Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 01, 15:50)
ne tokia ir žema smile.gif aš vos aukštesnė smile.gif
Šiaip reikia tą programą kasdien sportuot ir keist lygius kas dešimt dienų, bet aš nedatempiau iki galo, dėl savo kojos sad.gif tai teko mažiau šuoliukų daryt tai vėl kas, tai ir ėmaiusi kitos programos smile.gif



Na aš labai užsigrūdinus esu, todėl vakare pabandysiu ištempti visą filmuką... Papasakosiu kaip sekės.. biggrin.gif bet ten kiek akim permečiau tai pratimai visoms kuno dalims gal ir neblogas dalykas
Atsakyti
http://www.savickosp.../1/8/83-klaidos
pasiskaitymui mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kapish @ 2010 12 01, 16:25)
Na aš labai užsigrūdinus esu, todėl vakare pabandysiu ištempti visą filmuką... Papasakosiu kaip sekės.. biggrin.gif bet ten kiek akim permečiau tai pratimai visoms kuno dalims gal ir neblogas dalykas

ta prrasme? g.gif visus 3 lygius blink.gif
Atsakyti
dariau metabolizm, nu sunku, nespejau iki galo reik varyt i darza, nu nieko kita kart ramiai padarysiu, vis tiek beveik iki galo padariau. kai ka prazingsniavau kai rodes per daug, dariau lengvesniu lygiu. nu nieko, bus isukis. neblogai ten papurto ax.gif ziuresiu gal siandien dar III lygi padarysiu ir pilvui vakare.

panos kas jungiates i lentele siuskit pradinius duomenis: ugis, svoris, norimas svoris, lemuo, klubai, slaunis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 01 gruodžio 2010 - 16:36
pas mus yra tokia nare evut? blink.gif as jos neuzfikisavau,o foto ziuriu ideta i albumeli musu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 01 gruodžio 2010 - 16:47
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 12 01, 16:34)
dariau metabolizm, nu sunku, nespejau iki galo reik varyt i darza, nu nieko kita kart ramiai padarysiu, vis tiek beveik iki galo padariau. kai ka prazingsniavau kai rodes per daug, dariau lengvesniu lygiu. nu nieko, bus isukis. neblogai ten papurto ax.gif ziuresiu gal siandien dar III lygi padarysiu ir pilvui vakare.

panos kas jungiates i lentele siuskit pradinius duomenis: ugis, svoris, norimas svoris, lemuo, klubai, slaunis.



Aš jungiuosi,bet duomenis atsiusiu vėliau nes nerandu niekur metro ir negaliu išnatuot šliaunies schmoll.gif o kam siūsti? Privačią žinutę ar tiesiog čia rašyt?
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 01, 16:07)
nesuprantu rusiskai verysad.gif
as ka tik po prasitampimo,lengva gera manksta tas truoble zone,visdelto jai nebuciau ryte 2 lygio shred emusi,man zone butu buve mazokai,dabar buvo pats tas


lotuliukas.gif lotuliukas.gif na va sakiau ... Aš ir jau pasitampiau biggrin.gif ryt bandysiu metabolizma tikriausia, reik straksėt, penktadienis ant nosies biggrin.gif
QUOTE(samanta* @ 2010 12 01, 16:47)
pas mus yra tokia nare evut? blink.gif as jos neuzfikisavau,o foto ziuriu ideta i albumeli musu biggrin.gif

g.gif Aš ir nemačiau pas mus plepant, o gal ką praleidau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 01, 17:47)
pas mus yra tokia nare evut? blink.gif as jos neuzfikisavau,o foto ziuriu ideta i albumeli musu biggrin.gif


jai problemos buvo, neleido rasyti i foruma, administratore turejo sutvarkyt. greit prisijungs prie musu.

duomenis galit man i az arba bendrai nera skirtumo man.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 01 gruodžio 2010 - 17:02
Ot Saulytė, tikra admin.. viską žino smile.gif
Atsakyti
Na va jau atsportavau,siandien dar prisivaiksciojau,prisikvepuojau ziemos oru,rytoj tas pats laukia fitness3.gif

Samanta neignoruok manes poster_ban.gif As gi prisijungiau prie tavo ryziu iskrovos biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 01 gruodžio 2010 - 17:42
white kitty,as neignoruoju lotuliukas.gif ,tau sakei lengva su ryziais,man tai nelabai zinok,tuo labiau kad as namie tupesiu ax.gif ..bet faina kad kompanjone turesiu drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Čia kažkas daro ryžių iškrovą? Rytoj tokia nusprendžiau ir aš pasidaryt 4u.gif
Atsakyti
o kas cia per ryziu iskrova? g.gif
Atsakyti