Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

QUOTE(doviem @ 2010 12 02, 16:22)
Arba druskos i silta vandeni isiberk bet taip negailedama ir isgerk bent puse litro. Tikrai pramus ir pora valandu neiseisi is wc  lotuliukas.gif


Vaje ,na man nereikia kad taip stipriai pramustu,nes rytoj darbe busiu laugh.gif Isgersiu su kefyru selenu,kaip tik turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 02, 17:24)
doviem , aš tai pat lakstau ir į darbą ir į paskaitas. Galvojau,kad nesuderinsiu paskaitų darbo ir dar sporto, bet kažkaip susitvarkiau dienotvarkę taip kad viskam užtenka laiko ir su vaikais pabūt spėju.. Tiesa po visko vakare labai pavargus jaučiuosi, ir nedamiegu... Bet čia jau kita tema g.gif

Na ziuresiu kaip iseis, tikiuosi spesiu viska mirksiukas.gif

QUOTE(samanta* @ 2010 12 02, 17:27)
doviem saunuole thumbup.gif  wub.gif ,sekmes tau praktikoj ir tikrai nebandyk musu palikti nono.gif

Tikrai nepaliksiu, gal ne kasdien uzeisiu, ir sportuosiu ne kasdien dabar bet tikrai nemesiu visiskai, nes jau man labai smagu darosi sportuoti, jau paciai norisi atrodo thumbup.gif tik ryt su matavimais nezinau kaip bus. Anksti keltis reiks, neiziureisu metre skaiciuku lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 02, 17:35)
Nu  va kaip smagu smile.gif
nebandyk, simuliuot, kai tik turėsi laisvą pusvalanduką- kibk į sportą smile.gif
o trys vaikučiai mano svajonė, bet dukrelė, pagrandukė tikra slapukė -netyčiukė... maitinau dar savo vidurinį bamblį, 5 mėn, trečio nėštumo tongue.gif

Butinai sportuosiu kai tik galesiu ax.gif
Kaip fainai kad taviske tokia slapuke rolleyes.gif
as jau irgi noreciau leliuko. Siandien MB klausia ka noreciau kaledom, as pradejau juoktis nes kilo durna mintis doh.gif Pagalvojau kad jau noreciau gauti zieduka nuo jo, bet paskui pamasciau kad tik ne per kokia svente, noriu atskiros sventes tik musu tokiu atveju rolleyes.gif teko nutyleti apie dovana kurios noreciau, reiks kazka kita sugalvot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 12 02, 16:52)
Teko siandien Akropolyje praeiti pro bandeliu kepyklele ir kaip uzkvipo  mega_shok.gif bet atsilaikiau,kaip Saulyte pries kugeli  biggrin.gif  cool.gif


cia tai gerai padarei drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 02, 16:37)
[size=1][/size]
saulegraza fainiai kaip,o sako kai maitini pastoti negalima doh.gif  lotuliukas.gif ,bet tu tikrai labai graziai atrodai kaip 3 vaikuciu mama wub.gif ,o dar ir toliau save grazini,saunuole thumbup.gif
mes ir apie isvaziavima pamastom vis,bet jei vaziuosim tai tikiuosi tik kartu visi drinks_cheers.gif

4u.gif Ačiū už pagyrimus smile.gif būna GYVENIME STEBUKLŲ, MANO VAIKAI VISI TOKIE smile.gif wub.gif NEPLANUOTI STEBŪKLIUKAI, bet kiekvienas atėjęs savu laiku ir su sava istorija blush2.gif
taip tikiuosi , kad ryt svarstyklės mane mylės ir parodys man prieky septintuką, jau taip atsibodo tas 80,... su gramais visokiais smile.gif

Aš turiu labai daug paspirties siekt savo tikslo, sportuot ir neapleist savęs, tai mano mama, kuri sako, kad nėra KADA ŽIŪRĖT KĄ VALGAI IR KIEK... Mano brolienė, tikinti, kad nerealu būti gražia mama, nes mes TOKIOS ir niekur nedingsim biggrin.gif mano draugės, kurios baigusios maitint vaikus užsiaugino dar po 15kg. ir "varo" ant visų, net ir savo vaikų, atseit nėra kada, nėra kur ir nėra valios...
Galėčiau dar vardinti, bet manau aišku ir taip, kas man suteikia valios ir stiprybės tongue.gif Aš įrodysiu, nesvarbu keik vaikų, ir nesvarbu, kad nėra galimybės eit pas dietologus ir trenerius, reik save pamilt, o ne karova ir lašiniais vadint, kaip mano draugės unsure.gif doh.gif
Mano vyras manim žavisi, daro presui pratimus kasdien, sakogėda tuoj bus prieš tave su tuo pilvuku biggrin.gif ir vis pačiupinėja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 02, 17:37)
[size=1][/size]
saulegraza fainiai kaip,o sako kai maitini pastoti negalima doh.gif  lotuliukas.gif ,bet tu tikrai labai graziai atrodai kaip 3 vaikuciu mama wub.gif ,o dar ir toliau save grazini,saunuole thumbup.gif
mes ir apie isvaziavima pamastom vis,bet jei vaziuosim tai tikiuosi tik kartu visi drinks_cheers.gif


as visada paziuredavau i lieknas mamas, kurios atrodo kaip manekenes o eidavo su dviem vaikais, galvodavau fainiai vaikams kai mama tokia grazi. dabar ir vaikai taip gales sakyti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 02, 18:07)
4u.gif Ačiū už pagyrimus smile.gif  būna GYVENIME STEBUKLŲ, MANO VAIKAI VISI TOKIE smile.gif  wub.gif Mano vyras manim žavisi, daro presui pratimus kasdien, sakogėda tuoj bus prieš tave su tuo pilvuku biggrin.gif ir vis pačiupinėja  wub.gif


