Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 03, 13:53)
Nu diovintos slyvos visai man nepadėjo, laisvint vidurius, tik išsipūtė pilva sir viskas  blush2.gif
Papildyta:
saulyte, labas, kaip sekasi? 4u.gif


sudarineju lentele ir nervas ima, tiek pastangu o rezultatas nulinis gun_bandana.gif nesinori siandien nieko, vakare vyno su mama gersiu.
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 12 03, 13:06)
sudarineju lentele ir nervas ima, tiek pastangu o rezultatas nulinis gun_bandana.gif nesinori siandien nieko, vakare vyno su mama gersiu.

thumbup.gif vynas yra gerai smile.gif blush2.gif
o aš kažkaip atsipalaiduoju, jau laukiu kalėdų stebūklų, bet ne ėdimo biggrin.gif mirksiukas.gif
Gal ir mano kokie dar du kg stebūklingai nutirps smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 03 gruodžio 2010 - 13:10
nu as jau po sporto kazkaip gerai man siandien sekesi ta JM 30 lb greitai prabego laikas smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Parkeliauju ir aš su savo menkais rezultatais ax.gif

Svoris: buvo 88,6 kg, dabar 88,0 kg (-0,6 kg)
Liemuo: buvo ir yra 118 cm (0)
Klubai: buvo ir yra 114 cm (0)
Šlaunis: buvo 67 cm dabar yra 66 cm (-1 cm)
Abi šlaunys: buvo 106 cm dabar 105 cm (-1 cm)

Tikiuos kai pradėsiu sportuot rezultatai labiau džiugins smile.gif

O jūs merginos šaunuolės thumbup.gif gaudykit 4u.gif

Saulyte, manau reikėtų atsipalaiduot šiek tiek, būna kad kai stresuoji dėl svorio tai taip tarsi ir eina viskas " į kūną", daug sportuoji, tai kartais leisk sau daugiau pavalgyt mirksiukas.gif aš anksčiau kai lieknėjau, pamenu svoris užsiciklindavo ir iš to pykčio ir torto suvalgydavau ir vynelio paragaudavau kai norėjosi, o ir netikėtai svarstyklės nudžiugindavo, nes organizmas jaučia stresą ir iškart apribojus mitybą bei pradėjus daug sportuot tiesiog jis įjungė taupymo rėžimą ir iš tavęs nieko nepaleidžia smile.gif šaunuolė tu 4u.gif tad pergudrauk organizmą ir pirmyn 4u.gif būsim visos čia gražios anksčiau ar vėliau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalle: 03 gruodžio 2010 - 13:19
Labuka. mirksiukas.gif as tuoj issimatuosiu,svorio tai sia savaite nenumeciau,bet kazkaip ir nestresuoju del to nes fiziskai zimiai geriau jauciuos nei pries 2sav.

QUOTE(white kitty @ 2010 12 02, 22:12)

O man atvirksciai,visokiu pyragu,sausainiu gali nebuti (nors megstu kartais pasmaguriauti) bet be pienisko sokolado negaliu gyventi


drinks_cheers.gif Man irgi piragai ir bandeles nelabai patinka,isvis duonos nevalgau ir jokiu batonu nes sumustiniu nemegeja, schmoll.gif vat gris vyras tai gal koki viena ir suvalgysiu. ax.gif O del sokolado ar saldainiu galva esu pametus ,bet cia man nuo vaikystes priklausomybe,bunu pikta kai namie nieko saldaus nera. biggrin.gif


QUOTE(aurute__ @ 2010 12 02, 22:26)
kai as laukiausi siaip mazai valgydavau, bet visada kai eidavau i darba nulekdavau pora karstu spurgu nusipirkti, nes ai galvoju nescia esu galiu valgyti ka noriu ir neriboti kad db taip, ka galetum valgyti kiek nori ir nestoretum bet yra tokiu zmoniu kurie valgo beleka, belekada, nesportuoja ir kudi kaip dviraciai yra

Cia as taip iki nestumo galejau sau leist,23.30 vakare issivirt puse poko makaronu susveist net nemirktelejus ir nieko.svoris 6 metus is vietos beveik nejudejo buvo 52-54 ir nei gramo daugiau.o dabar stovi vietoj ir nejuda,numetu iki 60 ir viskas,taip va ir balansuoju tarp 60kg ir 62 doh.gif




QUOTE(samanta* @ 2010 12 03, 09:38)
o gyvu atsirado thumbup.gif
as ir taip pat meniuka susideliojusi esu,su priespieciais ir pavakariais mirksiukas.gif
ir varskiu negaliu valgyti biggrin.gif na tik grudeta ir ta su uogiene,o siandien kaip uzsinorejau hematogeno essen.gif ,sakiau pavakariam su arbata reikes nusipirkti,eisim veliau su vaiku iki miesto gal nesusalsim unsure.gif ,reikia man plauku dazu nusipirkti ir kokio idegio kremo,nes labai jau isbalusi as biggrin.gif


