Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

Labas rytas user posted image -vaisinu biggrin.gif
Smagaus,aktyvaus ir ziemisko savaitgalio visomsuser posted image
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 04, 10:36)
Labas rytas-vaisinu biggrin.gif
Smagaus,aktyvaus  ir ziemisko savaitgalio visomsuser posted image


Labas rytas 4u.gif

Samanta kaip visada pašildo namučius ir mus pavaišina wub.gif imu aš arbatą ir dar bandelę..... šiandien man geros dienos, tai tinginiausiu ax.gif
Vakar atmyniau dviratį 30min. tokiu gan sunkiu rėžimu, tai taip sušilau kad maža tikrai nepasirodė + pratimukų pilvui ir nugarai padariau. Padarysiu eksperimentą ir šitaip pasportuosiu iki kito matavimo, nes kiek žinau dviratukas gerai tirpdo riebaliukus, patikrinsim biggrin.gif

Gero savaitgalio, ir be jokių depresijų, atsipalaiduokim, pasimėgaukim 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 04, 10:36)
Labas rytas user posted image -vaisinu biggrin.gif
Smagaus,aktyvaus  ir ziemisko savaitgalio visomsuser posted image


aciu samantai uz arbata wub.gif parsivesiu pilates ten filmukai po 20 min, nezinau ar yra kas ten gero, reiks isbandyti. kai grysiu siusiu vaikui nykstuko kauke, greit elglute darzelyje.
Atsakyti
Laba ryta, as prisisportavau jau siandien, nors kazkaip sunkiai sekesi, nes labai anksti ryte sportavau. biggrin.gif na o dabar lekiu i gimtadieni, visa diena siandien lakstysiu doh.gif sekmes visom sportuojanciom ir geros dienos besiilsinciom 4u.gif
Atsakyti
Labasrytas 4u.gif
Katik atsikėliau, dar nieko nevalgiau planuoju pasidaryt iškrovą šiandien tik dar nežinau su kuo biggrin.gif
Lėksiu šiandien į prismą pažiūrėt kas gero smile.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif


pasakykit jus man kaip nevalgyt po 18val doh.gif g.gif nu vis prisikemsu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2010 12 04, 10:42)
Laba ryta 4u.gif
pasakykit jus man kaip nevalgyt po 18val doh.gif  g.gif nu vis prisikemsu doh.gif



Aš irgi drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
sios savaites sauniausios


user posted image

LEMUO kritike ir acura numete -2 bis.gif

KLUBAI saulegraza numete -3, doviem -2 showoff.gif

SLAUNIS aurute numete net -3 clap.gif

SVORIO saulegraza numete 1,600 kg thumb_yello.gif

saunuoles merginos, taip ir toliau, kita savaite gal ir tu busi apdovanota biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 04 gruodžio 2010 - 10:56
QUOTE(acura_maniake @ 2010 12 04, 10:42)
Laba ryta 4u.gif
pasakykit jus man kaip nevalgyt po 18val doh.gif  g.gif nu vis prisikemsu doh.gif

nezinau ka patarti ,man irgi sunku,bet reikia valios tureti
bat daznai buna kokia jau 8-9 val vakaro ,kad ziauriai ko nors uzsinoriu,bet kenciu,galvoju ryt ryte atsikelsiu ir prisikimsiu biggrin.gif kiek noresiu,nes jau geriau ryte nei vakare,o ateina rytas ir as dazniausiai nebenoriu to ko vakare norejau biggrin.gif ,suvalgau iprastus pusrycius ir viskas
Atsakyti
Ogo, ačiū Saulyte, už gausius apdovanojimus, vakar teko pavakarot pas uosšvius, kalnas spurgų ant stalo stovėjo, didelis kalnas ohmy.gif naminių, gausisi pacukruotos pudra ir kvepiančios... nesuvalgiau nei kasnelio, nors ir siūlė siūlė visi biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2010 12 04, 10:42)
Laba ryta 4u.gif
pasakykit jus man kaip nevalgyt po 18val doh.gif  g.gif nu vis prisikemsu doh.gif


Man atrodo svarbiausia neprisikimsti bent 2val pries miega,gal velai eini miegot,tada gali ir 18val uzvalgyt ko nors ax.gif

QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 04, 11:08)
Ogo, ačiū Saulyte, už gausius apdovanojimus, vakar teko pavakarot pas uosšvius, kalnas spurgų ant stalo stovėjo, didelis kalnas ohmy.gif naminių, gausisi pacukruotos pudra ir kvepiančios... nesuvalgiau nei kasnelio, nors ir siūlė siūlė visi biggrin.gif tongue.gif


Saunuole thumbup.gif tas naminis maistas,kepiniai tikrai veda is proto,sunkiausia atsispirti tokioms pagundoms doh.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 12 04, 11:19)
Man atrodo svarbiausia neprisikimsti bent 2val pries miega,gal velai eini miegot,tada gali ir 18val uzvalgyt ko nors  ax.gif
Saunuole  thumbup.gif tas naminis maistas,kepiniai tikrai veda is proto,sunkiausia atsispirti tokioms pagundoms  doh.gif

Tiesiog , kai pasakiau nesiūlykit, tikraai nevalgysiu tongue.gif išpūtė uosšvis akis, o kodėl nemėgsti spurgų? sakau : ne, aš mėgstu, bet ne 22val vakaro, tokiu laiku mono skrandis jau miega tongue.gif man rytoj bus labai sunku tongue.gif ir nelindo daugiau
Atsakyti