Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

QUOTE(Lamama @ 2010 12 02, 11:01)
Tigriuk, man jau dveji metai po stabilizacijos, ir jokio pasalinio poveikio  lotuliukas.gif

Merginos, man baisiu doh.gif
Šiandien gavau pranesima, manau kad apie tai reikia visus perspeti , ir būti labai atsargiems doh.gif
Cituoju

Pagarbiai

Robertas Daugėnas
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Vilniaus m. antrojo policijos komisariato
viršininko pavaduotojas
Tel. (8 5) 271 6702 (56702)
Mob. (8 686) 37982
Faks. (8 5) 271 6716
El.p. robertas.daugenas@policija.lt

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Vilniaus m. antrasis policijos komisariatas
Algirdo g. 20, LT-03218 Vilnius
Interneto svetainės adresas:
www.vilnius.policija.lt


prekybos centruose rastos citrinos subadytos kruvinom
adatom,taip narkomanai dezinfekuoja adatas
user posted image

va ka radau ,nezinau tiketi ar ne,bet ta citrina kur namie turiu ismeciau,supykino
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 02 gruodžio 2010 - 11:43
as tai zinok tikiu tokiais dalykais, nes db pilna tokiu atveju net tik su maistu bet ir didesnese masinio susiburimo vietose reikia saugotis ir gali su adata idurti.
Atsakyti
QUOTE(aurute__ @ 2010 12 02, 12:44)
as tai zinok tikiu tokiais dalykais, nes db pilna tokiu atveju net tik su maistu bet ir didesnese masinio susiburimo vietose reikia saugotis ir gali su adata idurti.


baisu gun_bandana.gif

info radau

todel, kad pradejus sportuoti raumenys pradeda stangreti, o tuo paciu metu laikantis dietos ar ribojant maisto kieki, mazeja riebalu sluoksnis. Isvada - kuri laika, kol kunas pripranta prie papildomo fizinio kruvio, norymu rezultatu nesimato. Tai gali uztrukti iki poros/triju menesiu. O jei mitybos iprociai perdaug nekeiciami, per tuos pora menesiu apimtys gali net ir padideti. Bet tos apimtys bent jau stangresnes.
Ar nepastebejot, kad po kokio menesio, dvieju, treniruociu metu labiau isprakaituojat - tai rodiklis, kad kunas jau produktyviau dirba. O ir raumenuku taip nebeskauda, ne taip issunkta jauciates.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 02 gruodžio 2010 - 12:16
o cia gera dalyka saulyte radai thumbup.gif ner ko tiketis kelis kartus pasportavus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute__ @ 2010 12 02, 13:30)
o cia gera dalyka saulyte radai thumbup.gif ner ko tiketis kelis kartus pasportavus smile.gif


pradejau skaitinet del ko gali nekristi svoris, ir kada tiketis, manau kad apimtys nekinta o kunas stangreja ir tai yra labai gerai, apie mazejima turim kalbet tik po keliu menesiu ar triju.

persistengti sporte ir negerai, valanda pilnai uztenka, o as ir taip varau 6 kart per savaite, tik viena diena ilsiuos gal ir negerai, bet kitaip negaliu, jau organizmas sporto reikalauja.

buvo pvz viena vazinejo dviraciu dvi valandas, bet nereguliavo mitybos, kita 40 min vazinejo ir susireguliavo mityba, pirmoji nieko nenumete per menesi, o antra 4 kg neteko per menesi.

jei valgai per mazai ir sportuoji intensyviai ir negerai, suleteja medziagu apykaita. stengiuos 5 kart butinai pavalgyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 02 gruodžio 2010 - 12:36
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 12 02, 11:35)
o geras ryt penktadienis, o as galvojau kad ketvirtadienis thumbup.gif oi kaip fainiai, ryt matuosimes,

laikomes paneles, tos kur daro iskrova sukciauja, joms kilu maziau rodys lotuliukas.gif

oi, tai siandien griestai laikaus, vyras juokias, ka ryt sverimai blush2.gif

as po zones, nieko sau mankstele gerai ten pasikrutinu, vos istveriu. pas mus namie 15 laipsniu, tai gera sportuot nekarsta, nakti miegam kruvoj, baisu vaikus atskirai guldyt, o tai ledukus po to randu gulincius smile.gif

acura, atsargiai nepersitemk, juk tau dar tik pradzia.
Papildyta:
nu gi kitas nusipirk svarstykles, manau paieskojus galima pigesniu rast, negu nervotis. pas mane svarstykles pirmo butinumo preke kaip duona lotuliukas.gif

Oj tai salta pas jus labai ohmy.gif pas mus 20.5-21
o ka su sukčiais darysim, tas kur iškrova šiandien biggrin.gif
QUOTE(aurute__ @ 2010 12 02, 11:44)
as tai zinok tikiu tokiais dalykais, nes db pilna tokiu atveju net tik su maistu bet ir didesnese masinio susiburimo vietose reikia saugotis ir gali su adata idurti.