Mes jau is lauko,siandien visai nesalta,ner tokio vejo kaip vakar. Tai fainai pasibuvom. thumbup.gif


QUOTE(irmusiux @ 2010 12 03, 09:59)
Labas rytas  4u.gif

O aš jau noriu eglutę pasipuošti  ax.gif  kažkaip norisi namuose kalėdinės nuotaikos, nes per tokius orus niekur neišeinam, nieko nematom, ir nesijaučia kad šventės artėtų. Pernai dukrytė dar nesuprato kas ta eglutė ir išvis nekreipė į ją dėmesio, o šiemet tikriausiai nupuoš ne kartą  lotuliukas.gif


As siais metais apie eglute jau rugseji svajojau, biggrin.gif bet va atejo gruodis ir dingo noras, kazkaip ner to laukymo jausmo. O Taip tikrai nupuos,maniske praeitais metais i diena nezinia po kiek kartu nupuosdavo doh.gif ,siais metais gal paviks susitart ir supras kad negalima,nors esu isitikinus kad kai tik nematysiu tai nuraus koki zaisliuka jei visos egles neisvers.
hihihi.gif
Atsakyti
jau grizom mes,salta lauke brrr biggrin.gif ,nejom toli tik iki maximos,o ji salia namu,white kitty kiek tu sveri? g.gif nezinau man atrodo as uz tave daug daug stambesne,daug daug doh.gif ..Kazkas cia ne taip,o tavo lemuo toks irgi kaip mano?
Atsakyti
Nu va aš jau iš paskaitų... Tokia laiminga jaučiuosi PAGALIAU savaitgalis thumbup.gif nežinau kaip jus,bet mane tai labai labai labai labai džiugina... Pagaliau galėsiu daugiau laiko sau ir vaikams skirti. Ir dar viena gera naujiena. Paskambino šiandien vyras ir sakė, kad Kalėdų proga mūsų visai šeimynai yrs nupirkęs kelionę į Egiptą. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pagaliau galėsiu normaliai pailsėti ir pabūti su savo taip išsiilgtu vyreliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 03, 14:43)
Nu va aš jau iš paskaitų... Tokia laiminga jaučiuosi PAGALIAU savaitgalis  thumbup.gif  nežinau kaip jus,bet mane tai labai labai labai labai džiugina... Pagaliau galėsiu daugiau laiko sau ir vaikams skirti. Ir dar viena gera naujiena. Paskambino šiandien vyras ir sakė, kad Kalėdų proga mūsų visai šeimynai yrs nupirkęs kelionę į Egiptą.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  pagaliau galėsiu normaliai pailsėti ir pabūti su savo taip išsiilgtu vyreliu  wub.gif

oj kaip faina, as ir esu gruodzio men.buvusi egipte tai ziauriai buvo juokinga kai is tokios silumos gryzau y lt, nors nebuvo lb salta, bet man atrode kad koks minus 20 smile.gif faina egipte man ten patiko smile.gif
Atsakyti
sveikinu kapish thumbup.gif ,kad man kas tokia kelione? bigsmile.gif
as visus 10 kg numesciau is to jaudulio,pasiruosimo ir zinojimo kad mane matys su maudymuku daaaaaaaaug zmoniu bigsmile.gif .....
o seip tai man depresija kazkokia,viskas jau uzkniso juodai doh.gif ..
Atsakyti
Va,va vos tik sužinojus šitą džiugią naujieną bėgau matuotis maudymosi kostiumėlio. Nu siaubas biggrin.gif nežinau ką daryti nemanau,kad labai sukudėsiu iki gruodžio 16 (tai dienai nupirkti bilietai) o prieš vyrą savo lašinukais mosikuoti ir į lieknas panas ten spoksoti irgi nelabai faina bus, bet vistiek reikia džiaugtis ne dažnai pasitaiko tokia galimybė smile.gif
Atsakyti
nu va issimatavau, ir negaliu patiket nuo ten kur labiausiai norejau -2cm thumbup.gif per liemeni. matavau gal 4 kartus nes negalejau patiket,galvojau gal kazka blogai darau. clap.gif yahoo.gif yess.gif yu.gif assa.gif
Atsakyti
QUOTE(kritike7 @ 2010 12 03, 13:54)
nu va issimatavau, ir negaliu patiket nuo ten kur labiausiai norejau -2cm thumbup.gif  per liemeni. matavau gal 4 kartus nes negalejau patiket,galvojau gal kazka blogai darau.  clap.gif  yahoo.gif  yess.gif  yu.gif  assa.gif



Sveikinu 4u.gif
Atsakyti