Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

QUOTE(aurute__ @ 2010 12 01, 18:08)
o kas cia per ryziu iskrova? g.gif

vien ryziais mism rytoj,gal prasivalys toksinai is organizmo pagaliau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 01, 19:10)
vien ryziais mism rytoj,gal prasivalys toksinai is organizmo pagaliau doh.gif

o gal tuos ryzius galima su kokiu pom.padazu paskaninti ar dar su kuom nors blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 01, 18:02)
white kitty,as neignoruoju lotuliukas.gif ,tau sakei lengva su ryziais,man tai nelabai zinok,tuo labiau kad as namie tupesiu ax.gif ..bet faina  kad kompanjone turesiu drinks_cheers.gif  thumbup.gif


Saunu, jau pagalvojau,kad nepriimsi i kompanija,kad tau daugiau ryziu liktu lotuliukas.gif Sakiau,kad imanoma,nes megstu ryzius,bet paziuresiu ar bus man lengva,bet kadangi didele dienos dali praleisiu mieste tai tas man pades smile.gif tikiuosi biggrin.gif

QUOTE(Kapish @ 2010 12 01, 18:06)
Čia kažkas daro ryžių iškrovą? Rytoj tokia nusprendžiau ir aš pasidaryt  4u.gif

QUOTE(aurute__ @ 2010 12 01, 18:08)
o kas cia per ryziu iskrova? g.gif


Ooo renkasi burys savanoriu ryziu dienai biggrin.gif

Rytoj valgome tik virtus ryzius be druskos ir kitu priedu ir geriam vandeni, arbata be cukraus....kas dar nori junkites thumbup.gif
Atsakyti
jauciu nepasirysiu as tai ryziu iskrovai blush2.gif geriau jau maziau pavalgyti as dar tiek nepribrendau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute__ @ 2010 12 01, 18:13)
o gal tuos ryzius galima su kokiu pom.padazu paskaninti ar dar su kuom nors blush2.gif

negalima,ypac pomidoru padazo,nes jame daug konservantu,net kavos per iskrova negalima,nes tada koks tikslas jos laikytis,nes iskrovos esme,kad isivalytu organizmas nuo to viso brudo,toksinu,nes jie irgi zinokit neleidzia svoriukui judeti ir oda ne tokia skaisti buna,na del grozio verta pakenteti biggrin.gif
Atsakyti
Svarbiausia mano manymu per iškrovos dieną nesedėti namie... Nes namuose daugiausiai pagundu nusigriebti kažką "uždrausto" biggrin.gif reiks pasistengt rytoj ir vyt lauk mintis apie maistą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 01, 18:28)
Svarbiausia mano manymu per iškrovos dieną nesedėti namie... Nes namuose daugiausiai pagundu nusigriebti kažką "uždrausto" biggrin.gif reiks pasistengt rytoj ir vyt lauk mintis apie maistą  smile.gif


Nebent daryti iskrova namie kai saldytuvas tuscias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 12 01, 18:39)
Nebent daryti iskrova namie kai saldytuvas tuscias  biggrin.gif



Va čia būtų geriausias variantas. biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Jūs apie iškrovą, o aš tai vyno einu gert biggrin.gif smagaus vakaro visom
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 01, 19:17)
4u.gif Jūs apie iškrovą, o aš tai vyno einu gert biggrin.gif smagaus vakaro visom


Kaip tau gerai,as tai sedziu su puodeliu melisos arbatos ir ruosiu rytdienai mokiniams uzduotis umn.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 01, 18:05)
Ot Saulytė, tikra admin.. viską žino smile.gif


ne tiesiog ji man i az parase biggrin.gif

o as 1 lygi su svoriais padariau, o pilvui jau nebepatemsiu, tiek to paliksim rytojui.
Atsakyti
Aš prasportavau 1lygį JM ,
paskui padariau savo programelę:

2. 100 atsilenkimu
3.sedet ant "kedes" 1min .
4.laikyt iskelus sikna 2min
5.150 zirkliu
6.laikyt iskelus sikna 1min
7.sedet ant kedes 1min
8.kilnot kojas 2min
9.mynt dvirati 2min
10.kilnot kojas 1min
11. 100atsilenkimu
12. mynt dvirati 2min.

išskyrus nemyniau dviračio ir nekilnojau kojų, nes buvau visiškai be jėgų.... doh.gif

atrodo viskas būtų gerai... BET pasportavus atrodė, jog protas tiesiog "atsijungė" ir nuėjau pavalgyt... Nu ir pykstu dabar ant savęs... Ryt iškrova ir be jokių kalbų. Taip rimtai pasiruošiau,kad virtuvei net ant stalo ryžius ištraukiau ir padėjau, audruk dar ryt užmiršiu lotuliukas.gif
Atsakyti