Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

labas rytas mergikes 4u.gif
as su zaliaja arbata pas jus smile.gif
as tik uztai kad seima butu drauge,nesvarbu kur ar Anglijoje ,ar Amerikoje ar Lietuvoje biggrin.gif
o seip tai man nekokia nuotaika,vakar MB sugadino,bet nieko praeis cool.gif
beje syryt pastebejau kad man sportas jau pakoregavo viena figuros defekta kuris man nepatiko bigsmile.gif ,zinot kaip keliu vidaus pusej buna tokiu lasinuku,kaip ataugos atrodo,siandien ciupineju ciupineju ziuriu neber ju ir blauzda jau daug kietesne ,ir slaunys,na kojos jau grazeja matau,pilvas ir rankos tai dar man ne
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 02, 09:37)
labas rytas mergikes 4u.gif
as su zaliaja arbata pas jus smile.gif
as tik uztai kad seima butu drauge,nesvarbu kur ar Anglijoje ,ar Amerikoje ar Lietuvoje biggrin.gif
o seip tai man nekokia nuotaika,vakar MB sugadino,bet nieko praeis cool.gif
beje syryt pastebejau kad man sportas jau pakoregavo viena figuros defekta kuris man nepatiko bigsmile.gif ,zinot kaip keliu vidaus pusej buna tokiu lasinuku,kaip ataugos atrodo,siandien ciupineju ciupineju ziuriu neber ju ir blauzda jau daug kietesne ,ir slaunys,na kojos jau grazeja matau,pilvas ir rankos tai dar man ne


siandien lygiai menuo kaip sportuoju intensyviai, nezinau i kelis drabuzius jau ilendu, bet isvaizdai tai gal pilvas truputi pagrazejo, daugiau nieko nepastebiu, nu iki vasaros turbut matysis. siandien taip keistai kai ikvepiu jaucias durimas krutines srityje nestiprus, is po vakar metabolizm. matyt per stiprus buvo biggrin.gif
Atsakyti
saulyte,
ka snd sportuosi?
Atsakyti
4u.gif Labas rytas
Ryt penktadienis, ar laukiat? bigsmile.gif manau rezultatai visų bus geri ir labai geri, merginos, gi delčia, apetitai sumažėję, skysčiai gerai šalinasi iš organizmo, puikus metas svoriukui kristi.

QUOTE(kritike7 @ 2010 12 01, 20:57)
Ten kazkuri vynelio nuejo atsigert o as MIXó buteliuka ismaukiau atsipalaidavimuj.

blush2.gif

QUOTE(doviem @ 2010 12 01, 21:31)
nenoriu kad mna tam pokalbyje banke guruliuotu pilvas

lotuliukas.gif įsivaizduoju

QUOTE(samanta* @ 2010 12 02, 08:37)
labas rytas mergikesas su zaliaja arbata pas jus

Aš ir žaliąją pamėgau, litrą per dieną išgeriu smile.gif šiandie medumi pasiskaninau, tai keistas skonis, pripratau jau be cukraus gert tongue.gif
O tas kojų dalis kurias išvardinai, man labai reik tvarkyt, žiaurios leškos pas mane, ką jau padarysi, kad figūra tokia, jog ant subiniaus ir kojų visi lašiakai smile.gif na ir ant pilvo truputis biggrin.gif

QUOTE(saulyte0925 @ 2010 12 02, 10:08)
siandien lygiai menuo kaip sportuoju intensyviai, nezinau i kelis drabuzius jau ilendu, bet isvaizdai tai gal pilvas truputi pagrazejo, daugiau nieko nepastebiu, nu iki vasaros turbut matysis. siandien taip keistai kai ikvepiu jaucias durimas krutines srityje nestiprus, is po vakar metabolizm. matyt per stiprus buvo biggrin.gif


Sveikinu su mėnesiuku tave, šaunuolė mūsų,
o čia ne širdį tai skauda? g.gif
daryk šiandie ramesnę mankštelę, duok biškiuka sau pailsėt smile.gif
O akd įlendi jau į kažkokius rūbelius, tai super, reiškia apimtys mažėja, aš ir turiu pasidėjus krūvą kelnių , džinsų thumbup.gif kurios prieš vidurinėlį ir po jo nešiojau, tai tuos didesnius jau reiks kada traukt matuotis, jei tik svarstyklės nesupyks ant manęs ryt biggrin.gif
Man 4d. bus mėnesiukas, greit prabėgo smile.gif tikrai įmanoma namie kažko siekti, beabejo, kai sustiprėsiu, tikriausia norėsis kažko daugiau, bus matyt, bet jei ri toliau tokios š... algos LT bus - tai man sporto klubas nenusimato tongue.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 02, 10:50)

