Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

lotuliukas.gif
su jumis tai nepaliūdėsi, Saulyt, o kur tavo nuotaika dingo? ohmy.gif unsure.gif nėra tavęs visai šiandien, ar kas atsitiko? g.gif Ar labai užsiėmus.. jei lendu ne į savo reikalus - taip ir pasakyk tongue.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios pleputes, 4u.gif vis rasau rasau,kompas bac sustreikuoja ir dingsta mano zinute,tai susinervuoju ir tik paskaitau.
Man depresija prasideda,greiciau vyras griztu nes nuprotesiu,jau taip sunku vienai istysas savaites,o dar visas namas ant mano galvos,siaubas jauciuos kaip kokia vienisa motina. verysad.gif
Siandien buvom mieste tai tik i vakara grizom.
Ten kazkuri vynelio nuejo atsigert o as MIXó buteliuka ismaukiau atsipalaidavimuj.
Del iskrovos dienu tai zinau kad reikia ju laikytis karta i savaite ir ta pacia diena,pvz kiekviena pirmadieni.
Jauciu sia savaite svorio nenumesiu,tokia apsunkus jauciuos. verysad.gif O dar vaikas kazkur metra pradangino tai ryt bandysiu jieskotis kad penktadieni tureciau su kuo issimatuot.
Atsakyti
oi jus saunuoles kokios visos, net po kelias programas pavarot bigsmile.gif as tiek neturiu valios, matyt del to ir nemazeju g.gif kuria kita diena darysiuos ir as ta iskrovos diena, bet ryt ne nes nenoriu kad mna tam pokalbyje banke guruliuotu pilvas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kritike7 @ 2010 12 01, 20:57)
Sveikos mielosios pleputes, 4u.gif  vis rasau rasau,kompas bac sustreikuoja ir dingsta mano zinute,tai susinervuoju ir tik paskaitau.
Man depresija prasideda,greiciau vyras griztu nes nuprotesiu,jau taip sunku vienai istysas savaites,o dar visas namas ant mano galvos,siaubas jauciuos kaip kokia vienisa motina. verysad.gif
Siandien buvom mieste tai tik i vakara grizom.
Ten kazkuri vynelio nuejo atsigert o as MIXó buteliuka ismaukiau atsipalaidavimuj.
Del iskrovos dienu tai zinau kad reikia ju laikytis karta i savaite ir ta pacia diena,pvz kiekviena pirmadieni.
Jauciu sia savaite svorio nenumesiu,tokia apsunkus jauciuos. verysad.gif  O dar vaikas kazkur metra pradangino tai ryt bandysiu jieskotis kad penktadieni tureciau su kuo issimatuot.



Suprantu Tave,kad labai sunku gyventi be vyrelio mano pačios tokia pat dalia... Vyras uždarbiauja užsienyje, o aš.. Aš auginnu vaikus, mokausi ir dar dirbu... Gyvenu pas tėvus su kuriais žiauuuriaaaai nesutariu... Tau bent laimė tame, kad gyveni be žmonių kurie tau ir tavo vaikučiams gadina nuotaiką... smile.gif
Atsakyti
as galima sakyti ir gyvenu be vyro matau tik savaitgaliais, sunkoka ypac dukryte jo pasiilgsta bet nieko cia nepakeisi smile.gif as siandien vel su dukryte biski sportavau buvau muzikos pamokeleje smile.gif
Atsakyti
ne jus vienos,as saviskji matau po pora val per diena ir tai tenka su vaikais dalintis smile.gif


pasikeiciau linuote,gal dabar kai akis labiau badys tai labiau stengsiuos blush2.gif
Atsakyti
Vistiek jūs bent jau kažkiek pamatot savo vyrelius, o aš nemačiau saviškio nuo rugsėjo... Jau ir vaikai nelabai jį pamena.. Ankščiau berniukas verkdavo ir prašydavo tėčio, tai paskambindavau Jam ir sakydavau,kad man vaiką nuramintų... 4u.gif
Na,bet dabar nežinau... Paskambina - pašneka, bet jau nėra tokio ryšio koks buvo tik tėveliui išvažiavus...
Atsakyti
o tai taip toli isvaziaves,kad neiseina parvaziuot nors keliom dienom?arba jum pas ji nuvaziuot?
as tai kazkaip neisivaizduoju kaip reiketu su vyru gyvent atskirai schmoll.gif
Atsakyti
Na aš gyvenu Lietuvoj, o jis Anglijoj uždarbiauja... verysad.gif
Atsakyti
na as jusu situacijos nezinau,bet anglija ne amerika,2.30h lektuvu ir namie ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,

user posted image


QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 01, 21:39)
lotuliukas.gif
su jumis tai nepaliūdėsi, Saulyt, o kur tavo nuotaika dingo? ohmy.gif  unsure.gif  nėra tavęs visai šiandien, ar kas atsitiko?  g.gif  Ar labai užsiėmus.. jei lendu ne į savo reikalus - taip ir pasakyk tongue.gif


ai kazkaip vakar daug reikalu buvo, o vakarais bunu ziauriai po dienos pavargus, nesinori nieko, dar suo sunervino, bus pusle persales, tris kart vakare namie privare salione ant kilimo, to jau nebedare, balu namie. nu bet jam 6 men. dar tik schmoll.gif nu matysim kaip siandien bus.

kalbejot apie vyrus uzsienyje, as jam sakiau kol dar duonos bus nesiskirsim, gal kaip nors kartu pratemsim tuos sunkius laikus, sakiau pagalvok sunus auga, 4 metai jam labai reikia tevo.

siandien zones darysiu, noriu ramesnes manksteles.
Papildyta:
QUOTE(Kapish @ 2010 12 01, 23:57)
Vistiek jūs bent jau kažkiek pamatot savo vyrelius, o aš nemačiau saviškio nuo rugsėjo... Jau ir vaikai nelabai jį pamena.. Ankščiau berniukas verkdavo ir prašydavo tėčio, tai paskambindavau Jam ir sakydavau,kad man vaiką nuramintų...  4u.gif 
Na,bet dabar nežinau... Paskambina - pašneka, bet jau nėra tokio ryšio koks buvo tik tėveliui išvažiavus...


nu ziauru, va to ir bijau verysad.gif laikykis group.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 02 gruodžio 2010 - 08:01
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 12 02, 08:56)
kalbejot apie vyrus uzsienyje, as jam sakiau kol dar duonos bus nesiskirsim, gal kaip nors kartu pratemsim tuos sunkius laikus, sakiau pagalvok sunus auga, 4 metai jam labai reikia tevo.

as vyro neturiu dar bet sutinku su tavim. Mano nuomone apskritai yra tokia, kad vaikui reikia daug labiau tevu demesio ir meiles, kad ja parodytu, o ne nupikru nauja koki daikta. Deja, tai sakau is savo patirties asmenines. Pas mane tevas to nesupranta, jis mano kad prabangus gyvenimas ir nauji daiktai visokie yra tai ko reikia vaikam, jis taip reiskia savo meile. Negaliu jo kaltint, pats augo beveik nematydamas tevu, tad matyt nesupranta ka blogai daro. verysad.gif na as aisku jau uzaugau, suprantu ir ji, bet dar yra brolis kuriam 13metu ir jam tikrai reikia tevo, bet nejausdamas demesio normalaus tik daiktinius meiles irodymus, pats labai problematiskas. Nebesusitvarko mama su broliu ir mokytojai. verysad.gif
Atsakyti