Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

labas rytas 4u.gif
QUOTE(white kitty @ 2010 12 02, 20:05)
Tai vat as ir sakau,paskutinis kartas  protest.gif  Samanta neviliok manes daugaiu su savo ryziais,nes paskui pasirasineju ir vaikstau pikta  lotuliukas.gif
Papildyta:


as kalta likau blink.gif lotuliukas.gif ,gerai isperku savo kalte ir vaisinu tave pusryciais ,kad pralinksmetum biggrin.gif essen.gif user posted image
na po mano vakarykstes iskrovos atspejot -1 kg clap.gif ,bet as ir dabar galvoju cia del iskrovos,o del sporto tai jauciu koks 100 gramu butu nukrite verysad.gif ,kazka ne taip darom,as tai zinau kad pas mane su maistu dar ne viskas tvarkoje,bet saulyte Tau kas dabar? g.gif gal tikrai negalima kaitalioti programu blink.gif ,bet nesamone schmoll.gif ,esme yra fizinis kruvis ir nesvarbu ar tu viena diena i baseina eini,kita i aerobika,trecia pabegioti,ar tu visas 3 dienas begiosi,juk svarbu kruvis ir kcal kiek sudegini ,ai nzn ,einu matuotis apimciu doh.gif
Atsakyti
svoris 56 kg
lemuo 67cm
klubai 92 (niekaip nemazeja) doh.gif lotuliukas.gif
slaunis 50cm
Atsakyti
Labas rytas, penktadienis smile.gif

Saulyte, Tu labai mažai valgai, kaip maitinanti mama, o sportuoji daug ir sus svoriais, būtinai reik pakankamai valgyt, kad organizmas nejaustų bado, nes kitaip medžiagų apykaita sulėtėja sad.gif ir kaupiama viskas, net mažas kasniukas, nebūk tokia griežta sau wink.gif be to , kad pagaminti pienuką, tu išeikvoji dar apie 500kcal, o ir sportuoji daug, tai taip pat reikalauja energijos, ateinančią savaitę pamėgink susidėlioti menių, kad ir užkandėlės prieš pietus ir vakarienę būtų smile.gif
QUOTE(white kitty @ 2010 12 02, 20:05)
Labai saunu,kad nori irodyti tiems pilnomis burnomis lasiniu  lotuliukas.gif ,kad gali buti kitokia nei jie,dar kuris laikas pastangu ir galima bus sakyti spyris i stangriaja  cool.gif

wub.gif
QUOTE(drakosha @ 2010 12 02, 20:06)
Mergaites, duokit spyri i ...ikna....
Siandien sportavau be jooooookiausio azarto sad.gif vis galvojau, baigsis cia siandien ar ne???? cia buvo JM III lygis, as ji bagiau ir kaitalioju su zones  g.gif
kazkas ne taip, zodziu, reikia pendelio  ax.gif

" .... burnoja pilnom burnom lašinių ...."
jetau, kaip as laaaaasinius meeeeeegstu.....


Aš ir labai mėgstu ohmy.gif bet jau taip laikausi, kad mėnesis jau, tik vaikams atpjaunu, o pati nė nepauostau, gal kada nors atsipjausiu ir aš, bet dar ne dabar smile.gif
QUOTE(doviem @ 2010 12 02, 21:18)
tai as jau supratau kad radai ir nebepaleidi, bet tu pasakyk kur biggrin.gif cia kaip


Doviem, kai susimatysim, papasakosiu viską, aplamai mano istorija įdomi, o gal keista, aš pradėjau tikėt visokiais palinkėjimais ir nykštukais, nes man labai daug pildosi kas, be to ir vaikų vardai susapnuoti pas mus tongue.gif
QUOTE(aurute__ @ 2010 12 02, 22:26)

fear.gif fear.gif fear.gif

O dabar rezultatai....
Svoris - 1,6kg
pilvas ties bamba -1,5cm
klubai -3cm
ranka - 0,5cm
blauzda - 0,5cm

Aš tikrai nebadauju, valgau tris kart plius du užkandžiai smile.gif dažniausia užkandžiai vaisiai smile.gif kartais koks sausainukas jei labai užsimanau, bet aš savęs neprievartauju, nenoriu aš tų varškių vakarienei, valgau ką noriu ir pan smile.gif
Papildyta:
samanta, noriu to pyrago pusrytinio ohmy.gif jau kaip atrodo, reiks man kalėdom pamėgint sūrio pyragą pasidaryt, o jei ne nusipirksiu - nesvarbu, akd daug kalorijų, bet bent jau baltyminių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 03, 09:33)
Aš tikrai nebadauju, valgau tris kart plius du užkandžiai smile.gif  dažniausia užkandžiai vaisiai smile.gif kartais koks sausainukas jei labai užsimanau, bet aš savęs neprievartauju, nenoriu aš tų varškių vakarienei, valgau ką noriu ir pan smile.gif