saunuolis tavo vyras, as saviskiui pilvuka vis parodau o jis pasiziuri ir nieko dar nesupranta lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 02 gruodžio 2010 - 17:11
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 12 02, 17:10)
as visada paziuredavau i lieknas mamas, kurios atrodo kaip manekenes o eidavo su dviem vaikais, galvodavau fainiai vaikams kai mama tokia grazi. dabar ir vaikai taip gales sakyti biggrin.gif
Papildyta:
saunuolis tavo vyras, as saviskiui pilvuka vis parodau o jis pasiziuri ir nieko dar nesupranta lotuliukas.gif


as irgi vis ziuredavau i mamas su vaikuciais, ir galvojau o kad man taip atrodyt,kai pastojau tai nuziurinejau moteru figuras ir mintyse sakydavau nu kad buciau nors tokia arba tokia,tikrai bijojau likt stora,nes mano mama visad sakydavo kad po gimdymu isstorejo kad cia tokia fiziologija ir pn,o dar tokia kaimynka turejau 2m vyresne tai jinai visad sakydavo kad pagimdzius busiu kaip mama,o dabar taip noris jai tekst i akys visus tuos zodzius,ir paklaust na kuri is musu patapo KAROVA blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o as nusprendziau rytoj nebesiryzinti rimtai viduriukai uzkietes,rytoj normaliai pavalgysiu,o sestad vel pabandysiu iskrova gal pavyks g.gif biggrin.gif
jau svajoju apie rytojaus pusrycius wub.gif ,mociute atveze saldytu avieciu atsisildysiu ir su pienuku wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 02 gruodžio 2010 - 17:19
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 02, 17:07)
4u.gif Ačiū už pagyrimus smile.gif  būna GYVENIME STEBUKLŲ, MANO VAIKAI VISI TOKIE smile.gif  wub.gif NEPLANUOTI STEBŪKLIUKAI, bet kiekvienas atėjęs savu laiku ir su sava istorija  blush2.gif
taip tikiuosi , kad ryt svarstyklės mane mylės ir parodys man prieky septintuką, jau taip atsibodo tas 80,... su gramais visokiais smile.gif

Aš turiu labai daug paspirties siekt savo tikslo, sportuot ir neapleist savęs, tai mano mama, kuri sako, kad nėra KADA ŽIŪRĖT KĄ VALGAI IR KIEK... Mano brolienė, tikinti, kad nerealu būti gražia mama, nes mes TOKIOS ir niekur nedingsim biggrin.gif mano draugės, kurios baigusios maitint vaikus užsiaugino dar po 15kg.  ir "varo" ant visų, net ir savo vaikų, atseit nėra kada, nėra kur ir nėra valios...
Galėčiau dar vardinti, bet manau aišku ir taip, kas man suteikia valios ir stiprybės tongue.gif Aš įrodysiu, nesvarbu keik vaikų, ir nesvarbu, kad nėra galimybės eit pas dietologus ir trenerius, reik save  pamilt, o ne karova ir lašiniais vadint, kaip mano draugės  unsure.gif  doh.gif
Mano vyras manim žavisi, daro presui pratimus kasdien, sakogėda tuoj bus prieš tave su tuo pilvuku biggrin.gif ir vis pačiupinėja  wub.gif



Va čia tai nuostabiai paskyta wub.gif wub.gif tikrai nesvarbu kiek vaikų turi visada galima prilaikyti figūrą ir būti super patraukliom smile.gif

Pas mane namie taip šalta... O sportuot reikia eit nežinau kaip prisiverst, net persirengt bijau. Ir šiaip šiandien taip sušalau.. mašina sugedo, autobuso laukiau pusvalandį... Nekokia diena tikrai unsure.gif
Atsakyti
Būsim mes gražios mamkos, pasportavusios, nesugriuvusios, puikios nuotaikos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 02, 17:18)
Pas mane namie taip šalta... O sportuot reikia eit nežinau kaip prisiverst, net persirengt bijau. Ir šiaip šiandien taip sušalau.. mašina sugedo, autobuso laukiau pusvalandį... Nekokia diena tikrai  unsure.gif

eik tik sportuoti iskarto susilsi biggrin.gif

QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 02, 17:19)
Būsim mes gražios mamkos, pasportavusios, nesugriuvusios, puikios nuotaikos  wub.gif

drinks_cheers.gif wub.gif
o as einu kepti bulviu cool.gif vyrui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 02, 17:18)
o as nusprendziau rytoj nebesiryzinti rimtai viduriukai uzkietes,rytoj normaliai pavalgysiu,o sestad vel pabandysiu iskrova gal pavyks g.gif  biggrin.gif
jau svajoju apie rytojaus pusrycius wub.gif ,mociute atveze saldytu avieciu atsisildysiu ir su pienuku wub.gif  wub.gif



Va šeštadienį prisijungt prie Tavęs galėčiau smile.gif tik nežinau kokį maistą pasirinkt...
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 02, 17:21)
Va šeštadienį prisijungt prie Tavęs galėčiau  smile.gif  tik nežinau kokį maistą pasirinkt...



as irgi galvoju sestadieni iskrovos diena pasidaryt,vien skisciais but gyva,kefyras,arbata,vanduo na ir gal koks saldainis blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 02, 17:19)
Būsim mes gražios mamkos, pasportavusios, nesugriuvusios, puikios nuotaikos  wub.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif bigsmile.gif


Atsakyti