Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

QUOTE(acura_maniake @ 2010 11 29, 14:24)
tai va ir man tas sunku,nes labai megstu saldumynu,galiu normalaus maisto ir nevalgyt,ir po 18val nelabai iseina nevalgyt,nors kazkada gaudavosi.vienu zodziu sunku verysad.gif o dar kai nera laiko valgyt daryt atskirai sau ir atskirai visiem kitiem.ech...


nu nu nu acura, negalima saves gailetis angel_sadangel.gif negaliu, sunku ir pan jei nori mesti ir numesti tikrai turi pakeisti mastyma, nori saldumynu valgyk, bet viena du saldainius ar ka megti ir pirmoje dienos puseje. daug gerk vandens, nori valgyt gerk tarpuose. normalus maistas butinas, tris kart, du kart uzkandziai sveiki, jogurtas, obuolys ir pan. negali nevalgyt nuo 18, nevalgyk nuo 19, neistveri suvalgyk obuoli, du tris, ateis laikas kai laisvai istversi. kaip rase jau merginos nebuk vaiku likuciu surinkeja, visada galvok ka dedi i burna. aisku reikia ziureti kas kada eina miegot, tris val pries miega nevalgyt.

galioja ir kitoms, nesusirenkam cia dejuoti kokia as stora bet negaliu nieko padaryt, mes cia padejuojam ir varom toliau, juk iki vasaros reikia apsitvarkyt truputuka thumbup.gif
Atsakyti
buvau pastatyta i vieta blush2.gif aciu 4u.gif


o vat is vaiku leksciu nesurinkineju tongue.gif negaliu as valgyt jau kieno nors valgyto maisto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 29, 13:47)
Pradziuginsi manau net ir su truputi pajuodavusiom mirksiukas.gif  maniskis dziaugtusi visu kuo.

jau ismeciau,degesiu jau ant stalo nedesiu cool.gif
man arba tobula turi buti arba nieko doh.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

O kokie gražūs namučiai thumbup.gif

Ačiū Irmusiukui už treniruočių video 4u.gif siunčiu daug balionų 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Čia atradau tokių įdomių treniruočių smile.gif gal kam pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalle: 29 lapkričio 2010 - 14:01
QUOTE(acura_maniake @ 2010 11 29, 14:56)
buvau pastatyta i vieta blush2.gif aciu 4u.gif
o vat is vaiku leksciu nesurinkineju tongue.gif negaliu as valgyt jau kieno nors  valgyto maisto blush2.gif


saunuole, o as taip darydavau blush2.gif
siusk man savo pradinius duomenis, busi kontroliuojama. irasysiu i lentele.

gali cia, gali i az, kaip nori. ugis, norimas svoris, dabartinis svoris. lemuo pradinis, klubai, slaunys.

kitos kas norit prisijungti i lentele ir siuskit

Papildyta:
QUOTE(samanta* @ 2010 11 29, 14:57)
jau ismeciau,degesiu jau ant stalo nedesiu cool.gif
man arba tobula turi buti arba nieko doh.gif


nu tu duodi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 29, 14:00)
nu tu duodi lotuliukas.gif

nail.gif
o jei rimtai,tai jei butu bokso kriause buvus po ranka,kai orkaite atidariau,tai oi buciau isiliejus,na nieko tuoj isiliesiu sportuodama assa.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 29 lapkričio 2010 - 14:03
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 29, 13:00)
saunuole, o as taip darydavau blush2.gif

4u.gif

pradinis svoris 89.8kg(rasau nuo siandien)
norimas 75kg
liemuo 84cm blush2.gif
klubai 105cm
slaunys 63cm blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2010 11 29, 12:27)
.sakykit ar galiu prisijungti...
Prašom jungtis, mes čia labai smagiai sportuojam ir bendraujam drinks_cheers.gif

Man šiandien atėjo raudonosios dienos, tai nežinau, kaip bus su sportu. Gal į vakarą aprims spazmai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(chérie @ 2010 11 29, 14:19)
Prašom jungtis, mes čia labai smagiai sportuojam ir bendraujam drinks_cheers.gif

Man šiandien atėjo raudonosios dienos, tai nežinau, kaip bus su sportu. Gal į vakarą aprims spazmai unsure.gif

bandyk joga g.gif
Atsakyti
Oj kaip plepat smile.gif nespėju tongue.gif ax.gif
Atsakyti
einu ta metabolism su JM isbandysiu,paziuresiu ar ten mano jegom cool.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 29, 13:40)
einu ta metabolism su JM isbandysiu,paziuresiu ar ten mano jegom cool.gif

Parašyk, įdomu kaip sekės. Aš kažkada sportavus esu pagal šitą, tai nuvarydavo mane nuo kojų kaip reikalas ax.gif
Atsakyti