o gyvu atsirado thumbup.gif
as ir taip pat meniuka susideliojusi esu,su priespieciais ir pavakariais mirksiukas.gif
ir varskiu negaliu valgyti biggrin.gif na tik grudeta ir ta su uogiene,o siandien kaip uzsinorejau hematogeno essen.gif ,sakiau pavakariam su arbata reikes nusipirkti,eisim veliau su vaiku iki miesto gal nesusalsim unsure.gif ,reikia man plauku dazu nusipirkti ir kokio idegio kremo,nes labai jau isbalusi as biggrin.gif
Atsakyti
Bet merginos.... duos kas pendeli ar ne????
Vakar, beje, prisivalgiau vakare schmoll.gif ir .... geriau ne vandeni.... siandien uztat nezinau vel kaip su sportu doh.gif
nu neleiskit prazut mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(drakosha @ 2010 12 03, 09:47)
Bet merginos.... duos kas pendeli ar ne????
Vakar, beje, prisivalgiau vakare  schmoll.gif ir .... geriau ne vandeni.... siandien uztat nezinau vel kaip su sportu  doh.gif
nu neleiskit prazut  mirksiukas.gif

as siandien gera lotuliukas.gif ,bet galiu foto tau ikelti kokia busi jei nesportuosi,valgysi daug vakarais ir gersi ne vandeni tongue.gif
busi va tokia:user posted image
o jei elgsies priesingai busi va tokia wub.gif user posted image
tad mars sportuoti fitness4.gif fitness3.gif ,jei nori einam drauge,as uz 20 min eisiu metabolism varyti,ruosiuosi psiichologiskai dar biggrin.gif ,nes ten tai kruvis,ui ui ui
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Grįžtu ax.gif Sunki vakar diena buvo, dar vakare mažė privalgė pupelių iš tetuko lėkštės tai naktis išvis super, vien tik pirst ir beee doh.gif o savaitgalis taip pat nelengvas nusimato unsure.gif

Samanta, ir man gabalėlį prašyčiau essen.gif kai išbandysi sausainiukus parašyk kaip gavosi, gal ir aš užsinorėsiu. o šiaip jau ruošiuos perversti turimą literatūrą ir sudaryti meniu šventėms, norisi kažką skanaus ir naujo šiemet pagaminti rolleyes.gif

Širįt užsimiegojusi žiūriu į skaičiukus ir matau tik 700gr, nusiminiau, lipau dar ir dar kartą kol dašilo kad tas 700 po 62 o ne po 63kg. thumbup.gif taip jau geriau biggrin.gif

Šią savaitę:
svoris - 600gr
šlaunis - 1cm
daugiau nepajudėjo niekas biggrin.gif

O aš jau noriu eglutę pasipuošti ax.gif kažkaip norisi namuose kalėdinės nuotaikos, nes per tokius orus niekur neišeinam, nieko nematom, ir nesijaučia kad šventės artėtų. Pernai dukrytė dar nesuprato kas ta eglutė ir išvis nekreipė į ją dėmesio, o šiemet tikriausiai nupuoš ne kartą lotuliukas.gif
Atsakyti
http://www.balsas.lt...knejimo-triukai cia pasiskaitymui mirksiukas.gif
Atsakyti
Samanta, padeda biggrin.gif Ypatingai pirma nuotrauka... lotuliukas.gif
Zinokit, veikia thumbup.gif
Tik galva labai sopa verysad.gif
Nu bet as pasitaisysiu blush2.gif

Irmusiux, laikykis! Zinau, kad buna nelengvu dienu, bet po to ateina geresnes, ir tai suteikia tiek daug geru emociju bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drakosha: 03 gruodžio 2010 - 10:11
QUOTE(drakosha @ 2010 12 03, 10:06)
Samanta, padeda  biggrin.gif  Ypatingai pirma nuotrauka...  lotuliukas.gif
Zinokit, veikia  thumbup.gif
Tik galva labai sopa  verysad.gif
Nu bet as pasitaisysiu  blush2.gif

tai einam drauge? mirksiukas.gif
Atsakyti
Zinok, jeigu DABAR jau eisim, tai supykins.....
As dar turiu siek tiek pailseti blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(drakosha @ 2010 12 03, 10:13)
Zinok, jeigu DABAR jau eisim, tai supykins.....
As dar turiu siek tiek pailseti  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

nu ziurek tu man,kad veliau nueitum nono.gif
na o as einu jau dabar biggrin.gif
Atsakyti