O jej, siaubas, ką daryt, kaip apsisaugot save ir vaikus nuo tokių nesamonių ohmy.gif siaubas, nu rimtai man vištos oda pasidarė ;(


o dėl to sporto, tai nežinau nei ką pasakyt, o ką Saulyt, tau svoris nekrenta> aš tai nežinau kas ryt bus, bet vakar neištvėriau ir pasisvėriau, tai rodė tą patį ryte ir vakare ohmy.gif niekad nebūčiau patikėjus smile.gif labai rytojaus laukiu, nors nemanau, akd pasikeitė apimtys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 02, 13:47)
[/size]
Oj tai salta pas jus labai ohmy.gif  pas mus 20.5-21
o ka su sukčiais darysim, tas kur iškrova šiandien biggrin.gif
[size=1]

O jej, siaubas, ką daryt, kaip apsisaugot save ir vaikus nuo tokių nesamonių ohmy.gif siaubas, nu rimtai man vištos oda pasidarė ;(
o dėl to sporto, tai nežinau nei ką pasakyt, o ką Saulyt, tau svoris nekrenta> aš tai nežinau kas ryt bus, bet vakar neištvėriau ir pasisvėriau, tai rodė tą patį ryte ir vakare ohmy.gif niekad nebūčiau patikėjus smile.gif labai rytojaus laukiu, nors nemanau, akd pasikeitė apimtys smile.gif


ir as sian truputi pasimatavau, apacia, uztvirtinti tie 1 cm, kur anakart buvau patempusi doh.gif kaip sunkiai krenta nuo apacios, ziauru, galvoju ivesti 5 dienas sporto, savaitgali ilsetis, negerai manau per dideli kruviai organizmui. nu vis tiek gausis sekmad, pirmad nesporto, busiu pas uosvius, ten nesinori su kojom makaluotis. pas tevus tai pasisportinsiu biggrin.gif

visgi manau kad valgau per mazai, reiks ziuret schmoll.gif

man vakare ryte rodo kg skirtuma, tai ka cia reiskia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 02 gruodžio 2010 - 13:10
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 12 02, 13:08)

visgi manau kad valgau per mazai, reiks ziuret schmoll.gif

stovi svoris? pasiskaiciuok kiek suvalgai kcal per diena, gal organizmas įjungė taupymo rėžimą, jei deficitas didelis kcal ? g.gif
Papildyta:
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 12 02, 13:08)

man vakare ryte rodo kg skirtuma, tai ka cia reiskia mirksiukas.gif

aurute gal pasakys, nežinau aš tongue.gif
o ką reiškia kai skiriasi vos 200-300g? arba nesiskiria?
Atsakyti
as katik po JM 2 lygio shred treniruotes,man ji siandien sunkiai sekesi,kazin kodel,nejau del iskrovos...o cia ka iskrovauti negalima ane ketvirtadieniais biggrin.gif
nu galit nerasyti sia savaite iskrovaujanciu i lentele ax.gif
nors nemanau kad man 1kg nukris g.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 02, 13:21)
as katik po JM 2 lygio shred  treniruotes,man ji siandien sunkiai sekesi,kazin kodel,nejau del iskrovos...o cia ka iskrovauti negalima ane ketvirtadieniais biggrin.gif
nu galit nerasyti sia savaite iskrovaujanciu i lentele  ax.gif
nors nemanau kad man 1kg nukris g.gif

biggrin.gif juokaujam smile.gif viskas gerai smile.gif o jei ir nukris tas 1kg , tai mes tik pasidžiaugsim su tavim smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 02, 13:27)
biggrin.gif  juokaujam smile.gif viskas gerai smile.gif  o jei ir nukris tas 1kg , tai mes tik pasidžiaugsim su tavim smile.gif  thumbup.gif

seip zadu dar ir rytoj tos ryziu iskrovos laikytis,kazkaip snd lengvai einasi blush2.gif
Atsakyti
blink.gif as su ryžiais nežinau kaip išbūčiau, o keik tų ryžių suvalgyt galima?
Atsakyti