Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

O aš šiandien labai be nuotaikos ir noro sportuoti unsure.gif bet cardio max level I šiaip taip atpuškėjau doh.gif labiau man patinka showoff.gif nei cardio, tik vat svoris be kardio nelabai pajudės doh.gif tad kankinsiuos toliau unsure.gif

Doviem ir aš nelabai paderinu maistą, tik porcijas gerokai apmažinau, vėlai vakare jau tik kartais sugriešyju, ir jau pripratau, nebesijaučiu tokia alkana kaip pirmomis dienomis rolleyes.gif

Aš svajojau šventėms susitvarkysiu pilvą, kad nebūtų toks išdribęs, bet kaip matau reikės maskuoti po rūbais doh.gif o svajonę nukelti pavasariui ar net vasarai. Na kodėl toks netobulas tas moters kūnas? aggressive.gif

irnesakyk.gif man PMS tikriausiai....

Pagal doviem skaičiuoklę pas mane 35,6 lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmusiux: 01 gruodžio 2010 - 14:50
QUOTE(doviem @ 2010 12 01, 14:43)
Nepergyvenk, pas mane raso 33,2proc. tik matai as neturiu nei leliuko jokio nieko o jau tokia nutukus, o tu gi po vaikuciu, po ju daug sunkiau krenta riebaliukai  rolleyes.gif
Papildyta:
as cia radau kazkoki:
http://www.fitness4h...fat-calculator/

pas mane 24,5,einu sportuoti trouble zone
Atsakyti
is tikro man labiau rupi ne svoris o centimetrai. man svarbiau kad as graziai atrodyciau o ne kad sverciau butent kazkiek blush2.gif bet vistik kiek daug kartais reiskia vien zinojimas kad minus arba plius kg doh.gif
Papildyta:
QUOTE(samanta* @ 2010 12 01, 15:53)
pas mane 24,5,einu sportuoti trouble zone

pas tave gi priimtinas gaunasi, tipo galimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 12 01, 14:55)
pas tave gi priimtinas gaunasi, tipo galimas  mirksiukas.gif

tipo jo,bet vistiek reik sportuoti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 01, 14:41)
kas per testukas? bigsmile.gif

http://www.s-body.co...m...&Itemid=140
Atsakyti
jeigu kadanors pasieksiu tokius centimetrus kuriu noreciau tuomet mano riebaliukai siektu 22,8proc. praktiskai per viduriuka to priimtino kiekio. Man labai tiktu rolleyes.gif bet cia metu metus reikia sportuoti doh.gif
Atsakyti
pas mane 28.2 smile.gif šiandien prisivalgiau saldumynų dėl kurių dabar labai griaužiuos, nusprendžiau atsiūsti tą JM 30d programelę... Žiūrėsiu kaip patiks ar ne
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 12 01, 15:00)
jeigu kadanors pasieksiu tokius centimetrus kuriu noreciau tuomet mano riebaliukai siektu 22,8proc. praktiskai per viduriuka to priimtino kiekio. Man labai tiktu rolleyes.gif  bet cia metu metus reikia sportuoti  doh.gif

o ką tau metai labai ilgai? man tai ne biggrin.gif

QUOTE(Kapish @ 2010 12 01, 15:04)
pas mane 28.2  smile.gif  šiandien prisivalgiau saldumynų dėl kurių dabar labai griaužiuos, nusprendžiau atsiūsti tą JM 30d programelę... Žiūrėsiu kaip patiks ar ne

jei ne paslaptis, koks ūgis ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 01, 15:08)
o ką tau metai labai  ilgai? man tai ne biggrin.gif
jei ne paslaptis, koks ūgis ?  smile.gif



Žema aš... Vos 160 smile.gif

Parsisiunčiau jau JM programą, mergaitės kurios sportuojate pagal šią programėlę ar sportuojate kiekvieną dieną? Kiek darote pertraukų? Ir ar tai tikrai veiksminga? Pasidalinkit su manim savo patirtim.. Ačiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 01, 13:43)
o as saves nekenciu doh.gif
pusryciams 2 karsti sumustiniai,pietams vel tas pats doh.gif


As tai katik puse plyteles sokolado suslamsciau ir nieko,negrauziu saves,juk ne kiekviena diena taip valgau,kartais galima nueiti i kaire,va uz pusvalandziuko pradesiu sporta ir ok bus assa.gif
Papildyta:
QUOTE(samanta* @ 2010 12 01, 14:07)
aciu mergickos blush2.gif
saulegraziuke,va cia ir beda kad as zinau,o nedarau kaip reikia doh.gif

o ten tai jauciu visi varysim,zodziu,o beveik visos draugelos mano be jokiu lasiaku,isvis ne gramo doh.gif  verysad.gif
vakariene bus kalakutienos kukuliukai,visai neriebus schmoll.gif  su zirneliais ,turiu taip pavalgyti nes rytoj man iskrova su ryziais swoon.gif ,laikykit rytoj uz mane kumscius,nes iskrova man zygdarbiu zygdarbis   ohmy.gif


Man iskrova tai misija neimanoma,bet as kalbu apie tokia kur visa diena nieko nevalgai tik geri,o ryzius tai labai megstu,daznai valgau virtus be nieko,na tik su druska ir sviestuko truputi,bet jeigu reiketu visa diena juos ir be nieko valgyti tada misija butu visgi imanoma biggrin.gif

Samanta galiu tave palaikyti,rytoj darausi iskrova su ryziais,virti be nieko ir vandenukas,arbata,kadangi rytoj reikes lakstyt mieste,tai neturesiu laiko ir valgyt,bus taip ryte ryziai ir grizus namo vakare ryziai plius sportas cool.gif

Pagal jusu testuka riebalai mano 21,1 g.gif reik pamazinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 01 gruodžio 2010 - 15:53
QUOTE(Kapish @ 2010 12 01, 15:19)
Žema aš... Vos 160  smile.gif

Parsisiunčiau jau JM programą, mergaitės kurios sportuojate pagal šią programėlę ar sportuojate kiekvieną dieną? Kiek darote pertraukų? Ir ar tai tikrai veiksminga? Pasidalinkit su manim savo patirtim.. Ačiu.  4u.gif

ne tokia ir žema smile.gif aš vos aukštesnė smile.gif
Šiaip reikia tą programą kasdien sportuot ir keist lygius kas dešimt dienų, bet aš nedatempiau iki galo, dėl savo kojos sad.gif tai teko mažiau šuoliukų daryt tai vėl kas, tai ir ėmaiusi kitos programos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 01, 15:00)

nesuprantu rusiskai verysad.gif
as ka tik po prasitampimo,lengva gera manksta tas truoble zone,visdelto jai nebuciau ryte 2 lygio shred emusi,man zone butu buve mazokai,dabar buvo pats tas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 01 gruodžio 2010 - 16:07