Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

kritike7 esat statistine lietuvos seima vienas seimos narys vienam pasaulio gale kitas kitam, paskola. mes ir turim paskola, bet gerai kad vyras dirba valstybinej tarnyboj tai atlyginimas normalus ir nereikia vaziuoti y kita saly laimes ieskoti.
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 02, 11:35)
[size=1][/size]
va ka radau ,nezinau tiketi ar ne,bet ta citrina kur namie turiu ismeciau,supykino


Nu sakes ir kaip dabar pirkti tas citrinas bijau.gif

QUOTE(saulyte0925 @ 2010 12 02, 15:22)
man, pradinis svoris, ugis, norimas svoris, lemuo, klubai, slaunis. gali ryt siusti bus ok.

ka radau
Dauguma alkoholinių gėrimų, nors ir teikia energiją, neturi jokių maistinių medžiagų-tai tuščios kalorijos, kurių organizmas nepasisavina. Taigi- nei sausas vynas, nei brendis, nei degtinė ir pan., "į kūną neina"

isvada geriausiai sausas vynas jei noris atsipalaiduoti.


Oj kaip nemegstu sauso vyno,man visa skrandi iskart sutraukia,isvis is vynu galiu gerti tik Kagora,nuo visu kitu rugstingumas sukyla.


Beje,siandien del tokio bjauraus oro teko atsisakyti vieno reikaliuko mieste,tai grizau anksciau susalusi ir taip visa,stai ka reiskia gyventi be masinos ir kada as ismoksiu vairuoti doh.gif Sedziu dabar su puodeliu zoleliu arbatos ir laukiu kols isvirs ryziai,niam niam biggrin.gif Teko siandien Akropolyje praeiti pro bandeliu kepyklele ir kaip uzkvipo mega_shok.gif bet atsilaikiau,kaip Saulyte pries kugeli biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
nu o as po jogos biggrin.gif
na as nzn ar cia del ryziu man nera jegu ar joga reikalauja daug istvermes doh.gif nu ir prasitampaiu,po kauleli ir kaip pavargau ir seip nepatiko man joga blush2.gif ,jau geriau zone buciau emusi
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 02, 15:57)
nu o as po jogos biggrin.gif
na as nzn ar cia del ryziu man nera jegu ar joga reikalauja daug istvermes doh.gif  nu ir prasitampaiu,po kauleli ir kaip pavargau ir seip nepatiko man joga blush2.gif ,jau geriau zone buciau emusi


O as dabar valgau,palauksiu valandele ir ziuresiu kaip man seksis sportuoti,bet as suvalgaiu daugiau negu 400gr,viena pakeli ryte ir viena dabar valgau,tai nezinau kiek cia gaunasi tu ryziu,bet viskas be druskos,jokiu preidu tai siaip ar taip dietine diena gaunasi,tik paskui po tu ryziu sunku kakuti padaryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 12 02, 16:04)
O as dabar valgau,palauksiu valandele ir ziuresiu kaip man seksis sportuoti,bet as suvalgaiu daugiau negu 400gr,viena pakeli ryte ir viena dabar valgau,tai nezinau kiek cia gaunasi tu ryziu,bet viskas be druskos,jokiu preidu tai siaip ar taip dietine diena gaunasi,tik paskui po tu ryziu sunku kakuti padaryti  biggrin.gif

ryt ryte isgerk selenu su kefyru arba pasukomis,man visada padeda,as toki ''kokteiliuka''kasdiena geriu
kokia puga.brrruser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 02 gruodžio 2010 - 16:20
QUOTE(aurute__ @ 2010 12 02, 15:22)
kritike7 esat statistine lietuvos seima vienas seimos narys vienam pasaulio gale kitas kitam, paskola. mes ir turim paskola, bet gerai kad vyras dirba valstybinej tarnyboj tai atlyginimas normalus ir nereikia vaziuoti y kita saly laimes ieskoti.



Taip iseina.tik musu vietoj dauguma jau 2 leliuka supuotu,bet kazkaip vien del pinigu tikrai nenoriu schmoll.gif , nes as pastojau kaip tik pries ta krize,gera atliginima turejau, gaila kad neturiu kur grizt verysad.gif ,imone pardave ir as likau uz borto,net jokios kompensacijos negavau. O nuo spalio esu legali bedarbe smile.gif


Atsakyti
Sveikos merginos, as va grizau namo ir iskart pas jus. Buvau siandien tam banke, tai nuo ryt pradedu praktika thumbup.gif gaila tik kad nebegalesiu pas jus dazniau uzeiti, nes ten jei prie kompo pasodins vistiek bijosiu listi pas jus, kad nepamatytu kas ir nepaskustu, na bent pradzioj blush2.gif dabar iki kaledu bus sunku pora savaiteliu nes is darbo iskart i paskaitas leksiu o is ju jau namo. Manau ir sportas nukentes mano, nes nebeturesiu kada sportuoti, nebent tik savaitgaliais, arba jei nebus paskaitu kokia diena. Na bet po kaledu jau nebus paskaitu galesiu sportuoti po darbo mirksiukas.gif as jusu tikrai nepaliksiu, tikiuosi ir jus manes neisvarysit is burelio uz tokius nusizengimus ax.gif
QUOTE(samanta* @ 2010 12 02, 12:35)
va ka radau ,nezinau tiketi ar ne,bet ta citrina kur namie turiu ismeciau,supykino

baisu baisu, as irgi esu gavus panasu laiska kazkada seniau unsure.gif

QUOTE(white kitty @ 2010 12 02, 17:04)
O as dabar valgau,palauksiu valandele ir ziuresiu kaip man seksis sportuoti,bet as suvalgaiu daugiau negu 400gr,viena pakeli ryte ir viena dabar valgau,tai nezinau kiek cia gaunasi tu ryziu,bet viskas be druskos,jokiu preidu tai siaip ar taip dietine diena gaunasi,tik paskui po tu ryziu sunku kakuti padaryti  biggrin.gif

