Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

QUOTE(white kitty @ 2010 12 02, 20:39)
Taip,kiekvienas lygis daromas 10 dienu.Tik kaip ir sakiau paskutinis lygis man nusitese,bet jau pabaiga ant nosies ir darysiu No more trouble zones,ten jau ne kiekviena diena sportuosiu  ax.gif



Reiks ir man pasistengt šitaip. Žaviuosi tavo išverme ir sveikinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 02, 21:01)
Radau, priviliojau, sugundžiau ir nebepaleidžiu biggrin.gif  blush2.gif  blush2.gif

tai as jau supratau kad radai ir nebepaleidi, bet tu pasakyk kur biggrin.gif cia kaip anekdote pasakojama (dabar nerandu to anekdoto) bet kazkaip kad destytojas pasakoja studentams kiek statistiskai moteru buna neistikimu, paskui dar ten kazkokiu, kol studentas nepakyla is suolo ir pasako: velniam mums ta statistika, sakykit vardus, adresus ir telefono numerius lotuliukas.gif tai as dabar sakau kad man reikia koordinaciu lotuliukas.gif (cia juokauju jei ka) blush2.gif
Atsakyti
savaitgaly zadu kepti pirma karta pabandimui kalediniu sausainiu, tikiuos neapsivalgysiu, nes mano silpnybe bandeles, sausainiai. va sokolado nevalgau beveik, kazkaip man jis nelb patinka.
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 02, 20:49)
Reiks ir man pasistengt šitaip. Žaviuosi tavo išverme ir sveikinu wub.gif


Oj aciu,bet as dar nelabai istverminga,reikia dar daug nuveikti,kad sustipreciau blush2.gif

QUOTE(aurute__ @ 2010 12 02, 22:10)
savaitgaly zadu kepti pirma karta pabandimui kalediniu sausainiu, tikiuos neapsivalgysiu, nes mano silpnybe bandeles, sausainiai. va sokolado nevalgau beveik, kazkaip man jis nelb patinka.


O man atvirksciai,visokiu pyragu,sausainiu gali nebuti (nors megstu kartais pasmaguriauti) bet be pienisko sokolado negaliu gyventi rolleyes.gif
Atsakyti
kai as laukiausi siaip mazai valgydavau, bet visada kai eidavau i darba nulekdavau pora karstu spurgu nusipirkti, nes ai galvoju nescia esu galiu valgyti ka noriu ir neriboti smile.gif kad db taip, ka galetum valgyti kiek nori ir nestoretum ax.gif bet yra tokiu zmoniu kurie valgo beleka, belekada, nesportuoja ir kudi kaip dviraciai yra smile.gif
Papildyta:
http://www.alfa.lt/s...010-12-02_14-50

oj kaip baisu, negrazu, nepatrauklu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute__ @ 2010 12 02, 22:26)
kai as laukiausi siaip mazai valgydavau, bet visada kai eidavau i darba nulekdavau pora karstu spurgu nusipirkti, nes ai galvoju nescia esu galiu valgyti ka noriu ir neriboti smile.gif kad db taip, ka galetum valgyti kiek nori ir nestoretum ax.gif bet yra tokiu zmoniu kurie valgo beleka, belekada, nesportuoja ir kudi kaip dviraciai yra smile.gif
Papildyta:
http://www.alfa.lt/s...010-12-02_14-50

oj kaip baisu, negrazu, nepatrauklu ax.gif



Aš ir nėščia valgydavau visiškai negalvodama apie storėjimą, tuo labiau kai sužinojau,kad laukiuosi dviejų, o ne vieno iš vis galvojau jog turiu valgyt už 3 biggrin.gif

Tas klipas straipsnyje tikrai žiaurokas man net juokinga darėsi žiūrėt kaip ji ten staiposi... Jau net geriau man dabar kaip yra negu būt tokiai... blush2.gif nemoteriška, negražu..
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 02, 23:39)
Aš ir nėščia valgydavau visiškai negalvodama apie storėjimą, tuo labiau kai sužinojau,kad laukiuosi dviejų, o ne vieno iš vis galvojau jog turiu valgyt už 3  biggrin.gif

