Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

Dar pamirsau pamineti,kad sutvirtejo mano pilvukas,nors presas labai sunkiai treniruojasi,bet jau po menesio matau,kad dailesnis,negu buvo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 12 03, 15:08)
Dar pamirsau pamineti,kad sutvirtejo mano pilvukas,nors presas labai sunkiai treniruojasi,bet jau po menesio matau,kad dailesnis,negu buvo  cool.gif


prisimenu tavo sportavimo programelę ir aš pabandysiu tai pat sportuot. 4u.gif
Tik gaila,kad neišdegs sportuot visas 30dienų, nes gruodžio 16 išskrendu į užsienį, o ten... Nelabai paskaičiuosiu kalorijas nei pasportuosiu.. Tai galima sakyt,kad viskas ką dabar darau šuniui ant uodegos, bet dabar tik grūdinsiuos normaliai sportuot pradėsiu po naujų metų kai nešvies jokios švestės niekas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 03, 15:05)
Hmm, gal ir man reikės susirasti dar ir naktinį darbą su tikslu - numesti nereikalingus kg  lotuliukas.gif  ne šiaip juokas juokais,bet tikrai labai noriu numesti tą svorį... Visada svėriau 58 ,o tik pradėjau sportuot iš kart dasidėjo +2kg. nežinau gal čia mano svarstyklės genda,nes ir ryte ir vakare rodo tuos pačius 60kg unsure.gif reiks pasidaryt ryt iškrovos dieną ir jeigu po jos svarstyklės vis dar rodys 60kg. kaltinsiu jas,kad sugedo biggrin.gif gal ir kai man sueis 24 sukūsiu...  biggrin.gif  biggrin.gif  wub.gif


O tai tu jaunesne uz mane bigsmile.gif Bet rimtai as paauglysteje visada buvau storesne negu dabar,pasimatavau kazkada pas mociute dzinsus kuriuos nesiojau mokykloje ir jie buvo aptemti,tai negalejau patiketi,kad dabar tokie laisvoki blink.gif Ir seip daug kas sako,kad pasikeiciau,pagrazejau,kaip sakoma is anciuko gulbe pavirtau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kapish @ 2010 12 03, 15:15)
prisimenu tavo sportavimo programelę ir aš pabandysiu tai pat sportuot.  4u.gif
Tik gaila,kad neišdegs sportuot visas 30dienų, nes gruodžio 16 išskrendu į užsienį, o ten... Nelabai paskaičiuosiu kalorijas nei pasportuosiu.. Tai galima sakyt,kad viskas ką dabar darau šuniui ant uodegos, bet dabar tik grūdinsiuos normaliai sportuot pradėsiu po naujų metų kai nešvies jokios švestės niekas  smile.gif


Tikrai nenueis tavo pastangos veltui,juk ir keliones metu galima prisiziureti,rinktis maista,ryte daryti lengva mankstele,tempimo pratimukus,tai nereikalaus daug pastangu ir neleis visiskai aptingti nono.gif Manau reikia visada palaikyti bent minimalu sportini rezima,o ne atidelioti,sportuosiu po svenciu,po atostogu ir tp kai isivaziuoji i ritma tada viska galima puikiai suderinti happy.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 12 03, 14:44)
As ryte sveriu 54,o vakare 55  biggrin.gif Va mano duomenys:

Ugis-165
Svoris-55
Liemuo-66
Klubai buvo 92,dabar 90  thumbup.gif
Slaunis- 51
Krutine- 87