Aš ir žaliąją pamėgau, litrą per dieną išgeriu smile.gif šiandie medumi pasiskaninau, tai keistas skonis, pripratau jau be cukraus gert tongue.gif
O tas kojų dalis kurias išvardinai, man labai reik tvarkyt, žiaurios leškos pas mane, ką jau padarysi, kad figūra tokia, jog ant subiniaus ir kojų visi lašiakai smile.gif na ir ant pilvo truputis biggrin.gif


as ir arbata be cukraus geriu.o tu maciau delcios laikaisi ane,kaip sekasi? bigsmile.gif
mano figura tokia pati drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas rytas. na as siandien ir zona darysiu nes koja kazko skauda nesinori sokineti smile.gif as tai nelaukiu rytojaus nes jauciu apimtys nebus pasikeitusios verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 02, 10:53)
as ir arbata be cukraus geriu.o tu maciau delcios laikaisi ane,kaip sekasi? bigsmile.gif
mano figura tokia pati drinks_cheers.gif

nesilaikau sad.gif vieną dieną teištvėriau, nes ten taspats per tą patį valgyt reik, kiaušiniai per gerklę lenda jau du kart pusryčiam iš eilės suvalgius, o varškės aš nelabai mėgstu tai ir nevalgiau, vynelio pagėriau ir viskas biggrin.gif
tokia ir dieta, sakiau nemoku laikytis dietų doh.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

man irgi sian skauda koja ir nesuprantu nuo ko g.gif bet bandysiu vistiek sportuot,sian penkta diena bus ax.gif

svarstykles nervuoja toliau doh.gif vyras uzlipa jam parodo viska gerai g.gif o as uzlipu pradeda skaiciukai sokinet ir vsio doh.gif nu ner teisybes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2010 12 02, 11:16)
Labas rytas 4u.gif

man irgi sian skauda koja ir nesuprantu nuo ko g.gif bet bandysiu vistiek sportuot,sian penkta diena bus ax.gif

svarstykles nervuoja toliau doh.gif vyras uzlipa jam parodo viska gerai g.gif o as uzlipu pradeda skaiciukai sokinet ir vsio doh.gif nu ner teisybes doh.gif

g.gif įdomu, tai tegu vyras tave palaiko ir pasveria biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 02, 11:14)
nesilaikau sad.gif vieną dieną teištvėriau, nes ten taspats per tą patį valgyt reik, kiaušiniai per gerklę lenda jau du kart pusryčiam iš eilės suvalgius, o varškės aš nelabai mėgstu tai ir nevalgiau, vynelio pagėriau ir viskas biggrin.gif
tokia ir dieta, sakiau nemoku laikytis dietų  doh.gif

as tos dietos ir viena diena teistveriau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Oj del tu vyru uzsienyje....tikrai nekas atskirai tiek laiko buti,mano situacija panasi,na dar neistekejusi,vaiku neturiu,bet kolkas mylimasis gyvena kitoje salyje,o as cia baigineju paskutinius bakalauro metus verysad.gif Gruodzio 26 vaziuosiu pas ji 2 savaitems,taip laukiu clap_1.gif O pavasari beliko islaikyti paskutinius egzus ir jau isvaziuosiu pas ji gyventi kartu,daugiau taip nesiskirsime schmoll.gif wub.gif


Siandien,kaip ir zadejau ryziu diena biggrin.gif Ryte puodelis zalios arbatos ir dubenelis ryziu,aisku su druskyte ir sviestu daug skaniau,bet suejo ir taip be nieko irnesakyk.gif
Dabar lekiu visai dienai reikalu tvarkyt,o grizus manes ir vel lauks dubenelis ryziu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 02 gruodžio 2010 - 11:33
o geras ryt penktadienis, o as galvojau kad ketvirtadienis thumbup.gif oi kaip fainiai, ryt matuosimes,

laikomes paneles, tos kur daro iskrova sukciauja, joms kilu maziau rodys lotuliukas.gif

oi, tai siandien griestai laikaus, vyras juokias, ka ryt sverimai blush2.gif

as po zones, nieko sau mankstele gerai ten pasikrutinu, vos istveriu. pas mus namie 15 laipsniu, tai gera sportuot nekarsta, nakti miegam kruvoj, baisu vaikus atskirai guldyt, o tai ledukus po to randu gulincius smile.gif

acura, atsargiai nepersitemk, juk tau dar tik pradzia.
Papildyta:
QUOTE(acura_maniake @ 2010 12 02, 12:16)
Labas rytas 4u.gif

man irgi sian skauda koja ir nesuprantu nuo ko g.gif bet bandysiu vistiek sportuot,sian penkta diena bus ax.gif

svarstykles nervuoja toliau doh.gif vyras uzlipa jam parodo viska gerai g.gif o as uzlipu pradeda skaiciukai sokinet ir vsio doh.gif nu ner teisybes doh.gif


nu gi kitas nusipirk svarstykles, manau paieskojus galima pigesniu rast, negu nervotis. pas mane svarstykles pirmo butinumo preke kaip duona lotuliukas.gif
Atsakyti