Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

Nu ką šaunuolės, aš po zone ir abs pratimų, varau į dušą ir į lauką, su vaikais pasižmonėt eisim, kalėdinės nuotaikos ieškot smile.gif blush2.gif
Atsakyti
O as siandien be sporto likau,nes dirbu,bet nieko rytoj ir sekmadieni atsigriebsiu happy.gif
Atsakyti
nu va aš jau po sporto, sušilus visa, bet laiminga biggrin.gif
eisiu su vaikais "Vienas namuose" žiūrėt tongue.gif
Atsakyti
as nors ir pas tevu bet ir po sportu jau, padariau shred3 ir pilvui. tai kaitaliosiu su zone darysiu menesi laiko taip, o savaitgali ilsesiuos. tik dar ryt sportai nes ne namie, o sekmadieni, pirmadieni poilsis biggrin.gif

gerai pailsekit, geru ispudziu ir kaledines nuotaikos newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 03, 18:31)
nu va aš jau po sporto, sušilus visa, bet laiminga biggrin.gif
eisiu su vaikais "Vienas namuose" žiūrėt  tongue.gif


As darbe irgi ziuresiu tuoj si filma,iskart kaledine nuotaika apims biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 12 03, 18:54)
As darbe irgi ziuresiu tuoj si filma,iskart kaledine nuotaika apims  biggrin.gif


Būtent dėl jos ir žiūrėsiu biggrin.gif nes kažkaip dar nesijaučia tų artėjančių Kalėdų...
Atsakyti
Sveikutės mirksiukas.gif ,
Nu tiek užtrukau ilgai šiandien darbe,pervargusi esu,bet vistiek noriu jums parašyti 4u.gif Noriu prisiduoti savo startinius duomenis:
Ugis-163cm
Svoris-65kg
Liemuo-78,5cm
Klubai-97cm
Šlaunis- 54cm

Papildyta:
1.Kritike vasario 7
2.White kitty liepos 31
3._Dange_ rugpjūčio 16d.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
Atsakyti
sveikos 4u.gif



as sian padariau JM level 1 ir dar per pietus gym'e valanda laiko thumbup.gif dar i pirtele uzsukau ir baseina,nu relax'as buvo vienu zodziu biggrin.gif



del gimtadieniu tai mano balandzio 26 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2010 12 03, 20:42)
sveikos 4u.gif
as sian padariau JM level 1 ir dar per pietus gym'e valanda laiko thumbup.gif dar i pirtele uzsukau ir baseina,nu relax'as buvo vienu zodziu biggrin.gif
del gimtadieniu tai mano balandzio 26  ax.gif


geris wub.gif ir as noreciau pirtele, baseinas.

lentele jau vietoj, kas nerandat kreipkites, klaidas i az. kai doviem atsius pakeisiu, dar irasysiu dange.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 03 gruodžio 2010 - 19:51
Labas vakaras visoms smile.gif labai persiprasau kad taip velai bet grizus po pirmos dienos praktikos nuluzau pamiegot porai valandeliu blush2.gif mat visa nakti nemiegojau, labai jaudinausi ir bijojau pramiegot doh.gif Na ka as galiu pasakyti, jus visos saunuoles, visos tik lieknejat, grazejat, o as va mastau kad tikrai nebeiseis man tiek sportuoti kaip iki dabar. Itariu kad sportuosiu tik 1-2dienas savaites vidury jei iseis ir savaitgali. Na man tas pora savaiciu iki kaledu svarbu kad nepriaugciau bent, o po kaledu vel galesiu daugiau sportuoti nes nebereiks i paskaitas bigsmile.gif taigi prisiduodu:
Svoris - 73,5Kg (cia mazdaug nes pas mane tik kilogramines, bet sustojo rodykle tarpe 73 ir 74) (-0,5) tongue.gif
Liemuo 82cm (-1)
Klubai 102cm (-2)kazin ar gerai cia tikrai pamatavau blush2.gif
Slaunys 61,5cm (-0,5)
Na tai tiek. Siandien likau be sporto, bet ryt ir sekmadieni atsportuosiu dvigubai daugiau kad uztektu keliom dienom i prieki rolleyes.gif Ryt baigiu 2 jm lygi, bet kad mazai nebutu pabandysiu po jo prijungti dar 1lygi ir plius savo nuolatinius papildomus pratimukus ax.gif Ir dar: Noreciau visom labai labai padekoti uz viena kitos palaikyma ir dar karta pasakyti kad mes visos esam nuostabios, jog nesedim namie, nekertam bandeliu ir pyragaiciu ir neverkiam kokios mes neva storos, o sportuojam, pamilstam save is naujo ir grazinames pries vasara. Aciu jum visom uz tai friends.gif yahoo.gif
Atsakyti
Žinokit man apėjo kažkokia depresija... Prisivalgiau kažkaip negalvodama su vaikais ir viskas... Liūdžiu dabar, kai iš dušo išlipau ir pažiūrėjau į savo figūrą... nu negaliu... Savaitgalį sportuosiu kiek tik galėsiu - kuo daugiau... Nenoriu daugiau žiūrėt į tą apdribūsį pilvuką ir storas kojas doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Beje, as pamirsau dar kai ka smile.gif
mano gimtadienis rugsejo 13 as mergele blush2.gif
Kapish, neliudek, geriau nuo to nebus, geriau atleisk sau uz ta persivalgyma, neliudek o ryt tiesiog pasportuok daugiau vis viskas mirksiukas.gif
Atsakyti