Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

doviem o kaip svoris? g.gif
Atsakyti
Doviem, Nežiūrėk tu tų mm ir cm ir kg, žiūrėk kaip jautiesi, aš viskas sakiau, gana stresuot, pamokė mane, kad negalima svorį metant kasdien svertis ir stresuot biggrin.gif reik savitėj vieną kartą arba ir kas dvi, jei labai stresas ima ( aš tiek neišlaukčiau tongue.gif )
papraščiausia psichikoj kažkur mes programuojam visa tai sau ir todėl viskas taip sunkiai sekasi, sakė reik labai pasitikėt savim ir tikėt tuo ką darai, kad tai tau į naudą, užprogramuot save "be streso", tada viskas bus super,,,
mano svoris stovėjo visas dienas sad.gif per praeitą sav tik -900gr. bet aš tikiu, kad šią sav rezultatas nebus prastesnis ir viskas 4u.gif o jei koks cm ir nepajudės, aš vistiek laiminga sportuodama, nes ir vyras kasdien pradėjo sakyt : "-smagu tave geros nuotaikos matyt, skraidančią po namus " tongue.gif arba : "- tavęs mažiau apkabint liko ohmy.gif " nemanau , kad 84kg nuo 80,3kg labai skiriasi, kad tą pajaust g.gif bet man vistiek patinka tai girdėt, mane dar labiau veža siekt savo norų ir tobulėt smile.gif O kai pagalvoju, kai reiks į darbą grįžt po motinystės atostogų (po 5m. sumoj viską sudėjus) nebus gėda bent jau dėl savo išvaizdos ir nieks negalės pasakyt - sėdėjo namie ir ėdė biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgrąža: 01 gruodžio 2010 - 13:02
sveikos 4u.gif


doviem sekmes 4u.gif


klausykit,o ka jus darot jei va pradedat sportuot puse padarot ir tada bunat priverstos sustot,ten vaikas verkia ar dar kas,tai ar jau ir nebesportuojat ar pradedat is nauja,ar tesiat toliau?sorry uz durna klausima blush2.gif



ir kada geriau sportuot,ar po pusryciu ar pries?nes man kolkas iseina tiktai pries ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 01, 14:00)
Doviem, Nežiūrėk tu tų mm ir cm ir kg, žiūrėk kaip jautiesi, aš viskas sakiau, gana stresuot, pamokė mane, kad negalima svorį metant kasdien svertis ir stresuot biggrin.gif reik savitėj vieną kartą arba ir kas dvi, jei labai stresas ima ( aš tiek neišlaukčiau tongue.gif )
papraščiausia psichikoj kažkur mes programuojam visa tai sau ir todėl viskas taip sunkiai sekasi, sakė reik labai pasitikėt savim ir tikėt tuo ką darai, kad tai tau į naudą, užprogramuot save "be streso", tada viskas bus super,,,
mano svoris stovėjo visas dienas sad.gif per praeitą sav tik -900gr. bet aš tikiu, kad šią sav rezultatas nebus prastesnis ir viskas  4u.gif  o jei koks cm ir nepajudės, aš vistiek laiminga sportuodama, nes ir vyras kasdien pradėjo sakyt : "-smagu tave geros nuotaikos matyt, skraidančią po namus " tongue.gif arba : "- tavęs mažiau apkabint liko ohmy.gif " nemanau , kad 84kg nuo 80,3kg labai skiriasi, kad tą pajaust  g.gif  bet man vistiek patinka tai girdėt, mane dar labiau veža siekt savo norų ir tobulėt smile.gif O kai pagalvoju, kai reiks į darbą grįžt po motinystės atostogų (po 5m. sumoj viską sudėjus) nebus gėda bent jau dėl savo išvaizdos ir nieks negalės pasakyt - sėdėjo namie ir ėdė biggrin.gif biggrin.gif  lotuliukas.gif


gerai cia pasakei, mano bendradarbe pamacius pasake, nu ir istorejai, tai ko nesusitvarkai, lyg tai butu vienas du ir sutvarkyta ax.gif

acura, as tesiu toliau, tik atsisuku biski atgal kad apsiltu vel raumenys. pries pusrycius negaliu, silpna, sirdis tabaluoja, po pusryciu man visai kas kita, jega geresne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 01 gruodžio 2010 - 13:28
niu va as jau po sporto man lb patinka ta JM 30, taip gera pasokineti smile.gif
Atsakyti
o as saves nekenciu doh.gif
pusryciams 2 karsti sumustiniai,pietams vel tas pats doh.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 01, 14:43)
o as saves nekenciu doh.gif
pusryciams 2 karsti sumustiniai,pietams vel tas pats doh.gif

nu as kazkada pusryciams po 4 suvalgydavau. juk nereikia tiketis kad pradejus sportuoti pagundos dings, viskas po truputi po truputi susitvarkys smile.gif ir reikia save myleti 4u.gif
Atsakyti
as ne tik sportuoju bet stengiuosi meniuka susireguliuoti,negaliu kaip dabar pykstu ant saves verysad.gif
drauges,spardykit man uzpakaly verysad.gif ,mes jauciu Naujus metus pirty svesim doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 01 gruodžio 2010 - 13:55
QUOTE(acura_maniake @ 2010 12 01, 13:26)
klausykit,o ka jus darot jei va pradedat sportuot puse padarot ir tada bunat

aš tik pauzę padarau, o po to - toliau varau biggrin.gif

QUOTE(saulyte0925 @ 2010 12 01, 13:26)
gerai cia pasakei, mano bendradarbe pamacius pasake, nu ir istorejai, tai ko nesusitvarkai, lyg tai butu vienas du ir sutvarkyta ax.gif


Nu atleiskit ir pasakymas sad.gif nejau pas mus lietuviai taip džiaugiasi, kad kitam va svorio priaugo , o po to labai liūdi, kai tas žmogus "susitvarko", atleiskit, man šitas žodis tai žiaurus apie tai kalbant, juk ne kokia šiukšlių dėžė - išėmiau, įmečiau... doh.gif nekreipkit dėmesio...

Saulyte, man taip patinka tavo linjuotė - 78 mmm.. noriu tongue.gif
Jei atsisukinėt į kiekvieną lojantį šunį, niekada nenueisim ten , kur einame 4u.gif
QUOTE(aurute__ @ 2010 12 01, 13:47)
nu as kazkada pusryciams po 4 suvalgydavau. juk nereikia tiketis kad pradejus sportuoti pagundos dings, viskas po truputi po truputi susitvarkys smile.gif ir reikia save myleti 4u.gif

wub.gif mylėti mmm.. man patinka save mylėt...
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 12 01, 12:26)
pries pusrycius negaliu, silpna, sirdis tabaluoja, po pusryciu man visai kas kita, jega geresne.

Man lygiai tas pats. Išvis negaliu sportuot, jei ilgokai nevalgiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 01, 14:52)
as ne tik sportuoju bet stengiuosi meniuka susireguliuoti,negaliu kaip dabar pykstu ant saves verysad.gif
drauges,spardykit man uzpakaly verysad.gif ,mes jauciu Naujus metus pirty svesim doh.gif  verysad.gif

ner cia ko spardyti juk visos nueinam y sona, klysti yra zmogiska smile.gif pirtis as lb megstu bet i jas einu tik su savo vyru, nes prie kitu man geda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 01, 13:52)
as ne tik sportuoju bet stengiuosi meniuka susireguliuoti,negaliu kaip dabar pykstu ant saves verysad.gif
drauges,spardykit man uzpakaly verysad.gif ,mes jauciu Naujus metus pirty svesim doh.gif  verysad.gif

samanta, vakarienei pageidautina varškytės neriebios smile.gif ar koks omletukasbe riebalų, o gal žuvytės troškintos gabalėlis su daržovėm wink.gif ir pusryčiam rytoj virtas kiaušinukas ar du - ir bus ištaisyta klaida wink.gif 4u.gif susiimk, viskas gerai...
Atsakyti