolkas darbas, kuris , labai norėčiau, tikiuosi, vėliau peraugs į mano gyvenimo būdą. smile.gif Todėl aš kolkas viską rašausi, svorius ir pan, matavimus. Tai ir tikslai labai aiškiai surašyti ir mano frazės, kodėl aš tai darau, sunku pasidaro atsiveti, paskaitai ir apsiramini tongue.gif  Aš esu net savaites susiskaičiavus, susižymėjus, kad lengviau būtų imu mažesnius etapus, pirmasis - iki kalėdų, lygiai 7sav. tikslas šito etapo - 5-7kg. minimumą jau pasiekiau ohmy.gif bet dar liko maximumas smile.gif
kitas etapas iki vasario (dukrytės gimimo diena), nuo kalėdų taip pat lygiai 7 sav. smile.gif -siekis dar 5-7kg  (viso jei su pirmu etapu, tai bus -10-14kg. priklausomai , kaip man čia seksis smile.gif 
Ir viskas  mirksiukas.gif  susiplanuoju ir darau, nes taip lengviau man.
Šiandien jau mėnesiukas ir mano rezultatas -5kg, iki kalėsų dar yra truputuką laiko tai gal ir tie 2kg. iki max programos pavyks....  ax.gif  tikiuosi

oj kokia tu saunuole, kad toky plana turi ir laikais jo, gal ir man reiketu koky planely susidaryti ax.gif
Atsakyti
pabandykit, tiesiog laikui einant pasidaro gaila viso to darbo ir laiko,, kad taip paprastai viską mesti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 04, 13:17)
pabandykit, tiesiog laikui einant pasidaro gaila viso to darbo ir laiko,, kad taip paprastai viską mesti smile.gif

nu man tereikia 7kg numesti iki vasaros, atrodo nedaug, bet jauciu bus sunku, nes noresis viska mesti ir vel pradeti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurute__: 04 gruodžio 2010 - 12:20
Nu va pasportavau, tai net gera ant dūšios thumbup.gif
Šiandien daraus iškrovą tikiuos pavyks 4u.gif
Atsakyti
nu saulegraza tu kaip visada mane dziugini thumbup.gif
planas super ideja,as ir toki turiu tongue.gif ir mano 1 etapas iki naujuju metu,o tai reiskia kad ir Kaledas svesiu sausai biggrin.gif ,na per Naujus apdovanosiu save,nes juk reikes maudymosi kostiumeli deveti tai negaliu suklupti schmoll.gif biggrin.gif
na,o as ilsiuosi nuos sporto ir siandien ir rytoj,siandien mano sportas namu tvarkymas ir eisim su MB po parduotuves palakstyti ,gal dovaneliu rasim kokiu visiems biggrin.gif ,o rytoj vaziuosim pas anyta i kaima,tai jau teks dukti su vaiku,senius besmegenius lipdyti ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

QUOTE(acura_maniake @ 2010 12 04, 11:29)
o as negaliu,man po 20val vakaro atsijungia protas doh.gif visa diena galiu graziai maitintis,tada 18val pavalgau kaip ir vakariene nu ir sakau viskas nevalgysiu blush2.gif bet va paguldau vaikus biski pries 20val ir vsio,prasideda kursavimas prie saldytuvo,valgau viska is eiles nors ir nenoriu doh.gif ir svarbiausiai as pati zinau,kad tikrai galiu susiimt,kad jei nevalgyciau vakare tai po 1kg per savaite laisvai numesciau doh.gif o vistiek savo darau doh.gif


Man prireikė metų, kol įpratau nevalgyt po 18 val, su įvairiais nuopoliais bet save įveikiau ir dabar po 18 val nė kąsnio, pati nebenoriu, nes jei užvalgau skrandis streikuoja, matyt įprato tokiu laiku nieko nebevirškint, tad ilsisi ir pyksta jei jam darbo duodu biggrin.gif tad stiprybės kantrybės ir pamatysi kaip pavyks 4u.gif

Dėl sąrašiukų ir planų, tai irgi tokius turiu ir nuolat rašausi, nes tikrai taip lengviau, bet kai mane užpuolė įvairios sveikatos problemos ir svoris nekrito, ne kartą planus savo ir plėšiau ir braukiau, tada laabai sunku, bet va dabar vėl viskas gerai smile.gif turiu tokį sąsiuvinį storą prikištą visokios info kaip maitintis, įvairios kalorijų lentelės, gražių moterų gražių figurų esu prisirinkus, tai juokauju jei svoris kristų pačiai, tai kiek info turiu galėčiau dietologe dirbt biggrin.gif bet kai pačiai sunkiai sekasi, kažkaip keistai atrodytų blink.gif biggrin.gif

Gero ir šilto savaitgalio visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalle: 04 gruodžio 2010 - 12:58
sveikos, nesinorejo siandien man sportuoti tokia pavargus jauciaus, nesinorejo strakaliojimo, susiemiau padariau 40 min pilates, nu fainiai, nepavargus, prasitampius, energinga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 12 04, 09:43)
sios savaites sauniausios
Šaunuolės mergaitės thumbup.gif

Pas mus labai gražus rytas, taip ir norisi išeiti į kiemą ir saulute pasidžiaugti 4u.gif Tikriausiai dar šiandien į miestą apsipirkinėti eisim, tai bus papildomas sportas, Niekas manęs taip neišsunkia kaip parduotuvės doh.gif
Atsakyti