Arba druskos i silta vandeni isiberk bet taip negailedama ir isgerk bent puse litro. Tikrai pramus ir pora valandu neiseisi is wc lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir kiek daug panašių šeimų į mano... Vyras uždarbiauja, nemačiau jo jau nuo rugsėjo 2d. paskolą tai pat turim, tik nedidelę.. greit jau turėtumėm išsimokėt. Vaikus savo labai myliu bet apie trečia dar vis nedrįstu galvoti... Nors mano svajonė visada buvo turėti 3 vaikučius smile.gif)


doviem , aš tai pat lakstau ir į darbą ir į paskaitas. Galvojau,kad nesuderinsiu paskaitų darbo ir dar sporto, bet kažkaip susitvarkiau dienotvarkę taip kad viskam užtenka laiko ir su vaikais pabūt spėju.. Tiesa po visko vakare labai pavargus jaučiuosi, ir nedamiegu... Bet čia jau kita tema g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kapish: 02 gruodžio 2010 - 16:28
Beje, siandien dar nesportavau, laukiu kol vakariene susivaikscios kur jai reikia ir kokia 18val bandysiu sportuoti ax.gif
Atsakyti
doviem saunuole thumbup.gif wub.gif ,sekmes tau praktikoj ir tikrai nebandyk musu palikti nono.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 12 02, 16:22)
Sveikos merginos, as va grizau namo ir iskart pas jus. Buvau siandien tam banke, tai nuo ryt pradedu praktika  thumbup.gif  gaila tik kad nebegalesiu pas jus dazniau uzeiti, nes ten jei prie kompo pasodins vistiek bijosiu listi pas jus, kad nepamatytu kas ir nepaskustu, na bent pradzioj  blush2.gif dabar iki kaledu bus sunku pora savaiteliu nes is darbo iskart i paskaitas leksiu o is ju jau namo. Manau ir sportas nukentes mano, nes nebeturesiu kada sportuoti, nebent tik savaitgaliais, arba jei nebus paskaitu kokia diena. Na bet po kaledu jau nebus paskaitu galesiu sportuoti po darbo mirksiukas.gif  as jusu tikrai nepaliksiu, tikiuosi ir jus manes neisvarysit is burelio uz tokius nusizengimus  ax.gif

baisu baisu, as irgi esu gavus panasu laiska kazkada seniau  unsure.gif
Arba druskos i silta vandeni isiberk bet taip negailedama ir isgerk bent puse litro. Tikrai pramus ir pora valandu neiseisi is wc  lotuliukas.gif

Nu va kaip smagu smile.gif
nebandyk, simuliuot, kai tik turėsi laisvą pusvalanduką- kibk į sportą smile.gif

o man žinokit tas vanduo sūrus nepadėjo , du kart bandžiau, tik šlykštumas visą dieną liko tongue.gif
Aš po metabolism ohmy.gif geras, sunku ohmy.gif pabaigoj tai jau šuoliukus truputį simuliavau, nepavežu, o be to bijau koją atsižeist ..
Apie tuos užsienius žinau tik vieną, jei reiks važiuot, neduokdie, ti visi penki važiuosim, kaip jau bus taip sad.gif bet nepaliksim vienas kito wub.gif mes jau seniai galvojam apie išvažiavimą, bet kol darbą vyras turi, delsiam ir žiūrim kas bus toliau, dar galą su galu suduriam, ir laikomės viens kito smile.gif o trys vaikučiai mano svajonė, bet dukrelė, pagrandukė tikra slapukė -netyčiukė... maitinau dar savo vidurinį bamblį, 5 mėn, trečio nėštumo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 02 gruodžio 2010 - 16:37
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 02, 16:35)
Aš po metabolism ohmy.gif geras, sunku ohmy.gif pabaigoj tai jau šuoliukus truputį simuliavau, nepavežu, o be to bijau koją atsižeist ..
Apie tuos užsienius žinau tik vieną, jei reiks važiuot, neduokdie, ti visi penki važiuosim, kaip jau bus taip sad.gif bet nepaliksim vienas kito  wub.gif  mes jau seniai galvojam apie išvažiavimą, bet kol darbą vyras turi, delsiam ir žiūrim kas bus toliau, dar galą su galu suduriam, ir laikomės viens kito  smile.gif o trys vaikučiai mano svajonė, bet dukrelė, pagrandukė tikra slapukė -netyčiukė... maitinau dar savo vidurinį bamblį, į mėn, trečio nėštumo tongue.gif

saulegraza fainiai kaip,o sako kai maitini pastoti negalima doh.gif lotuliukas.gif ,bet tu tikrai labai graziai atrodai kaip 3 vaikuciu mama wub.gif ,o dar ir toliau save grazini,saunuole thumbup.gif
mes ir apie isvaziavima pamastom vis,bet jei vaziuosim tai tikiuosi tik kartu visi drinks_cheers.gif
Atsakyti