Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

QUOTE(Kristalle @ 2010 12 02, 19:12)
Sveikutės 4u.gif

Kokios jūs šaunuolės, sportuojat stengiatės  thumbup.gif  o mane jau pradėjo nuotaikos tokios lankyt, kad niekad nebebūsiu tokia kokia noriu būt  unsure.gif  net mama pradėjo vis sakyt, kad esu panaši į tėčio giminę su atsikišusiais pilvais ir dideliu užpakaliu ir jau nieko čia nepadarysiu (nors tėtis pas mus visai lieknas) verysad.gif  todėl ir čia paskaitau kaip jūs sportuojat, o man dar tas kelis skauda tai negaliu nieko daryt, todėl nieko ir nerašau, bet mintim jus palaikau ir džiaugiuosi  thumbup.gif  4u.gif

Dėl leliuko, tai jau seniai noriu jo, bet kai svoris toks, nelabai ir gine pritaria tai minčiai, sako reikia susitvarkyt po truputį, nes bus sunku vaikelį išnešiot unsure.gif  o dar kai pirmojo savo netekau verysad.gif  nuo to ir prasidėjo visos bėdos, kokius metus negalėjau atsigaut, žiauriai depresavau, save kaltinau, dėl to tas svoris kilo tarsi nuo oro, ėjau pas gydytojus niekaip nerado priežasties, tai va dabar pasidarius išsamius tyrimus paaiškėjo, kad trūko žiauriai mineralų visokių, nes geležies, kalio, jodo  minimumas, tai organizmas viską kaupė, o aš pati praktiškai badavau  unsure.gif 

Geriausiai buvo tada kai nuėjau pas endokrinologę, tai ji man sako ne pas mane atejai bėdų ieškot, sako reikia mažiau ėst ir viskas bus gerai, uždraudė alyvuogių aliejų ir kitus reikalingus riebalus, pagal ją kalorijos neturi viršyti 800 kcal ribos, buvau pakraupus, parėjau visa susinervinus   blink.gif  žodžiu ką sako sveikos mitybos taisyklės jai yra priešingai , ištardė kalorijų, maždaug kiek obuolių sultys jų turi, kiek mėsa ir t.t. o kai pamatė, kad žinau tada tik vedė skydliaukės echo daryt, nes manė kad apsimetinėju ir ligų ieškau   unsure.gif

tai va pasipasakojau  4u.gif


svarbiausia nepasiduoti ir niekur neskubeti, normaliai maitintis ir po truputi truputi numesi, o vaikelio tikrai susilauksit 4u.gif

taip fainiai: kaimynka sako kiek numetei, sakau 2 kg, sako ai tiek per karta tulike iskakoju, as sakau menesi meciau. bet kai veliau nuejau i svecius, be striukes, aptemta bliuskele, sake ojei kaip sukudai, lemuo koks plonas ir tt. tai pasijauciau pamaloninta biggrin.gif

nors as zinau kiek cia nuo ko krito g.gif

o del figuros ypatumu tai man nuolat sako neimanoma, negali, nesugebesi ir pan, bet matau kad vyras didziuojas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 02 gruodžio 2010 - 19:13
QUOTE(kritike7 @ 2010 12 02, 17:18)
na kuri is musu patapo KAROVA

thumbup.gif mano draugė smile.gif
QUOTE(Kristalle @ 2010 12 02, 18:12)
Sveikutės 4u.gif
Kokios jūs šaunuolės, sportuojat stengiatės  thumbup.gif  o mane jau pradėjo nuotaikos tokios lankyt, kad niekad nebebūsiu tokia kokia noriu būt  unsure.gif  net mama tai va pasipasakojau  4u.gif

būsi kokia norėsi wink.gif aukščiau nosytę smile.gif
QUOTE(samanta* @ 2010 12 02, 18:17)
o mano mama budama 50 metu uz mane maziau sveria
ir seip aplink mane labai lieknos ir zavios moterys,tai man didziausias paskatinimas nuo ju neatsilikti

gerai,a ki yra pavyzdys wub.gif aš savo giminėj noriu pavyzdžiu tapti blush2.gif

Atsportavau metabolizma siandien, manau sita treniruotę mainysiu su zone, nes zone tai nereali man paprastutė, suprantama, nenuvaranti nuo kojų, noriu stiprėt, kad ir metabolizmas toks būtų biggrin.gif
tikiuosi ryt jau galėsiu pakeist linjuotę tongue.gif

Saulyt, gera , kai pamato kažkas rezultatus thumbup.gif aš ir šiandie gavau komplimentą, nuo žmogaus, kuris nematė manęs penkis mėn. net susigėdau, kai pasakė, kad nerealiai atrodau tongue.gif
O vyras man parnešė šiandie lauktuvių - vitaminų ir mineralų rinkinį, aktyviai gyvenantiems,,, wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 02 gruodžio 2010 - 19:55
As jau irgi po sporto smile.gif
Saulyt, noriu pranest, kad as ryt tik vakarop pranesiu rezultatus savo, aisku jei nepamirsiu pasimatuoti nes jau leksiu praktika atlikinet ir turbut laikys ten visa diena blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 02, 20:52)
O vyras man parnešė šiandie lauktuvių - vitaminų ir mineralų rinkinį, aktyviai gyvenantiems,,,  wub.gif

kaip miela wub.gif is kur toki vyra gavai? ir as tokio noriu biggrin.gif
Atsakyti
Ir as jau atsportavau, trys astuonetai siandien 8 JM III diena,8min abs ir 8min tempimo biggrin.gif Bet visiskai nesuprakaitavau unsure.gif gal del to, kad namie atsalo,arba prie kruvio pripratau,nes anksciau tai visas veidas slapias buvo,o dabar ne laselio g.gif

Visgi dar karta isitikinau,kad iskrovos dienos ne man,netgi ryziai nepadeda,jauciu,jau i vakara supyktybejau,pradejau svajoti ka valgysiu rytoj ir sportuoti sunkoka buvo,daugiau ne ne ne schmoll.gif as noriu megautis gyvenimu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 02, 19:52)
aš savo giminėj noriu pavyzdžiu tapti  blush2.gif


Nu saunuole kokia bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif Tau butinai pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 02 gruodžio 2010 - 20:01
QUOTE(doviem @ 2010 12 02, 19:57)
As jau irgi po sporto  smile.gif 
Saulyt, noriu pranest, kad as ryt tik vakarop pranesiu rezultatus savo, aisku jei nepamirsiu pasimatuoti nes jau leksiu praktika atlikinet ir turbut laikys ten visa diena  blush2.gif
Papildyta:

kaip miela  wub.gif  is kur toki vyra gavai? ir as tokio noriu  biggrin.gif

Radau, priviliojau, sugundžiau ir nebepaleidžiu biggrin.gif blush2.gif blush2.gif

QUOTE(white kitty @ 2010 12 02, 19:58)
Ir as jau atsportavau, trys astuonetai siandien 8 JM III diena,8min abs ir 8min tempimo  biggrin.gif Bet visiskai nesuprakaitavau  unsure.gif gal del to, kad namie atsalo,arba prie kruvio pripratau,nes anksciau tai visas veidas slapias buvo,o dabar ne laselio  g.gif

Visgi dar karta isitikinau,kad iskrovos dienos ne man,netgi ryziai nepadeda,jauciu,jau i vakara supyktybejau,pradejau svajoti ka valgysiu rytoj ir sportuoti sunkoka buvo,daugiau ne ne ne schmoll.gif  as noriu megautis gyvenimu  biggrin.gif

Sunkios iškrovos dienos labai smile.gif aš nemoku nevalgyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 12 02, 20:00)
Ir as jau atsportavau, trys astuonetai siandien 8 JM III diena,8min abs ir 8min tempimo  biggrin.gif Bet visiskai nesuprakaitavau  unsure.gif gal del to, kad namie atsalo,arba prie kruvio pripratau,nes anksciau tai visas veidas slapias buvo,o dabar ne laselio  g.gif

Visgi dar karta isitikinau,kad iskrovos dienos ne man,netgi ryziai nepadeda,jauciu,jau i vakara supyktybejau,pradejau svajoti ka valgysiu rytoj ir sportuoti sunkoka buvo,daugiau ne ne ne schmoll.gif  as noriu megautis gyvenimu  biggrin.gif
Papildyta:
Nu saunuole kokia  bigsmile.gif  4u.gif  4u.gif Tau butinai pavyks  mirksiukas.gif


Sportuoji pagal JM? 1 lygi emi? Aš jau antrą dieną pagal tą programelę sportuoju žinoma tik jos man neužtenka paskiau dar pasportuoju trupučiuką tik šiandien kažko apsileidau labai raumenis skaudėjo po vakarykštės treniruotės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 12 02, 20:00)
Nu saunuole kokia  bigsmile.gif  4u.gif  4u.gif Tau butinai pavyks  mirksiukas.gif

o ką daryt, kai nėr kas palaiko ir patempia sunkią akimirką, tik burnoja pilnom burnom lašinių biggrin.gif

Tik pas jus randu paguodą ir spyrį į minkštąją biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 02, 20:01)
Sunkios iškrovos dienos labai smile.gif aš nemoku nevalgyt  biggrin.gif


Tai vat as ir sakau,paskutinis kartas protest.gif Samanta neviliok manes daugaiu su savo ryziais,nes paskui pasirasineju ir vaikstau pikta lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 02, 20:03)
o ką daryt, kai nėr kas palaiko ir patempia sunkią akimirką, tik burnoja pilnom burnom lašinių biggrin.gif

Tik pas jus randu paguodą ir spyrį į minkštąją biggrin.gif  wub.gif


Labai saunu,kad nori irodyti tiems pilnomis burnomis lasiniu lotuliukas.gif ,kad gali buti kitokia nei jie,dar kuris laikas pastangu ir galima bus sakyti spyris i stangriaja cool.gif
Atsakyti
Mergaites, duokit spyri i ...ikna....
Siandien sportavau be jooooookiausio azarto sad.gif vis galvojau, baigsis cia siandien ar ne???? cia buvo JM III lygis, as ji bagiau ir kaitalioju su zones g.gif
kazkas ne taip, zodziu, reikia pendelio ax.gif

" .... burnoja pilnom burnom lašinių ...."
jetau, kaip as laaaaasinius meeeeeegstu.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drakosha: 02 gruodžio 2010 - 20:08
QUOTE(Kapish @ 2010 12 02, 20:03)
Sportuoji pagal JM? 1 lygi emi? Aš jau antrą dieną pagal tą programelę sportuoju žinoma tik jos man neužtenka paskiau dar pasportuoju trupučiuką tik šiandien kažko apsileidau labai raumenis skaudėjo po vakarykštės treniruotės  unsure.gif


As jau damusineju III lygi,liko 2 dieneles,truputi uzsitese man sis lygis,nes nusprendziau nesportuoti po darbo,kai jau 22val ant nosies,sunku tada,tai sestadieni sekmadieni bus programos finisas clap.gif Dar papildomai darau 8 min presui ir uzbaigiu 8 min tempimo pratimais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 12 02, 20:08)
As jau damusineju III lygi,liko 2 dieneles,truputi uzsitese man sis lygis,nes nusprendziau nesportuoti po darbo,kai jau 22val ant nosies,sunku tada,tai sestadieni sekmadieni bus programos finisas  clap.gif Dar papildomai darau 8 min presui ir uzbaigiu 8 min tempimo pratimais  smile.gif



ooo.. nu ir programelę susistačius tu thumbup.gif reiks ir man ką nors panašaus pabandyt. O Tu kiekvienam lygiui skiri po 10 dienų, ar po kiek? Jeigu ten 30dienų programa tai pagal viską 1 lygiui - 10dienų. Ar kažką ne taip suprantu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 02, 20:14)
ooo.. nu ir programelę susistačius tu  thumbup.gif  reiks ir man ką nors panašaus pabandyt. O Tu kiekvienam lygiui skiri po 10 dienų, ar po kiek? Jeigu ten 30dienų programa tai pagal viską 1 lygiui - 10dienų. Ar kažką ne taip suprantu? blush2.gif


Taip,kiekvienas lygis daromas 10 dienu.Tik kaip ir sakiau paskutinis lygis man nusitese,bet jau pabaiga ant nosies ir darysiu No more trouble zones,ten jau ne kiekviena diena sportuosiu ax.gif
Atsakyti