Tas klipas straipsnyje tikrai žiaurokas man net juokinga darėsi žiūrėt kaip ji ten staiposi... Jau net geriau man dabar kaip yra negu būt tokiai...  blush2.gif  nemoteriška, negražu..

as tai db daugiau valgau nei nescia, nes mane pirmus 3 menesius taip pykino kad nieko negalejau valgyti o paskui jau ir nebesinorejo, galedavau visa diena nevalgyti, bet vyras priversdavo smile.gif patiko man nesciai buti, buvau grazi nestuke blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute__ @ 2010 12 02, 22:45)
as tai db daugiau valgau nei nescia, nes mane pirmus 3 menesius taip pykino kad nieko negalejau valgyti o paskui jau ir nebesinorejo, galedavau visa diena nevalgyti, bet vyras priversdavo smile.gif patiko man nesciai buti, buvau grazi nestuke blush2.gif


Aš tai daug daug valgydavau... Nelabai mane pykindavo, galbūt tik pirmaisiais mėnesiais... Po gimdymo buvau priaugus +8kg. ,bet jie ištirpo savaime nei labai rūpinausi jais nei ką... Tiesiog ėmė ir nukrito. Bet va svėriau labai ilgai 58kg.,bet vis dėl to nusprendžiau,kad reikia dar šiek tiek padailint savo kūno linijas pradėjau sportuoti užsiregistravau šitam forume... Bet besportuodama prisiauginau +2kg.. Dėl kurių labai pergyvenau, tačiau merginos čia mane nuramino,kad tai normalu ir ,kad raumenys sveria daugiau už riebalus... Bet visgi tikiuos atsikratyt tų papildomų kg... Noriu būt gražių kūno linijų kaip ir jūs visos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 02, 23:50)
Aš tai daug daug valgydavau... Nelabai mane pykindavo, galbūt tik pirmaisiais mėnesiais... Po gimdymo buvau priaugus +8kg. ,bet jie ištirpo savaime nei labai rūpinausi jais nei ką... Tiesiog ėmė ir nukrito. Bet va svėriau labai ilgai 58kg.,bet vis dėl to nusprendžiau,kad reikia dar šiek tiek padailint savo kūno  linijas pradėjau sportuoti užsiregistravau šitam forume... Bet besportuodama prisiauginau +2kg.. Dėl kurių labai pergyvenau, tačiau merginos čia mane nuramino,kad tai normalu ir ,kad raumenys sveria daugiau už riebalus... Bet visgi tikiuos atsikratyt tų papildomų kg... Noriu būt gražių kūno linijų kaip ir jūs visos  wub.gif

oj tu kudute esi smile.gif tai aisku jau geriau raumenys nei lasinukai kad tik kunas tvirtesnis butu ir grazesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute__ @ 2010 12 02, 22:55)
oj tu kudute esi smile.gif tai aisku jau geriau raumenys nei lasinukai kad tik kunas tvirtesnis butu ir grazesnis smile.gif



Nekūdutė tai tikrai, mano ūgis vos 160 4u.gif
Atsakyti
labas rytas, nu va panos jokio rezultato, o dar liuse 300 gramu. pravalas visiskas, nuo niekur nenukrito, stabiliai tas pats, o treniruotes buvo 6 kart savaiteje po valanda, maista ir ziurejau.

kazi kur darau klaida g.gif ar cia tiesiog tas laikotarpis kuri reik islaukti?

laukiu jusu rezultatu thumbup.gif
Atsakyti
dar damasciau, kad sia savaite buvo daug ivairiu programu, todel kunas stangrejo, bet nekrito, isvada reikia kaip merginos ir sake susidaryti plana, ta pati programa dvi savaites. po dvieju keisti.
Atsakyti