Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

QUOTE(Kapish @ 2010 12 03, 13:53)
Va,va vos tik sužinojus šitą džiugią naujieną bėgau matuotis maudymosi kostiumėlio. Nu siaubas biggrin.gif nežinau ką daryti nemanau,kad labai sukudėsiu iki gruodžio 16 (tai dienai nupirkti bilietai) o prieš vyrą savo lašinukais mosikuoti ir į lieknas panas ten spoksoti irgi nelabai faina bus, bet vistiek reikia džiaugtis ne dažnai pasitaiko tokia galimybė  smile.gif

nepasakyciau kad tu stora
Atsakyti
Kadangi penktadienis ir jau adventas tai siandien tik zuvi valgau smile.gif jokiu mesos gamyniu. schmoll.gif biggrin.gif
Einu sportuot net nuotaika pagerejo po matavimu smile.gif
Kapish sveikinu del keliones thumbup.gif
gal ir mes kada kur nors isviksim pailset bet tikrai ne anksciau nei nama pabaigsim
,nes visi pinigeliai investuojami i busta.
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 03, 13:59)
nepasakyciau kad tu stora



Pas mane taip yra: viskas labai "nuėja" į kojas ir užpakalį. Juk žinot, būna vieniems žmonėms,kad riebaliukai kaupiasi ant pilvo, rankų ar apatinei dalyje kaip man g.gif
ir labai labai negražiai atrodo, nes pilvas dar visai pakenčiamas... Bet tos kojos schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Svoris: 65.1 kg (-0.9)
Liemuo: 73 cm (-1)
Klubai: 104 cm
Šlaunis: 60 cm (-1)
Džiaugiuosi rezultatais, nesitikėjau tokių iš tikro thumbup.gif
Saulyte, nepergyvenk dėl rezultatų, iš tiesų gal per daug save apkrauni mirksiukas.gif

Šiandien su sportu išeiginę padarysiu, nes ir taip 6 kartus per savaitę sportuoju, jaučiu, jog jau reikia poilsio. Vietoj to su MB į miestą pasivaikščiot išeisim, apžiūrėsim kaip miestas pasipuošęs.
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 03, 13:58)
Sveikinu  4u.gif


aciu,as vis negaliu patiket,vis galvoju gal blogai matuoju smile.gif
Atsakyti
kritike nelabai supratau tavo duomenu i lentele 4u.gif

dar negavau is doviem, ji sake vakare, patrankos ir kapish.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 03 gruodžio 2010 - 14:27
QUOTE(samanta* @ 2010 12 03, 13:38)
jau grizom mes,salta lauke brrr biggrin.gif ,nejom toli tik iki maximos,o ji salia namu,white kitty kiek tu sveri? g.gif  nezinau man atrodo as uz tave daug daug stambesne,daug daug doh.gif ..Kazkas cia ne taip,o tavo lemuo toks irgi kaip mano?


As ryte sveriu 54,o vakare 55 biggrin.gif Va mano duomenys:

Ugis-165
Svoris-55
Liemuo-66
Klubai buvo 92,dabar 90 thumbup.gif
Slaunis- 51
Krutine- 87
Atsakyti
Mano duomenis viskas tas pats tik liemuo -2cm 4u.gif
tikiuos kita penktadieni svorio maziau bus.
Atsakyti
Saulyte, išsiunčiau duomenis į až. 4u.gif

kitty, tu neįsivaizduoji kaip aš tau pavydžiu tokių duomenų. drinks_cheers.gif nuo kada tu jau "kūdinies"? koks buvo pradinis svoris? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kritike7 @ 2010 12 03, 15:45)
Mano duomenis viskas tas pats tik liemuo -2cm 4u.gif
tikiuos kita penktadieni svorio maziau bus.


aisku, del svorio nebuvau uzfiksavus 4u.gif

kitty ir tu nori i lentele?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 03 gruodžio 2010 - 14:50
QUOTE(kritike7 @ 2010 12 03, 14:00)
Kadangi penktadienis ir jau adventas tai siandien tik zuvi valgau smile.gif  jokiu mesos gamyniu. schmoll.gif  biggrin.gif
Einu sportuot net nuotaika pagerejo po matavimu smile.gif


