Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

myleti reikia save sutinku,bet akla meile ir nieko gero neduoda,reikia ir subarti,supykti ant saves,kad po to pasitaisyti,ir as dabar ant saves supykau
Atsakyti
beje, ką aš čia tau pasakoju, tu geriau už mane viską žinai smile.gif biggrin.gif

supykt irgi gerai, tada atsimerki truputį...

Pavalgiau pietus, palauksiu valandžiuką, tada sportuosiu, bet netinginiausiu, namus išsikuospsiu per tą laiką tongue.gif apšilimas bus, tada zone varysiu smile.gif patinka man ji bigsmile.gif Aš JM įsimylėjau, tokia ji man artima, lotuliukas.gif kaip sesuo per šitą mėnesiuką pasidarė tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 01 gruodžio 2010 - 14:03
aciu mergickos blush2.gif
saulegraziuke,va cia ir beda kad as zinau,o nedarau kaip reikia doh.gif
QUOTE(aurute__ @ 2010 12 01, 13:59)
ner cia ko spardyti juk visos nueinam y sona, klysti yra zmogiska smile.gif pirtis as lb megstu bet i jas einu tik su savo vyru, nes prie kitu man geda blush2.gif

o ten tai jauciu visi varysim,zodziu,o beveik visos draugelos mano be jokiu lasiaku,isvis ne gramo doh.gif verysad.gif

QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 01, 13:59)
samanta, vakarienei pageidautina varškytės neriebios smile.gif ar koks omletukasbe riebalų, o gal žuvytės troškintos gabalėlis su daržovėm wink.gif ir pusryčiam rytoj virtas kiaušinukas ar du - ir bus ištaisyta klaida wink.gif  4u.gif  susiimk, viskas gerai...

vakariene bus kalakutienos kukuliukai,visai neriebus schmoll.gif su zirneliais ,turiu taip pavalgyti nes rytoj man iskrova su ryziais swoon.gif ,laikykit rytoj uz mane kumscius,nes iskrova man zygdarbiu zygdarbis ohmy.gif
Papildyta:
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 01, 14:00)
beje, ką aš čia tau pasakoju, tu geriau už mane viską žinai smile.gif  biggrin.gif

supykt irgi gerai, tada atsimerki truputį...

Pavalgiau pietus, palauksiu valandžiuką, tada sportuosiu, bet netinginiausiu, namus išsikuospsiu per tą laiką tongue.gif apšilimas bus, tada zone varysiu smile.gif patinka man ji  bigsmile.gif  Aš JM įsimylėjau, tokia ji man artima,  lotuliukas.gif  kaip sesuo per šitą mėnesiuką pasidarė tongue.gif

as ir laukiu kokios 3 val,kad galeciau zone varyti,nes jau ryte 2 lygi pavariau su savo medinem blauzdom lotuliukas.gif doh.gif ,o man tai netik JM bet ir jus visos kaip seserys tapot group.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 01, 13:55)
doviem o kaip svoris? g.gif

stovi. As manau kad organizmas cia pas mane streikuoja, bet greit pasiduos. nes visik per pirma savaite labai daug nukrito. Tikiuosi kad kita savaite jau bus mazesni skaiciukai, nors nezinau. As kadangi maisto nelabai derinu tai pas mane daug leciau viskas veikia, bet kitaip negaliu. nemoku atsisakyti maisto vardan figuros, geriau daugiau sportuosiu nei atsisakysiu maisto schmoll.gif Be to pasportavus geriau jauciuosi ir siaip nors nemazeja tie cm oda kazkaip gal truputi grazesne pilvuko. Arba man jau vaidenasi is to noro didelio blush2.gif

QUOTE(samanta* @ 2010 12 01, 15:07)
o ten tai jauciu visi varysim,zodziu,o beveik visos draugelos mano be jokiu lasiaku,isvis ne gramo doh.gif  verysad.gif

pas tave pacia vos keli gramai tu lasinuku, ka tu sakytum jei turetum tiek kiek as? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 01, 14:07)
lasiaku,isvis ne gramo doh.gif  verysad.gif
vakariene bus kalakutienos kukuliukai,visai neriebus schmoll.gif  su zirneliais ,turiu

o tu busi su graziu dupciuku i kuri visi simtas proc. labiau spoksos tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(doviem @ 2010 12 01, 14:14)
pas tave pacia vos keli gramai tu lasinuku, ka tu sakytum jei turetum tiek kiek as?  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif arba tiek kiek aš? blush2.gif
Atsakyti
as savikritiska labai,i kitus atlaidziau ziuriu,pvz man grazu kai pas MB ant pilvo riebaliuku yra blush2.gif ,o kad pas mane tai nepatinka smile.gif

Papildyta:
O geras bajeris lotuliukas.gif ,kai as per -20 ,eisiu maudymkes ieskoti nusipirkti,nes noriu tokiu sortuku kur dengtu ta sonine negrazia,o pas mane tai toks su paprastom kelnaitem,tom trikampinem doh.gif ,kazin kur dabar pardavineja maudymkes g.gif
noreciau taip atrodyti su maudymke blush2.gif drambliuko svajones lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 01 gruodžio 2010 - 14:25
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 01, 13:16)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  arba tiek kiek aš?  blush2.gif

as tai einu sleptis tada visai doh.gif



man irgi neiseina normaliai valgyt blush2.gif vis koki s... prie pusryciu dar pridedu,tai sausaini,tai cipsu pakeli doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 11 30, 22:20)
Mergaitės prašau nepasivargint paskaityt mano visos žinutės iškilo LAABAI didelė bėda.
Tai va,stengiuosi riboti maistą, tiesa gal ir nelabai gerai sekasi, tačiau stengiuosi viską atpirkti sportu, ir nepatikėsit, sportuoju tikrai nemažai, o priaugau 2kg. Kaip tai suprast?  verysad.gif  verysad.gif

Greiciausiai maisto ribojimu issaukete svorio didejima,nes organizmas sustresavo ir uzuot degines riebaliukus, pradejo kaupti atsargas. Sutvarkykite mityba - valgykite reguliariai 3 kartus per diena + 2 kartus uzkaskite. Svoris normalizuosis ir prades kristi. 4u.gif
Atsakyti
man regis man dar tas 1kg sugrizo ir nebe 74 o 75 sveriu doh.gif
Atsakyti
doh.gif Doviem , dar ne penktadienis smile.gif
padariau testuką kažkokį man paskaičiuoja, kad turiu 35proc. riebalų siaubas kiek daug doh.gif drebu aš dar drebu biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 01, 14:36)
doh.gif  Doviem , dar ne penktadienis smile.gif
padariau testuką kažkokį man paskaičiuoja, kad turiu 35proc. riebalų siaubas kiek daug  doh.gif  drebu aš dar drebu biggrin.gif lotuliukas.gif

kas per testukas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 01, 15:36)
doh.gif  Doviem , dar ne penktadienis smile.gif
padariau testuką kažkokį man paskaičiuoja, kad turiu 35proc. riebalų siaubas kiek daug  doh.gif  drebu aš dar drebu biggrin.gif lotuliukas.gif

Nepergyvenk, pas mane raso 33,2proc. tik matai as neturiu nei leliuko jokio nieko o jau tokia nutukus, o tu gi po vaikuciu, po ju daug sunkiau krenta riebaliukai rolleyes.gif
Papildyta:
as cia radau kazkoki:
http://www.fitness4h...fat-calculator/
Atsakyti