aisku biggrin.gif ,na as per krutine stambesne ir per liemeni ciu ciut,na nejau as jau tokia grazi kaip tu netikiu bigsmile.gif ,reikes paprasyti kad MB nufotkintu,nes kai 60 sveriau,tai jauciausi stambi jau tokia doh.gif
o jei rimtai pas tave raumenu daugiau todel tu sveri tiek,bet atrodau kudziau uz mane,o pas mane dar lasinuku daug yra,o jie lengvesi uz raumenius,todel man dar iki taves siekti ir siekti
Atsakyti
kadangi vaziuoji i egipta, tai man pats nuostabiausias sportas ryte atsikelti pabegioti papludiminiu ir nusimaudyti juroje arba baseine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 12 03, 15:21)
O tai tu jaunesne uz mane  bigsmile.gif Bet rimtai as paauglysteje visada buvau storesne negu dabar,pasimatavau kazkada pas mociute dzinsus kuriuos nesiojau mokykloje ir jie buvo aptemti,tai negalejau patiketi,kad dabar tokie laisvoki blink.gif Ir seip daug kas sako,kad pasikeiciau,pagrazejau,kaip sakoma is anciuko gulbe pavirtau  lotuliukas.gif
Papildyta:
Tikrai nenueis tavo pastangos veltui,juk ir keliones metu galima prisiziureti,rinktis maista,ryte  daryti lengva mankstele,tempimo pratimukus,tai nereikalaus daug pastangu ir neleis visiskai aptingti  nono.gif Manau reikia visada palaikyti bent minimalu sportini rezima,o ne atidelioti,sportuosiu po svenciu,po atostogu ir tp kai isivaziuoji i ritma tada viska galima puikiai suderinti  happy.gif



Na, mano 24-tasis gimtadienis už pusantro mėn. biggrin.gif žinoma,stengsiuos nors šiek tiek pasportuoti, bet negalėsiu taip kaip dabar, svarbiausia šiaip,kad į + nepaeičiau smile.gif
O aš tai net nežinau... Visada buvau tokia "apvalutė" tiek paauglystėje tiek dabar. Net po gimdymo nelabai kažkas pasikeitė, buvau priaugus +8kg. ,bet jie nukrito patys kažkaip savaime nieko nedarant smile.gif
Pasižiūrėsiu gal gausis ten išvykus viešbutį kokiam baseime paplaukiot ar kur, vis šioks toks sportas, papasakosiu būtinai kaip sekasi ten, nes kompą tai pasiimsiu su savim reiks rengti tokį referatą paskaitoms, tai ir pas jus retkarčiais užsuksiu thumbup.gif
Atsakyti
Turiu pasiulima,kai kursyt nauja temute pirmam psl siulau sudaryt sportuojanciu sarasa ir kada ju gimtadieniai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kritike7 @ 2010 12 03, 15:39)
Turiu pasiulima,kai kursyt nauja temute pirmam psl siulau sudaryt sportuojanciu sarasa ir kada ju gimtadieniai 4u.gif

tai atsiuski tada man i az,kas norite buti sarase biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif mano gimtadienis dar ttoliiiii tongue.gif vasara
Atsakyti
Tai registrujames tada i gimtadienio sarasa 4u.gif

1.Kritike vasario 7
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 03, 15:25)
aisku biggrin.gif ,na as per krutine stambesne ir per liemeni ciu ciut,na nejau as jau tokia grazi kaip tu netikiu bigsmile.gif ,reikes paprasyti kad MB nufotkintu,nes kai 60 sveriau,tai jauciausi stambi jau tokia doh.gif
o jei rimtai pas tave raumenu daugiau todel tu sveri tiek,bet atrodau kudziau uz mane,o pas mane dar lasinuku daug yra,o jie lengvesi uz raumenius,todel man dar iki taves siekti ir siekti


Gali buti,jauciusi pakyleta biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(kritike7 @ 2010 12 03, 15:39)
Turiu pasiulima,kai kursyt nauja temute pirmam psl siulau sudaryt sportuojanciu sarasa ir kada ju gimtadieniai 4u.gif

drinks_cheers.gif

Saulegraza kai pilvukas sustreikuoja siulau prie dziovintu slyvu prideti naturalaus jogurto arba kefyro su selenomis,siandien po tokio meniu taip pravale skrandi,nors neuzsikimses buvo nei ka blink.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 03, 15:43)
biggrin.gif  mano gimtadienis dar ttoliiiii  tongue.gif vasara

mano irgi drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti