Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

as jauciu jei kada turesiu antra vaika tikrai nemazai sustoresiu, nes abejoju jei pirma karta taip pasiseke kazin ar antra karta taip bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kritike7 @ 2010 12 02, 17:33)
as irgi galvoju sestadieni iskrovos diena pasidaryt,vien skisciais but gyva,kefyras,arbata,vanduo na ir gal koks saldainis blush2.gif



Aš tai neiškesčiau šitaip.. kažkada bandžiau su obuoliais. Tai 5 obuolius per diena suvalgiau... Bet ir kankinaus, nes obuoliai tokie nesotūs... Tai dabar va mąstau ką čia pasirinkus...
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 02, 17:45)
Aš tai neiškesčiau šitaip.. kažkada bandžiau su obuoliais. Tai 5 obuolius per diena suvalgiau... Bet ir kankinaus, nes obuoliai tokie nesotūs... Tai dabar va mąstau ką čia pasirinkus...



tai gal avizine kose,ji puikiai valo ir pasalina toksinus, tik reik virti ant vandens be jokio sviestuko. ir soti ilgai jausies. Maistinga ir sveika. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Kokios jūs šaunuolės, sportuojat stengiatės thumbup.gif o mane jau pradėjo nuotaikos tokios lankyt, kad niekad nebebūsiu tokia kokia noriu būt unsure.gif net mama pradėjo vis sakyt, kad esu panaši į tėčio giminę su atsikišusiais pilvais ir dideliu užpakaliu ir jau nieko čia nepadarysiu (nors tėtis pas mus visai lieknas) verysad.gif todėl ir čia paskaitau kaip jūs sportuojat, o man dar tas kelis skauda tai negaliu nieko daryt, todėl nieko ir nerašau, bet mintim jus palaikau ir džiaugiuosi thumbup.gif 4u.gif

Dėl leliuko, tai jau seniai noriu jo, bet kai svoris toks, nelabai ir gine pritaria tai minčiai, sako reikia susitvarkyt po truputį, nes bus sunku vaikelį išnešiot unsure.gif o dar kai pirmojo savo netekau verysad.gif nuo to ir prasidėjo visos bėdos, kokius metus negalėjau atsigaut, žiauriai depresavau, save kaltinau, dėl to tas svoris kilo tarsi nuo oro, ėjau pas gydytojus niekaip nerado priežasties, tai va dabar pasidarius išsamius tyrimus paaiškėjo, kad trūko žiauriai mineralų visokių, nes geležies, kalio, jodo minimumas, tai organizmas viską kaupė, o aš pati praktiškai badavau unsure.gif

Geriausiai buvo tada kai nuėjau pas endokrinologę, tai ji man sako ne pas mane atejai bėdų ieškot, sako reikia mažiau ėst ir viskas bus gerai, uždraudė alyvuogių aliejų ir kitus reikalingus riebalus, pagal ją kalorijos neturi viršyti 800 kcal ribos, buvau pakraupus, parėjau visa susinervinus blink.gif žodžiu ką sako sveikos mitybos taisyklės jai yra priešingai , ištardė kalorijų, maždaug kiek obuolių sultys jų turi, kiek mėsa ir t.t. o kai pamatė, kad žinau tada tik vedė skydliaukės echo daryt, nes manė kad apsimetinėju ir ligų ieškau unsure.gif

tai va pasipasakojau 4u.gif
Atsakyti
Saulegraza, tu tikra saunuole thumbup.gif as tavim zaviuosi wub.gif
pas mane tiek ikvepimo saltiniu nera, tik mama vis primeta kad va ji gimdydama tiek svere kiek as dabar, na bet uztat dabar sveria tai ojojoj.... aisku negrazu sakyti ka nors blogo apie mama bet del svorio prikaisiojimo ji mane tikrai nervina doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristalle @ 2010 12 02, 19:12)
tai va pasipasakojau  4u.gif

labai uzjauciu del leliuko bet viskas bus gerai pamatysi friends.gif
o del daktaru tai gali net nepasakoti, as pati labai daug pravaiksciojus visokiu esu tai tikrai zinau kad su jais buna visokiu sposu mirksiukas.gif
Atsakyti
o mano mama budama 50 metu uz mane maziau sveria doh.gif biggrin.gif
ir seip aplink mane labai lieknos ir zavios moterys,tai man didziausias paskatinimas nuo ju neatsilikti biggrin.gif
Atsakyti
Einu rengtis ir bandysiu sportuoti, nors kazko pilva pradejo skaudenti, neuzilgo turetu atkeliauti mano dienos, tai gal del to g.gif
Atsakyti
QUOTE(kritike7 @ 2010 12 02, 17:58)
tai gal avizine kose,ji puikiai valo ir pasalina toksinus, tik reik virti ant vandens be jokio sviestuko. ir soti ilgai jausies. Maistinga ir sveika. thumbup.gif



Nu va kaip tik šiandien nusipirkau avižinių košės, nes Iki parduotuveje akcija buvo visoms Nordic košems, jas labaai mėgstu 4u.gif

Nu va sportavau truputį dabar pasiėmiau laisvą minutelę pailsėti labai nusiplakiau. biggrin.gif

Na mano mama tai prieš gimdymą turėjo šiek tiek antsvorio, bet mane pagimdžius visiškai sukudėjo ir 20 metų svėrė 50kg... Tik dabar šiek tiek pastambėjo, bet ir tai ne per daugiausiai... Na aš po gimdymo visiškai nesukūdėjau, bet reikia džiaugtis,kad ir nepastambėjau viskas liko maždaug tai pat, tik,kad klubai labai isišovė į šonus unsure.gif

Samanta, pas mane irgi visos draugės, kolegės labai liesutės ir gražutės.. Reik ir man į jas lygintis.. thumbup.gif
Atsakyti
Kristale uzjauciu del vaikiuko 4u.gif bet turi lb grazu tiksla del kurio manau verta stengtis. as zinau ka reiskia laukti vaikucio as beveik metus negalejau pastoti tai man mano dukryte buvo kaip didelis stebuklas. beje pastojau kazkur per kaledas smile.gif
o as kaip tik vel biski pasportavau pasokau su dukryte jai lb patinka man ant ranku sokti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute__ @ 2010 12 02, 17:45)
as jauciu jei kada turesiu antra vaika tikrai nemazai sustoresiu, nes abejoju jei pirma karta taip pasiseke kazin ar antra karta taip bus smile.gif


as tai bijau kad jei dabar nenumesiu ir jei kada antro lauksiuos irgi tiek pat priaugsiu tai sakes doh.gif net baisu pagalvot kaip atrodysiu doh.gif

Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 12 02, 17:05)
cia tai gerai padarei drinks_cheers.gif


Aha,didziuojuosi savimi,bet jau svajoju apie rytdienos pusrycius kaip ir Samanta laugh.gif doh.gif Einu geriau sportuoti,nes kai ilendu i SM kol palandzioju po ivairias temas,puse dienos prabega umn.gif
Atsakyti
Nu va pasportavau,bet tikrai ne tiek kiek galėčiau... Labai raumenis po vakar skauda... Nieko ryt kibsiu į darbą stipriau neigu šiandien smile.gif
Atsakyti