Sveikinu su pasiekimais,man irgi nuotaika pagerejo,kai pamaciau,kad klubai sumazejo thumbup.gif Man adventas jau savaite tesiasi,nezinau kas pasidare, nenoriu mesos ir viskas,visa savaite tik zuvis,grudiniai produktai ir pan,jauciu kai uzsinoresiu kada mesos,visa diena desras kramsnosiu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kapish @ 2010 12 03, 14:48)
Saulyte, išsiunčiau duomenis į až.  4u.gif

kitty, tu neįsivaizduoji kaip aš tau pavydžiu tokių duomenų.  drinks_cheers.gif  nuo kada tu jau "kūdinies"? koks buvo pradinis svoris?  4u.gif


Aciu blush2.gif Bet as tiesa sakant sportuoti pradejau tik pries menesi ir su tikslu sutvirtinti raumenukus,sustangrinti kuna,padailinti pilvuka,svorio mest kaip ir nereikia,norejau tik nuo klubu siek tiek numest ir jau pavyko thumbup.gif Mano tokie duomenys jau keleri metai,svoris stabilus,o kazkada buvau apkunesne iki 60sveriau,bet paskui turbut naktinis darbas itakojo,kad svoris kazkaip pradejo tirpti,nes nei mitybos nereguliavau nei sportavau,bet pasiekiau 55 kg ir ties ta riba sustojau,subrendau vadinasi (man 24) biggrin.gif O dabar kaip ir sakiau,sportuoju,nes noriu buti dar dailesne,istvermingesne ir siaip bendrai savijautai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 12 03, 14:49)
aisku, del svorio nebuvau uzfiksavus 4u.gif

kitty ir tu nori i lentele?


Ne saulyt,manes neirasinek,manau mano apimtys nepasikeis labai,nes po menesio viskas vietoje tik vat vienas pasikeitimas -2cm klubai,sportuosiu toliau ir ziuresiu,jeigu po kurio laiko bus kazkokie pasikeitimai,pranesiu cia mirksiukas.gif Nes jei pradesiu pildyti kas savaite lentele,nusibosiu su tais paciais duomenimis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 03 gruodžio 2010 - 15:05
QUOTE(white kitty @ 2010 12 03, 15:00)
Aciu  blush2.gif Bet as tiesa sakant sportuoti pradejau tik pries menesi ir su tikslu sutvirtinti raumenukus,sustangrinti kuna,padailinti pilvuka,svorio mest kaip ir nereikia,norejau tik nuo klubu siek tiek numest ir jau pavyko  thumbup.gif Mano tokie duomenys jau keleri metai,svoris stabilus,o kazkada buvau apkunesne iki 60sveriau,bet paskui turbut naktinis darbas itakojo,kad svoris kazkaip pradejo tirpti,nes nei mitybos nereguliavau nei sportavau,bet psaiekiau 55 kg ir ties ta riba sustojau,subrendau vadinasi (man 24)  biggrin.gif O dabar kaip ir sakaiu,sportuoju,nes noriu buti dar dailesne,istvermingesne ir siaip bendrai savijautai  ax.gif
Papildyta:
Tai,kad as nieko nenoriu mazinti,manau mano apimtys nepasikeis labai,nes po menesio viskas vietoje tik vat vienas pasikeitimas -2cm klubai,sportuosiu toliau ir ziuresiu,jeigu po kurio laiko bus kazkokie pasikeitimai,pranesiu cia  mirksiukas.gif  Nes jei pradesiu pildyti kas savaite lentele,nusibosiu su tais paciais duomenimis  biggrin.gif



Hmm, gal ir man reikės susirasti dar ir naktinį darbą su tikslu - numesti nereikalingus kg lotuliukas.gif ne šiaip juokas juokais,bet tikrai labai noriu numesti tą svorį... Visada svėriau 58 ,o tik pradėjau sportuot iš kart dasidėjo +2kg. nežinau gal čia mano svarstyklės genda,nes ir ryte ir vakare rodo tuos pačius 60kg unsure.gif reiks pasidaryt ryt iškrovos dieną ir jeigu po jos svarstyklės vis dar rodys 60kg. kaltinsiu jas,kad sugedo biggrin.gif gal ir kai man sueis 24 sukūsiu... biggrin.gif biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kapish: 03 gruodžio 2010 - 15:06